Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

W Chełmie jakiś czas temu dodali wszystkie muxy DVB-T 1,2,3,8, wyrzucili z analogu TO!TV, a nie tak dawno wywalili HGTV. Z 50 kanałów analogowych zostało jeszcze 48, czyli zwolniły się dwa pasma, więc mogliby coś wrzucić do DTV. U nas jest jeszcze UPC, więc może MM dlatego nic nie robi, bo UPC i tak sprzeda u nas sieć należącą do MM, a nas przełączy po prostu na swoją, tak więc po co się bawić w redukcję. Zapewne priorytetem są lokalizacje, gdzie nie ma UPC, bo tam, gdzie sieci się dublują, pójdzie łatwo.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w powiecie (ok. 50 tys. mieszkańców) nie ma UPC, a Multimedia nic nie robi, nic nie zmienia. :wink:

O klienta też nie walczą, no chyba że dostaną wypowiedzenie to zjeżdżają z ceny.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest ten ból. Multimedia nie ma konkurencji więc nic nie robi i nie inwestuje, no bo po co ma cokolwiek robić, jak i tak klient płaci i nie ucieknie do konkurencji, chyba że do operatora satelitarnego. Jednak jak nie ma odpływu klientów to raczej nic nie zrobią. Co najwyżej mogą dalej mydlić oczy że cyfryzacja obejmie wszystkich w zasięgu Multimedia. Na 100% nie za rządów Multimedia tylko już po przejęciu przez UPC, jeśli do tego dojdzie. Przekonamy się o tym 30-06-2017r ile wart są słowa prezesa wypowiedziane rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes może sobie szacować, analizować itp a prawda jest taka, wszystko zależy od obłożenia analogu w danym mieście. Ktoś na tym forum pisał że u nas w mieście Chełm, jeszcze 1000 abonentów blokuje cyfryzacje, więc jak przekonać tych pozostałych na migrację do DTV ? Niektórzy z tych osób naprawdę płacą 60 zł za analog, obecnie 48 kanałów +DVB-T o którym zapewne nawet nie wiedzą że jest dostępny.

Edytowane przez Grzechu27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Migracja osób z analogu na cyfrę nie jest konieczna, a przykładem mogą być chociażby miejscowości z południa, które miesiąc temu otrzymały pełną ofertę cyfrową bez redukcji analogu. (51 kanałów analogowych i pełna oferta cyfrowa). Najwidoczniej nadal w to nie wierzysz albo ominąłeś te informację, ale jedno jest pewne, taka jest prawda, że nie trzeba redukować analogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem wypowiedzenie. Obecnie posiadam NET60, moduł CAM, MaxBox, sport z Elevenami, C+sellect. Płacę 113 zł. Chciałbym, to co mam poprawić na: NET120, C+ Prestige i dodać pakiet HD. Jaki przyjąć cel negocjacyjny? W mojej lokalizacji konkurenci Multimedii to: Orange ze światłowodem, Netia, Vectra, Korbank, Connecta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem wypowiedzenie. Obecnie posiadam NET60, moduł CAM, MaxBox, sport z Elevenami, C+sellect. Płacę 113 zł. Chciałbym, to co mam poprawić na: NET120, C+ Prestige i dodać pakiet HD. Jaki przyjąć cel negocjacyjny? W mojej lokalizacji konkurenci Multimedii to: Orange ze światłowodem, Netia, Vectra, Korbank, Connecta.

Przede wszystkim musisz im jasno powiedzieć, że wiesz o tym, że jest teraz opcja testowania Canal+ za darmo. Mówisz czego oczekujesz i trzymasz się tego twardo. Wydaje mi się, że realna cena to 80-90 złotych. Mi babeczka ściemniała, że już nie ma testowania Canal+ za darmo, ale po konsultacji z kierownikiem dziwnym trafem udało się to włączyć. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobną sytuację. Załatwiałem starszej kobiecie(niepełnosprawnej) abonament na TV w UPC. Facet z UPC zapytał mnie w jakiej jestem sieci i gdzie mieszkam. Gdy mu powiedziałem , machnął ręką i powiedział że pod koniec tego roku będę już w UPC. Zapytałem: Jak to ? Odpowiedział: Zobaczy pan !

Czyżby wiedział więcej niż oficjalne informacje ?

W BOK-u Multimedii nawet nie chcą na ten temat rozmawiać. "Melodia dalszej przyszłości"-usłyszałem.    :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wam też dzisiaj zabrali Eurosport2 HD oraz PSE HD? Dramat.

Tak, choć nie wiem z jakiej racji.

 

Jeśli Multimedia do końca kwietnia 2017r nie dogada się z Discovery, to mogą pojawić się w zastępstwie kanały HD o których piszesz. Czas pokarze co się stanie już 1 maja 2017r. Zostały trzy dni.

Liczę po cichu jeszcze na podmianki na HD z Viacomu, Polsat 2 HD i TVP Info również w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wam też dzisiaj zabrali Eurosport2 HD oraz PSE HD? Dramat.

Według nowej pakietyzacji, Eurosport 2 HD jest w pakiecie MAXBOX. Prawdopodobnie dogadali się z Discovery, i teraz muszą pozmieniać pakietyzację. Jeśli w przyszłości usuną duble kanałów SD to w pakiecie SUPERBOX będzie tylko Eurosport 1HD, a żeby mieć dostęp do Eurosport 2 HD trzeba wykupić wyższy pakiet, standardowa zagrywka wszystkich operatorów. Może zawitają jakieś brakujące kanały np NG od 1 maja :curious: Oczywiście u wybranych z pełną ofertą, czyli nie u mnie :curious:

Edytowane przez Daro1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...