Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Też się zastanawiam, jeśli nie będzie zgody UOKIK. Wtedy mogą być dwa rozwiązania, albo MM intensywnie zacznie działać i ujednolicać ofertę, wraz z zdobywaniem nowych klientów, albo drugie rozwiązanie ogłoszą swoją upadłość, bo klienci będą dalej uciekać do konkurencji, i nie będą mieć na czym i na kim zarabiać. Jednak czas pokarze jakie będą ostateczne decyzje. Myślę że będą pozytywne i UPC łyknie MM za kilka miesięcy. :curious:

 

W dalszym ciągu dziwne jest to że jednak dało się upchać pełną ofertę cyfrową, nie redukując analogu na południu i wschodzie, dlaczego wcześniej nie było możliwości według MM? Szkoda że całej swojej sieci nie potrafią ujednolicić jednocześnie, tłumacząc że nie ma możliwości. :curious:

Też się zastanawiam, tyle czekania i nagle, jest full.Cekawi mnie zdanie Pana Chikita, ale chyba się nie dowiemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy telefon z DUK i od razu udało sie wynegocjować to co chciałem :-)

 

Telefon 100 - 5 zł.

Maxbox - 40 zł.

HD - 0 zł.

Sport Champions - 0 zł.

C+ Prestige - 24 zł.

60 MB z WIFI - 20 zł.

PVR - 0 zł.

Razem 89 zł.

 

Umowa na 24 miesiące. Początkowo Pani upierała się przy 12 m-cy ale ostatecznie się zgodziła. Wolałem wziąć umowę na 2 lata, za rok podejrzewam że może być pewnie ciężko wynegocjować takie warunki.

 

Pewnie z 5-10 zł bym jeszcze ugrał miesięcznie, ale nie chciało mi się toczyć bojów przez cały miesiąc :wink:

 

Chyba sobie ktoś tam w kulki leci w tym DUKu.

Przyszła mi dziś faktura kwietniowa. Wszystkie pakiety na fakturze tak jak się umawialiśmy, ale WiFi dodatkowo płatne 20 zł, HD 17,73, C+ 79, Sport Champions 15,90. Łącznie 198,79zł   :roll:  :roll:

Jutro z samego rana dzwonię, z ludzi idiotów robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stacho 1985

Napisz jak sprawa wyglada dalej bo rachunek duży...

U mnie pierwsza faktura wyższa o jakieś dwa złote z groszami. Po kontakcie na czacie ( dodzwonić się do konsultanta to dopiero wyzwanie!) wyłączyłem program antywirusowy za które były dopłaty a którego miało nie być. To właśnie to dwa złote.

Poprosiłem też o przesłanie aneksu, który jakoś nie mógł dotrzeć. Wysłano go meilem.

Zobaczymy następną fakturę czy nie będzie już tej opłaty za antywirus.

Swoją drogą przy zamawianiu/zakupach telefonicznie - internetowo można odstąpić od umowy gdy warunki są niesatysfakcjonujące, niezgodne. A MM nie wysyła umowy...chyba coś jest nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy przedłużeniu umowy telefonicznie można złożyć reklamację i zażądać odsluchania rozmowy z konsultantem.Ja zawsze kilka razy powtarzam warunki i cenę. Tydzień temu składałem reklamację.

 

 

No właśnie taki mam zamiar. Cenę oraz warunki sam powtarzałem dwa razy + konsultantka na koniec rozmowy.

 

Od godziny próbuję dodzwonić się na którykolwiek numer, przy każdej próbie połączenia z konsultantem od razu mnie rozłącza. Chyba sobie wolne zrobili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie taką samą sytuację. Faktury są za duże o... 40 zł!!! Złożyłem reklamację - została odrzucona (nie wiadomo z jakiego powodu), więc udałem się bezpośrednio do BOK i złożyłem jeszcze raz. Generalnie konsultantka się pomyliła i zamiast obiecanego Canal + Prestige włączyła mi Canal + Select. Sama przeprosiła, powiedziała, że kwota się nie zmieni i oczywiście włączą mi C+ Prestige. Kanały włączyli, ale doliczyli sobie 60 zł... Włączyli mi za to HBO na dwa miesiące, ale nie zaznaczyli, że mają wyłączyć. Ponadto, nie umieścili na umowie zapisu o przedłużeniu umowy o internet mobilny i teraz liczą mi dodatkowe 20 zł, a żeby tego było mało, doliczyli ubezpieczenie mieszkania, którego na umowie również nie ma. Czekam na to, co się wydarzy. Szczerze mówiąc, to pierwszy taki poważny kryzys na linii Ja - MM od dłuższego czasu... 


Wiem, że post pod postem, ale ja z innym tematem. Dajcie znać, czy o czymś nie zapomniałem, ponieważ zrobiłem listę kanałów, których nie ma w mojej ofercie w Toruniu. 

 

1. TV Puls HD
2. Puls 2 HD
3. Zoom TV HD
4. Polsat Sport News HD
5. Polsat News HD
6. Polsat Film HD
7. Polsat Play HD
8. Polsat Cafe HD
9. TV Republika HD
10. Focus TV HD
11. Stopklatka TV HD
12. Disney Channel HD
13. Polsat Viasat Explore HD
14. Polsat Viasat History HD
15. Adventure HD
16. Top Kids HD 
17. Nuta.TV HD
18. Power TV HD
19. Cinemax HD
20. Cinemax 2 HD
21.  Filmbox Action
22 - Filmbox Arthouse HD
23. 2x2 HD
24. Polsat Docu
25. MTV HD
26. Golf Channel HD
27. E-Sport
28. Nova TV HD
29. WP1 HD
30. Metro
31. TVR HD
32. Nickelodeon HD
33. Polsat Sport Fight HD
34. TTV HD
 
Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo ciekawy co będzie jesli UOIK nie zgodzi sie na sprzedaż?

