Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem to kanał od rana nic nie nadaje ze strony Multimedia, tylko zastanawiam się dlaczego, i co może to zwiastować?  Przecież był to kanał na którym Multimedia promowała swoje filmy do wypożyczenia, i tak nagle przestała je promować i zarabiać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem dziś z miejscowym technikiem. Pytałem się o redukcję analogu i o rozszerzenie oferty w mojej lokalizacji. Prawdopodobnie u mnie ma to nastąpić dopiero we wrześniu. Mam nadzieję, że nie jest to kolejny obiecany już któryś tam raz znowu termin. Tak więc podawany kiedyś przez prezesa Multimedia ostateczny termin o końcu czerwca 2017 można uznać za nieaktualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multimedia dzisiaj mnie zaskoczyła: warunki promocyjne mam do końca sierpnia a dzisiaj już dzwonili z propozycją przedłużenia umowy.

 

Obecnie mam taką ofertę: superbox, internet 30 mb/s i multiroom - płacę za to 88 zł.

 

Propozycja nr 1 To samo co powyżej + HBO w tej samej cenie 88 zł (umowa na rok)

Propozycja nr 2 To samo co powyżej + CANAL+ w tej samej cenie 85 zł (w pierwszym roku) i 95 zł (w drugim roku) umowa na 24 miesiące.

 

Oczywiście wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem, bo nie spodziewałem się że tak szybko będą dzwonić z propozycją nowych warunków. Co sądzicie o tej ofercie, i generalnie umowę podpisywać na rok czy 2 lata.

Edytowane przez klient
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta promocja "wynegocjuj cenę" obowiązuje chyba cały czas, bo jak w lipcu przedłużałem umowę to obowiązywała. Zaskoczyło mnie tylko to że dzwonią tak szybko - na prawie 4 miesiące przed końcem umowy.

Edytowane przez klient
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było płaczu znowu,że MM nie informuje o czymś:

 

Od 9 maja do 8 czerwca 2017 roku abonenci sieci Multimedia Polska mają dostęp do trzech kanałów z oferty Viasat World:Polsat Viasat Explore HD, Polsat Viasat History HD i Polsat Viasat Nature. 

 

 

Edytowane przez kondzik23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multimedia dzisiaj mnie zaskoczyła: warunki promocyjne mam do końca sierpnia a dzisiaj już dzwonili z propozycją przedłużenia umowy.

 

Obecnie mam taką ofertę: superbox, internet 30 mb/s i multiroom - płacę za to 88 zł.

 

Propozycja nr 1 To samo co powyżej + HBO w tej samej cenie 88 zł (umowa na rok)

Propozycja nr 2 To samo co powyżej + CANAL+ w tej samej cenie 85 zł (w pierwszym roku) i 95 zł (w drugim roku) umowa na 24 miesiące.

 

Oczywiście wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem, bo nie spodziewałem się że tak szybko będą dzwonić z propozycją nowych warunków. Co sądzicie o tej ofercie, i generalnie umowę podpisywać na rok czy 2 lata.

Patrz poniżej :

Dziś telefon z DUK (po złożeniu wypowiedzenia)

 

120 mega, Maxbox, HD, Pakiet Eleven , 2 x CAM (w cenie), Canal+ (pół roku w ramach testowania 0zł), HBO + HBO Go (2 mce) = 3 mce 3 zł i 9 mcy  75 zł.   Umowa na rok.    Start 1 czerwca.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to minimalna pojemność pendrive to 60GB i nie myl tego z prędkością zapisu, pewnie w biurze też tego nie widzieli dokładnie co chcesz wiedzieć więc powiedzieli tylko o pojemności dysku. Co do prędkości zapisu myślę, że każda pamięć w tej chwili da radę zapisywać dane prawidłowo, mówię tu oczywiście o tych troszeczkę z wyższej półki, a nie pierwszy lepszy za 5zł :wink:  Jest tego mnóstwo a im szybciej pendrive będzie zapisywał tym lepiej, oczywiście odczyt danych również lepiej jak najszybszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej będzie kanałów ze znaczkiem HD w jakości SD, u tych niezmodernizowanych. Najważniejsze otumanić klientów :lol2: Niezmodernizowani również będą mieć 80 kanałów HD z jakością SD i będą się cieszyć wszyscy a szczególnie Multimedia. 


MTV ze znaczkiem HD wersji SD tez tak macie??

Kanał MTV ze znaczkiem HD jest u wszystkich :curious:


Może wreszcie szykują podmianę ;)

Podmianka..? :lol2:  z SD na SD ze znaczkiem HD :lol2: dla niezmodernizowanych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest od kilku dni, wcześniej był zanik. Podejrzewam, że będzie tak samo jak z TTV.jakość SD.

Od kilku dni 13 Ulica też jest ze znaczkiem HD, ale oczywiście jakość SD. To chyba jest tajny sposób MM na podniesienie jakości oferty :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ryszard48 

Widzę, że posiadasz Samsunga. Zdradź mi proszę jak zrobiłeś, że TV widzi zmiany w ofercie ?

Co tu zdradzać po prostu sam sobie aktualizuje Moduł CAM ,tak samo mam w LCD THOMPSON 19 HT4253 bez problemu aktualizuje Moduł CAM ,natomiast w SHARPIE to tragedia trzeba samu dogrywać kanały też CAM  Co do  THOMPSON 19 HT4253 ta chciał bym aby we wszystkich TV był taki EPG po prostu extra. Wyświetla się wszystko jak należy 

  opis filmu

  aktorzy

  rok produkcji

 czas trwania filmu .

Od kilku dni 13 Ulica też jest ze znaczkiem HD, ale oczywiście jakość SD. To chyba jest tajny sposób MM na podniesienie jakości oferty :/

 WP też jest w HD

Edytowane przez Ryszard48
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...