Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Co się dzieje z netem i TV w mieście Chełm? Wywaliło dzisiaj już drugi raz...

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą mogliby podmienić 13 ulice na HD a nie robią maniane podobnie jak z TTV ;)

 

Robią manianę i będą robić nadal, dopóki nie ujednolicą oferty u wszystkich. Wszystko spowodowane jest tym, że likwidowane są kanały w jakości SD przez nadawcę. Szczegóły: https://satkurier.pl/news/159126/universal-channel-i-13-ulica-bez-wersji-sd-z-satelity.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kablówki w przeciwieństwie do platform cyfrowych nie przejmują się tym, bo mogą pobierać sygnał po światłowodzie a tam nadawcy bez przeszkód mogą dalej puszczać sygnał w jakości SD. Tytuł newsa mówi sam za siebie "(...) bez wersji SD z satelity". Inaczej wygląda sprawa jak nadawca całkowicie likwiduje kanał w jakości SD, w takim przypadku są dwa wyjścia, podmienić kanał na HD lub zrobić downscaling. Z tego co widzę, kanał 13 Ulica ma przy znaczku HD ale leci w rozdzielczości 576i, więc mamy to drugie rozwiązanie :D. Universal Channel od dawna jest w HD, więc tutaj problemu nie ma :).
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio narzekałem, że zabrali mi eurosport 2 HD. Dzisiaj patrzę, że nie mam dostępu do TVP Sport, dwóch fightów i np. Polsatu Film HD. Miałem je tak od dawna, że należały mi się przez zasiedzenie. Kto daje i zabiera...

 

I nie ma, że jakiś błąd techniczny. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kablówki w przeciwieństwie do platform cyfrowych nie przejmują się tym, bo mogą pobierać sygnał po światłowodzie a tam nadawcy bez przeszkód mogą dalej puszczać sygnał w jakości SD. Tytuł newsa mówi sam za siebie "(...) bez wersji SD z satelity". Inaczej wygląda sprawa jak nadawca całkowicie likwiduje kanał w jakości SD, w takim przypadku są dwa wyjścia, podmienić kanał na HD lub zrobić downscaling. Z tego co widzę, kanał 13 Ulica ma przy znaczku HD ale leci w rozdzielczości 576i, więc mamy to drugie rozwiązanie :D. Universal Channel od dawna jest w HD, więc tutaj problemu nie ma :).

 

Nadawcy nie będą specjalnie dla kablówki Multimedia udostępniać sygnału SD swojego kanału. To są też koszta, i z biegiem czasu wszystkie kanały w jakości SD drogą światłowodową zostaną wyłączone! Do tego jednak czasu sieć UPC powinna już przejąć Multimedie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeśli umowę na TV mam tak skonstruowana iz pakiet HD,extra sport HD mam w cenie 0 zł na rok czasu zas canal + i superbox na 2 lata to czy po upływie roku pierwsze pakiety zaczną mi naliczac po cenie z aktualnego cennika ? Jeśli tak to aby tego uniknąć trzeba złożyć miesięczne wypowiedznie na te pakiety ? Jeśli tak, to czy są szanse aby przedłużyć umowę tych pakietów na zasadzie poprzedniej umowy czyli za 0zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio narzekałem, że zabrali mi eurosport 2 HD. Dzisiaj patrzę, że nie mam dostępu do TVP Sport, dwóch fightów i np. Polsatu Film HD. Miałem je tak od dawna, że należały mi się przez zasiedzenie. Kto daje i zabiera...

 

I nie ma, że jakiś błąd techniczny. :mrgreen:

Polsat Film HD to w wielu lokalizacjach przy pakiecie MaxBox pozostaje w sferze marzen ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...