Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie. Skończyła mi się umowa w maju. Dziś wysyłam wypowiedzenie. Kiedy mogę liczyć na odpowiedz od nich z lepszą ofertą?

 

Jeżeli umowa skończyła Ci się w maju, a wypowiedzenie wysyłasz dopiero dzisiaj, to możesz dostać kolejną fakturę z cenami "katalogowymi" bez promocji.

W MM obowiązuje 1-miesięczny okres wypowiedzenia i powinieneś złożyć wypowiedzenie w czasie jej trwania, a nie po jej zakończeniu.

 

Oby to się nie sprawdziło  :wink:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multimedia dalej drwi sobie ze swoich klientów. Eleven Extra w kolejnych kablówkach, nawet w "Spółdzielnia Mieszkaniowa w Lubartowie". To są jaja. :D

 

Tak cały czas sobie drwią ze swoich klientów, MM to najgorsza kablówka w Polsce jedyna i niepowtarzalna, żaden normalny operator nie ma tak podzielonych swoich klientów jak p.....a Multimedia. Oby jak najszybciej zeszli z rynku i przejął ich UPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinni już skasować ten chory pakiet HD, gdzie niektóre programy powtarzają się np. w superboxie. W UPC nic takiego nie ma.

A programy z tego pakietu rozprowadzić po mini ,super i maxboxie. To było dobre jak w kablówkach było niewiele programów HD i kupno tego pakietu pozwoliło nam mieć więcej takich programów. Obecnie HD to prawie standart, niektórzy nadawcy nawet nie oznaczają znaczkiem HD swoich programów,uważając jakość HD za normalkę. Nawet takie "śmieci" jak TV4 czy TV6 nadają też w HD. Oczywiście nie w Multimedii,ale to też już standart !   :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to prawda , że 50% sieci jest już scyfryzowanych , to dlaczego na stronach MM nie ma listy programów dla tych abonentów ? Jest tylko stara lista gdzie "nowością" są Eleveny i TVN Fabuła w HD .  Ja , chociaż nie mam jeszcze cyfryzacji też byłbym ciekawy jak pełna oferta wygląda w rozbiciu na poszczególne pakiety. To wciąż jest tajemnica ?  :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie do skrzynek wrzucają identyczne ulotki, choć dostępna jest u nas słynna 9 w HD to na ulotkach i tak Pulsy itp są w SD a naprawdę są w HD. Wygląda to tak że niektóre kanały udostępnili u nas w HD bez cyfryzacji a reszty nie dali rady i owiane jest to wielką tajemnicą, ulotki są mniej atrakcyjne w porównaniu z rzeczywistą ofertą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...