Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Jest dokładnie tak jak mówi @peterix. Liczy się kwota za cały pakiet usług. Szkoda, że nie poczytałeś wcześniej postów w tym wątku. Sporo ludzi pisało co za ile dostali. Np. mój koszt miesięczny za to co mam w podpisie to: 86,25 PLN :wink:

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ceny w Multimedii są umowne a nie katalogowe. Ale czy to jest w porządku że sąsiad za internet 30Mb płaci 29,99 zł a ja 9,99 ? Tylko dlatego że nie chciał ( nie umiał ? ) negocjować ? Dziwne to dla mnie jakoś... Ale cóż, w końcu mamy wolny rynek,podobno.   :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopy chwalicie się a każda sieć ma inne ceny w poszczególnych miastach i miasteczkach. To ze jeden płaci za to samo 150 w Tczewie a drugi 75 w Warszawie wynika z konkurencji jaką taka MM tam ma i strategii w danej miejscowości. Wam sie wydaje ze jesteście super strategami i MM do was dopłaca. Hahaha. A to jest odwrotnie. Płacicie za 150 programów a oglądacie 20-30. Ile dziennie oglądacie tv ? 4-6 godzin a płacicie za 24 h. To oni zarabiają nie wy.

Edytowane przez mars27
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Ty, przecież prezes MM powinien wznieść się ponad egoistyczną rządzę pieniądza i z własnej kieszeni oferować najlepsze pakiety każdemu... Czasem mnie zadziwia, jak można żyć w tym świecie i wierzyć, że prezesi firm chcą swoim klientom nieba przychylić ;) Liczy się zysk, a że względnie lepszą ku niemu drogą jest robienie z siebie "dobrego" to już inna para kaloszy.

 

Coś wiadomo co się stało z wielkim straszeniem brakiem Eurosportów w MM? Połowa czerwca za pasem, a niby do końca maja miała być ważna umowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ marivish: Jak są dostępne to znaczy że się dogadali na następny okres, inaczej byś oglądał w tym miejscu Al Jazieera albo jakiś inny Golf Channel, choć ponoć co niektórzy takiej łaski zaznali. A tak w ogóle jakie są jeszcze tajemnicze kanały w sieci MM, które są ale ich oficjalnie nie ma ale niektórzy mają, oprócz podmian SD na HD?

Edytowane przez Grzechu27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista o którą pytasz: https://www.multimedia.pl/getattachment/e5ee2ba9-e758-404f-b2e1-4110963aeb69/MP_0291_17_programming_PelnaSA_z_numeracja_oryginal_WYBRANY_edystrybucja1.aspx

Troszkę może minimalnie nie aktualna ale jest.


Zastanawia mnie na tej liście punkt 4 cytuję: Programy TVP1, TVP2, TVP Regionalna, Polsat, TVN, TV4 oraz TV Puls są przeznaczone do powszechnego i nieodpłatnego odbioru również w sposób cyfrowy drogą rozsiewczą naziemną.

Skoro tak to dlaczego te kanały kodują drogą cyfrową w kablu? Dostępne odkodowane są tylko: TVP1, TVP2, Amazing, VODinfo, i chyba Mango24

Edytowane przez Daro1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Daro1  Tę listę programów to ja znam niemal na pamięć. Chodzi mi o listę z full ofertą ,tzn. Pulsy,Stopklatki i Fokusy w HD,programy od Wiśniewskiego,itd itd.

I jaki jest rozkład na mini,super i maxbox z uwzględnieniem tych "nowych" programów. Masz może taką listę lub wiesz gdzie ją zdobyć ??   :-|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj w Malborku dodana została pełna oferta TV cyfrowej. Wyłączono 24 kanały analogowe (pozostało jeszcze 28 kanałów) oraz dodano retransmisję 8 muxa. W TV cyfrowej świecą 2 kanały testowe. Tak więc można powiedzieć, że przeprowadzono cyfryzację. :curious:

Edytowane przez Barti
Wyrażenie skrótowe "TV" piszemy wielkimi literami. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to warto przy przedłużeniu umowy wynegocjować wymianę dekodera na ten z dyskiem, może się czasem udać za free  :wink:

Plus jest taki, że oprócz nagrywania możesz oglądając dany program cofnąć go do tyłu, a potem wrócić do normalnego oglądania. Przydaje się jak przeoczyłeś np. gola podczas meczu lub jakiegoś niusa w wiadomościach wychodząc na chwilę do kuchni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 czerwca decyzją nadawcy kanał SPORTKLUB zostanie usunięty z oferty analogowej, a także nastąpi zmiana standardu nadawania z dotychczasowego SD na docelowy HD (info VECTRA).

W MMP zapewne będzie to wyglądać następująco: znaczek HD - jakość SD.

 W MMP cisza, żadnej wzmianki, zero informacji, chyba, że dla Nas będzie specjalny dosył...  :wink: 

Edytowane przez maro_1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni nie będą robili nic. Ósemka zmieni nazwę na Eska i tyle. W zasadzie to będzie ten sam program.

Mam pytanie do tych co mają pełną ofertę : czy Domo+ i Kuchnia+ macie w HD ? Jak przejrzałem listy innych kablówek to w żadnej nie ma tych programów w SD. Są to dość "stare" programy które jako jedne z pierwszych były w kablówkach jako HD. Nie chce mi się tego komentować... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni nie będą robili nic. Ósemka zmieni nazwę na Eska i tyle. W zasadzie to będzie ten sam program.

Mam pytanie do tych co mają pełną ofertę : czy Domo+ i Kuchnia+ macie w HD ? Jak przejrzałem listy innych kablówek to w żadnej nie ma tych programów w SD. Są to dość "stare" programy które jako jedne z pierwszych były w kablówkach jako HD. Nie chce mi się tego komentować... :wink:

 

Mam prawie pełną ofertę, bo w IPTV brakuje 6 kanałów i te kanały są w SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał być pełny pakiet filmbox, ale już pewnie nie będzie, tak samo mialo być MTV HD i Nickoledeon.HD. Po cyfryzacji cisza, nowość to bedzie za kilka dni Eska zapewne w SD :mrgreen:

Mam na liście pełen pakiet Filmbox 5 kanałów. Jeśli chodzi o MTV oraz Nickelodeon, to faktycznie na razie nie są w HD, ale jeszcze nadal zostały 2 testy i jeden z nich jest chyba na pozycji wśród bajek, więc szansa jest.

 

Potwierdzam, że Kuchnia+ oraz Domo+ po cyfryzacji są nadal w SD, ale tu chyba nie ma niespodzianki, bo nie przypominam sobie żadnych zapowiedzi co do tych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...