Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Moi Drodzy,

właśnie przedłużyłem umowę z Multimedia na 12 miesięcy, oczywiście po złożeniu wypowiedzenia, poprzednia umowa skrócona o miesiąc. 

Za 100 zł miesięcznie będę miał:

Telefon stacjonarny 100 minut na stacjonarne + prezentacja numeru, Internet 120 z routerem WiFi, MaxBox, dekoder z nagrywarką, pakiet HD, Filmbox Extra, Cinemax, Multimedia GO, Sport Champions HD, Canal + Prestige, HBO HD Max, HBO GO.

Może komuś z Was przyda się ta wiedza co można teraz od nich wyciągnąć :)

Szczerze mówiąc to nie spodziewałem się tak wiele za tak niewiele.

Pozdrawiam serdecznie,

Wojciech 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy,

właśnie przedłużyłem umowę z Multimedia na 12 miesięcy, oczywiście po złożeniu wypowiedzenia, poprzednia umowa skrócona o miesiąc. 

Za 100 zł miesięcznie będę miał:

Telefon stacjonarny 100 minut na stacjonarne + prezentacja numeru, Internet 120 z routerem WiFi, MaxBox, dekoder z nagrywarką, pakiet HD, Filmbox Extra, Cinemax, Multimedia GO, Sport Champions HD, Canal + Prestige, HBO HD Max, HBO GO.

Może komuś z Was przyda się ta wiedza co można teraz od nich wyciągnąć :)

Szczerze mówiąc to nie spodziewałem się tak wiele za tak niewiele.

Pozdrawiam serdecznie,

Wojciech 

Multimedia GO za darmo jest do końca czerwca dla wszystkich, od lipca ma być dodatkowo płatna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojciech2015

Super oferta. Pogratulować.

Dzięki.

Niestety już po fakcie przypomniało mi się jeszcze o czymś. Zapomniałem wspomnieć, że chcę mieć też pakiet VOD "Kino Świat". I teraz będzie mnie to niestety nurtowało czy też dałoby się to dorzucić w cenie 100 zł ;)

No nie bardzo, z końcem czerwca wszystkim mają wyłączyć dostęp i jeżeli będziesz chciał korzystać to musisz podpisać umowę na pakiet Multiscreen, taką otrzymałem od nich informację.

Moja umowa wchodzi w życie 1 lipca, więc nie wiedzę przeciwwskazań, żeby to działało.

W razie czego zawsze mogę złożyć reklamację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o dekoderze Multimedii ADB 3831CDX z 500 GB dyskiem do nagrywania i VOD? Zamieniłem go z IPS-3000 i nie wiem, czy mam być zadowolony.

W skład pakietu, jaki mam wchodzi - Pakiet Super Box za 20 zł + 10 zł za dekoder, do tego Canal + Prestige za 39 zł, Filmy i Seriale za 8 zł, Pakiet HD za 9,99, HBO GO za 29,90, Internet 60 MB/s za 54 zł, Prędkość uploadu x2, czyli 10 MB/s za 10 zł, do tego ubezpieczenie sprzętu za 3 zł i ubezpieczenie mieszkania za 7,49 zł.

Za ten cały zestaw płacę 192,28 zł.

Jak sądzicie, czy nie przepłacam? W sumie internet chodzi super. Jestem zadowolony. Ściągam bardzo szybko z torrenta wszelkie nowości filmowe z zamknietych trackerów. Awarie internetu się nie zdarzają.

Tylko jeszcze raz zapytam: czy nie przepłaciłem? Bo wydaje mi się, że mogłem walczyć o jakieś zniżki - ale teraz umowa podpisana, więc d....pa zbita. Będę wdzięczny za wypowiedzi. W sumie na razie mam 72 programy w HD, reszta to analog. I nic nie wiedzą o pełnej cyfryzacji programów. Mieszkam w Bochni.

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skład pakietu, jaki mam wchodzi - Pakiet Super Box za 20 zł + 10 zł za dekoder, do tego Canal + Prestige za 39 zł, Filmy i Seriale za 8 zł, Pakiet HD za 9,99, HBO GO za 29,90, Internet 60 MB/s za 54 zł, Prędkość uploadu x2, czyli 10 MB/s za 10 zł, do tego ubezpieczenie sprzętu za 3 zł i ubezpieczenie mieszkania za 7,49 zł.

Za ten cały zestaw płacę 192,28 zł.

 

Jesteś jednym z najlepszych klientów Multimedii. Wychodzi 2307 zł rocznie.

Multimedia powinna ci zwracać miesięcznie te 22,70 zł za abonament RTV, który niedługo może być obowiązkowy dla klientów płatnej telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrejestruj odbiornik i po sprawie. Np. na poczcie możesz to zrobić. :)

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Poprawiono też błąd ortograficzny w treści postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

neuro_wrw_gang_MrB

Ale jak długo tak będziecie płacić? Chyba nie przez cały czas trwania umowy. W to nie uwierzę, aby w tej samej Multimedii, tylko na różnych terenach były takie różnice w cenach internetu.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście, liczne literówki. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MrB, to Ci się udało. U mnie nikt takiej ceny nie proponował.

Nie ważne ile płacisz za poszczególny składnik pakietu, ważne ile kosztuje CAŁY pakiet. Multimedia może np. za 100 zł pakietu dać Ci w nim neta za 1,00 zł jak i i za 35,00, a TV cyfrową za 19,00 jak i za 49,00. Nie chciałbym Cię martwić, ale większość cen w pakiecie masz katalogowych, a gdybyś wcześniej dokładnie poczytał posty z ostatnich 2-3 miesięcy to spokojnie zakręciłbyś się koło kwoty max 110-120,00 zł jak nie mniej.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...