Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Nikt nie zauważył braku telewizji hybrydowej na programie TVP Info. Był to jedyny program w naszej kablówce z tą usługą od TVP. W DVB T jest kilka takich programów,ale w DTV MM był tylko jeden. Od kilku dni nie ma. A szkoda. Przegapiony odcinek filmu lub innego programu można było obejrzeć. Leciały tam też wszystkie programy regionalne TVP. Były też testy 4K.  HBBTV wszędzie się rozwija a w MM się zwija. Dlaczego ? Ktoś wie ?  :-|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeśli umowę na TV mam tak skonstruowana iz pakiet HD,extra sport HD mam w cenie 0 zł na rok czasu zas canal + i superbox na 2 lata to czy po upływie roku pierwsze pakiety zaczną mi naliczac po cenie z aktualnego cennika ? Jeśli tak to aby tego uniknąć trzeba złożyć miesięczne wypowiedznie na te pakiety ? Jeśli tak, to czy są szanse aby przedłużyć umowę tych pakietów na zasadzie poprzedniej umowy czyli za 0zł.

Sprawdź co masz zapisane w regulaminie. Mogą naliczać ceny standardowe, a mogą niższe. Jeśli podpisaleś umowę na 2 lata to nie możesz wcześniej wypowiedzieć umowy, bo się promocja skończyła. Pakiet HD dają na cały okres umowy za darmo, więc trochę dałeś się zrobić w jajo. :)

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie na jedną umowę wziąłem u nich TV,internet oraz telefon. Wchodząc teraz w ebook multimedii gdzie pokazuje do kiedy ważne dane pakiety, usługi mam napisane iz telefon,pakiet HD,sport HD, Champions sport oraz multiroom kończy mi się na koniec czerwca tego roku, zas internet, canal + , superbox w 2018 czerwiec. Sadzilem ze wszystko będzie w cenie na stale przez dwa lata (w końcu 3 usługi mam, dzięki temu miało być taniej) a tu jednak kręcą...

Edytowane przez Wojtasekole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym EPG?

Co innego jest w opisie, a co innego leci. Przykładowo na Nickelodeon leci teraz iCarly, a wg EPG leci SpongeBob Kanciastoporty

 

Mam to samo,nie tylko ty.Trzeba czekać na nowe oprogramowanie dla EPG 

 

 

 

Ogólnie na jedną umowę wziąłem u nich TV,internet oraz telefon. Wchodząc teraz w ebook multimedii gdzie pokazuje do kiedy ważne dane pakiety, usługi mam napisane iz telefon,pakiet HD,sport HD, Champions sport oraz multiroom kończy mi się na koniec czerwca tego roku, zas internet, canal + , superbox w 2018 czerwiec. Sadzilem ze wszystko będzie w cenie na stale przez dwa lata (w końcu 3 usługi mam, dzięki temu miało być taniej) a tu jednak kręcą...

 
Mam tak samo,ale jak przedłużałem umowę w tamtym roku to jedynie mam płacić 10 zł więcej za c+ a jak będzie ? nie wiem 
Edytowane przez kondzik23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna kablówka nie ma takiej usługi. Choć przyznaję,fajnie byłoby wybrać np.30 kanałów i tylko za nie płacić.....Obawiam się że duuuużo płacić !!   :grin:

A czy gdzieś w innym kraju jest taka możliwość by można było wybrać sobie kilka kanałów i za nie płacić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Kupiłem nowy TV. Samsung KU6400. Chciałbym zostawić sobie tylko 1 pilot do jego obsługi.

Wobec tego chciałbym zrezygnować z posiadanych dekoderów IPS3000 i zamienić je na karty Cl+.

Jakie wobec Waszego doświadczenia są zalety i wady korzystania z kart Cl+ względem dekodera?

Czy prawdą jest iż karty są dużo wolniejsze? Czy MM ma w ofercie jakieś różne modele w/w kart?

 

Z góry dziękuję za Wasze opinie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dekoderze masz np możliwość korzystania z VOD, a korzystając z modułu nie ma tej możliwości. Za każdym razem kiedy operator zmieni listę kanałów bądź doda jakieś nowe kanały, bądź je usunie, będziesz musiał ręcznie ustawiać. Szybkość działania zależy głównie od samego telewizora (procesor, pamięć, dekodowanie), jak i również od samego modułu. Może działać szybko bądź wolno. Sam sprawdzisz jak działa to u ciebie. Zaleta jest taka że korzystasz z jednego pilota. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dziś telefon z DUK (po złożeniu wypowiedzenia)

 

120 mega, Maxbox, HD, Pakiet Eleven , 2 x CAM (w cenie), Canal+ (pół roku w ramach testowania 0zł), HBO + HBO Go (2 mce) = 3 mce 3 zł i 9 mcy  75 zł. Umowa na rok.

 

Start 1 czerwca.

 

Do tej pory płaciłem 75 zł za Superbox + Bajki + 2 x CAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Za każdym razem kiedy operator zmieni listę kanałów bądź doda jakieś nowe kanały, bądź je usunie, będziesz musiał ręcznie ustawiać. Szybkość działania zależy głównie od samego telewizora (procesor, pamięć, dekodowanie), jak i również od samego modułu. Może działać szybko bądź wolno. Sam sprawdzisz jak działa to u ciebie. Zaleta jest taka że korzystasz z jednego pilota. :wink:

Ja mam 2 razy CAM i nie jest tak do końca jak pisze Daro1 ,u mnie nowe kanały same się nadpisują do listy oczywiście zależy to od TV ,do tego w CAM nie będziesz miał PIP-u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była TVK Diana - dzisiaj włączyli 45 dodatkowych kanałów HD czyli mamy ich teraz 167 w tym 55 HD. Dziwne bo ta cyfryzacja nastąpiła znienacka, żadnego info na Eboku nie było dopiero dzisiaj wraz z włączeniem kanałów pojawiła się informacja oraz pdf z wykazem nowych częstotliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest Twoja lokalizacja?

 

MMP co chwilę mnie zaskakuje. Umówiłaem sie z DUK na kwotę 123 PLN.Pierwsza faktura 146 PLN ,oczywiście poszła reklamacja.Dziś została rozpatrzona pozytywnie.Sprawdzam dziś BOK a tam faktura na 646 PLN.Delikatny szoking i telo na infolinie.Pani powiedziała mi ze system naliczył kwoty bez promocji. [beep]a mac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio z wizytą u mnie był technik i podpytałem go, jak sprawa się ma w Suwałkach. Poinformował mnie, że dostaniemy MUX8 w kablu i faktycznie tak się stało (mówił o 8.05, a faktycznie włączyli 9.05, więc lekki poślizg). Do tej pory nawet nie było nic wiadomo na infolinii, ani też na czacie o MUX8, a wczoraj już wiedzieli, że będzie włączony 9.05. Jeśli chodzi o cyfryzacje i rozwój oferty, mówi, że cisza totalna cisza w tej sprawie i stwierdził, że Multimedia nie spieszy się w Suwałkach z cyfryzacją, ponieważ mają jeszcze bardzo dużo analogowców, którzy nie chcą przechodzić na DTV, więc myślę, że to jest największa blokada w większości przypadków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...