Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu miałem PSE HD i Eurosport 2 HD w superboxie. Nagle im się odwidziało.

 

Ze sportowych u mnie w superboxie po tych zmianach mam:

Eurosport HD

Eurosport 2 SD

Nsport HD

PS HD oraz PSN HD

TVP Sport

 

i jakieś fightboxy, fighcluby czy sportkluby których nie oglądam.

Edytowane przez klajfert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kartę Cam. Też to trochę wkurzające. Każda zmiana/podmiana kanałów wymaga automatycznego wyszukiwania. Ostatnio coś tam dali nowego i podmienili tvn bis na HD, ale nie chce mi się wyszukiwać na nowo i mam kanał niedostępny :mrgreen: .

 

To nie wiem, chyba rok dziurę łatali. Skąd miałem wiedzieć, nie przeglądałem wykazu pakietów.

Edytowane przez klajfert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszał może ktoś kiedy w Inowrocławiu MM wprowadzi pełną ofertę programową?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciebie zaczyna irytować brak jakiegoś EPG, a co mają powiedzieć inni co nie mają pełnej oferty jak ty, z bardzo dużym brakiem kanałów, tylko 10 kanałów w jakości HD i razem 115kanałami cyfrowymi nie licząc dubli? Muszą niestety siedzieć cicho i czekać na swoją kolej?


Zostały dwa miesiące do tej ich pseudo cyfryzacji i co się takiego wielkiego dzieje? Zatrzymali się na chwilę obecną z rozwojem bo dowiedzieli się że UPC w maju 2017 ich nie przejmie. Teraz kolejne postoje, albo brak jakichkolwiek działań.


Mnie mocno irytuje to, jak bardzo Multimedia niesprawiedliwie traktuje swoich klientów, jednym dają wszystko a innym nic!


Jedni mają się cieszyć ze 180 kanałami cyfrowymi, a drudzy muszą się cieszyć ze 115 kanałami i płacić za innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostały dwa miesiące do tej ich pseudo cyfryzacji i co się takiego wielkiego dzieje? Zatrzymali się na chwilę obecną z rozwojem bo dowiedzieli się że UPC w maju 2017 ich nie przejmie. Teraz kolejne postoje, albo brak jakichkolwiek działań.

Cyfryzacja idzie całkiem nieźle, czytając chociażby to forum widać, że sporo osób już ma pełną ofertę. W maju na pewno kolejne miasta, bo ktoś tu już pisał, że dostał wiadomość o cyfryzacji. Twoja miejscowość to jakiś wyjątek, u ciebie nie ma większości kanałów, reszta ma je od kilku lat. Nie wiem na co ty czekasz, siedzisz od lat w MM zamiast wziąć jakąś patelnie.

Edytowane przez Michaelis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciebie zaczyna irytować brak jakiegoś EPG, a co mają powiedzieć inni co nie mają pełnej oferty jak ty, z bardzo dużym brakiem kanałów, tylko 10 kanałów w jakości HD i razem 115kanałami cyfrowymi nie licząc dubli? Muszą niestety siedzieć cicho i czekać na swoją kolej?

 

Też powinni być zirytowani.

Wczoraj wieczorem w magiczny sposób EPG w końcu wróciło po tygodniu (?) nieobecności.

 

Zatrzymali się na chwilę obecną z rozwojem bo dowiedzieli się że UPC w maju 2017 ich nie przejmie. Teraz kolejne postoje, albo brak jakichkolwiek działań.

 

Nie wiem kto operował terminem, że maju UPC będzie mogła przejąć MM. Od początku twierdziłem, że będzie to długi proces i nie ma 100% pewności, że dojdzie do skutku. 90% szans jest ale 10% szans jest też, że się nie powiedzie. Przejęcie Aster przy UPC to był pikuś przy tym jak wygląda obecna transakcja. A wiadomo ile trwało przejęcie Aster.

Byli optymiści co to już dawno UPC widzieli na swoich TV. A ja pisałem, że to potrwa i to nie krótko.

 

Info o dacie przejęcia, które macie z BOKów oraz od techników wsadźcie między bajki.

 

Mi osobiście obecna sytuacja jest na rękę bo pewnie nigdy bym nie dostał takich warunków jakie dostałem ostatnio za przedłużenie umowy. Z mojego punktu widzenia niech ta transakcja przejęcia trwa kolejne 100 lat :) do tego UPC daje u mnie również super warunki gdyby chciał do nich przejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym narzekał, ale kanały już mi świecą. :D Dziwne, koło 16 jeszcze ciemno było.

 

EDIT: Świeci tylko Canal+, a miało jeszcze HBO i Cinemax. Na EBOKu wszystkie kanały są jako zamówione, więc nie kumam czemu jedne włączyli, a drugie nie.

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...