Nie ma takiej opcji. Jeżeli już w mediach hula, że przejmują, to sprawa w UOKiK jest "rozeznana". Teraz to tylko kwestia czasu. Poza tym nie ma powodu, by był jakiś większy problem.

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak Metro niema w ofercie, ani TTV HD (tylko jest ze znaczkiem) MTV HD jeszcze niema, 2x2 też niema, reszta jest, Ogółnie jest cos 90 w HD w tym: Polsaty(oprócz Polsat 2 ,TV4 ) Tvn-y wszsytkie, tylko dwa Discovery HD ,TLC HD,Paramount HD, TVS HD, Ale kino HD, itd..

Edytowane przez andyp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dajcie znać, czy o czymś nie zapomniałem, ponieważ zrobiłem listę kanałów, których nie ma w mojej ofercie w Toruniu.

 

Pełna oferta to dodatkowo:

14 - Puls HD

17 - Puls 2 HD

24 - Polsat News HD

27 - TVN 24 BIS HD

29 - HGTV HD

36 - Republika HD

39 - Fokus HD

56 - Cinemax HD

57 - Cinemax 2 HD

58 - Filmbox Action

59 - Filmbox Arthouse HD

74 - Adventure HD

75 - Polsat Doku HD

80 - Polsat Viasat History HD

82 - Polsat Viasat Explore HD

102 - Test1_25

103 - Top Kids HD

104 - Disney Channel HD

133 - Golf Channel HD

134 - Polsat Sport News HD

135 - Polsat Sport Fight HD

164 - Stopklatka HD

166 - Polsat Film HD

182 - Food Network HD

185 - E-Sport HD

186 - TVR HD

191 - Polsat Cafe HD

192 - Polsat Play HD

202 - Power TV HD

203 - Nuta HD

221 - Zoom TV HD

230 - Nowa TV HD

232 - WP HD

253 - Test1_28

Pełna oferta to obecnie 85 HD + 2 Testy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tej listy @radek34 to chyba całe kujawsko-pomorskie ma podobne braki.

Ja mam 49 kanałów HD na Max Box+ HD, licząc Canal+ i HBO.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w czasie rozmowy kosultant wielokrotnie i stanowczo mówił, że nie ma problemu w umową na dwa lata, ale pakiety premium typu HBO, C+ tylko na rok i inaczej nie da rady...upierałem się, ale tak jak się u Ciebie okazało, twierdził, że Maxbox na dwa lata, ale premium tylko na rok. A tak nie chciałem.

A no to ma wspólnego, że albo Ciebie, albo mnie ktoś w czasie rozmowy oszukiwał. Według jednego konsultanta można podpisać umowę na dwa lata z pakietami premium a według drugiego nie...

A to, że konsultanci w czasie rozmowy mówią różne rzeczy (często niezgodne z rzeczywistością) to żadna nowość.

Chyba sobie ktoś tam w kulki leci w tym DUKu.

Przyszła mi dziś faktura kwietniowa. Wszystkie pakiety na fakturze tak jak się umawialiśmy, ale WiFi dodatkowo płatne 20 zł, HD 17,73, C+ 79, Sport Champions 15,90. Łącznie 198,79zł :roll::roll:

Jutro z samego rana dzwonię, z ludzi idiotów robią.

Dla mnie dziwna cena za C+. Z tego co wiem to na wszystkie inne pakiety ceny mogą być bardzo atrakcyjne ale na pakiety z C+ tylko 39 PLN lub 49 PLN. Edytowane przez dominvip
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dziwna cena za C+. Z tego co wiem to na wszystkie inne pakiety ceny mogą być bardzo atrakcyjne ale na pakiety z C+ tylko 39 PLN lub 49 PLN.

Cene 24zł na C+ dostałem po krótkiej rozmowie konsultantki z przełożonym.

 

Co do pakietów premium na 2 lata to z tego co ja usłyszałem przy rozmowie z DUKiem rzeczywiście standardowo te pakiety sa na rok. Jako, że warunki chciałem uzgodnić przy 1 rozmowie i sie uparlem Pani sie zgodziła, powiedziała tylko że bedzie musiała wystosować specjalne pismo żeby pakiety wydłużyć na kolejny rok za darmo.

 

Reklamacje złożyłem, konsultantka powiedziała że rzeczywiście widzi że inne były ustalenia ale widocznie system tego nie zatwierdził. Tylko dlaczego na rozpatrzenie trzeba czekac 30 dni skoro sama widzi że coś jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja trochę zmienię temat. Czy ktoś na forum orientuje się, czy przekazanie przez kablówkę naszych danych do poczty (w skutek PISobolszewickiej ustawy) będzie powodem do zerwania umowy? Na umowie odznaczone jest pole od zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Ciekawe, czy w ogóle państwo nie uzależni zgody na połączenie UPC z Multimedia od zgody tych kablówek na przekazanie danych abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...