Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

KENZO

Może gdzieś te kanały włączyli, w wybranych dwóch miastach...?

 

StasiuZlrkucka

W nocy nie sprawdzałem, ale późnym wieczorem (23.30) i od rana u mnie internet działa OK.

http://www.speedtest.net/result/6214538870.png

Edytowane przez marciniozo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oni to oceniają czy im się opłaca czy nie ? Czy to głównie analogowcy blokują , czy brak konkurencji ?  :wink:

Jest wiele czynników, a oceniają to tak, siedzi jeden prezes z drugim przy komputerze i obserwuje tajemnicze słupki na ekranie, jeśli rosną, to jest nadzieja na pojawienie się pełnej oferty w danej lokalizacji, jeśli słupki opadają, to nie ma co liczyć na pełną ofertę. Słupki te są oczywiście uzależnione od ilości abonentów, oraz suma pieniędzy jaka wpływa od abonentów. Do tego również dochodzą koszta utrzymania sieci w danej lokalizacji, i tak poprzez systemu komputerowe obliczane jest czy opłaca się cokolwiek zrobić. Wiem coś o tym bo miałem z tym do czynienia. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się z tym co napisałeś. MM przespała rozwój własnej sieci, a teraz jak już się "pali" próbują coś gdzieś na siłę robić. Mają coraz większy odpływ klientów, bo konkurencja nie śpi. W tej chwili robią tylko tam gdzie są mocno zagrożeni, i mają jakieś zyski, reszta musi czekać na UPC. :curious:


MM dużo na tym traci że nie potrafi udostępnić wszystkim takiej samej oferty. To ich biznes który upada, i dlatego się sprzedają UPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ujednolici ofertę wszędzie to może się nie zgodzić, ale zobaczymy, jak będzie. Ja mam pełną, więc nie chcę przejęcia.

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo ciekawy co będzie jesli UOIK nie zgodzi sie na sprzedaż?

Też się zastanawiam, jeśli nie będzie zgody UOKIK. Wtedy mogą być dwa rozwiązania, albo MM intensywnie zacznie działać i ujednolicać ofertę, wraz z zdobywaniem nowych klientów, albo drugie rozwiązanie ogłoszą swoją upadłość, bo klienci będą dalej uciekać do konkurencji, i nie będą mieć na czym i na kim zarabiać. Jednak czas pokarze jakie będą ostateczne decyzje. Myślę że będą pozytywne i UPC łyknie MM za kilka miesięcy. :curious:

W dalszym ciągu dziwne jest to że jednak dało się upchać pełną ofertę cyfrową, nie redukując analogu na południu i wschodzie, dlaczego wcześniej nie było możliwości według MM? Szkoda że całej swojej sieci nie potrafią ujednolicić jednocześnie, tłumacząc że nie ma możliwości. :curious:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...