Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Zostaję w darmowej mmtv. Jak dla mnie jest OK. Dodatkowe 7 zł za Multimedia Go to przesada. Choć usługi nagrywania i Catch Up są ciekawe. Korzystam z mobilnej TV sporadycznie na smartfonie i tablecie. I tyle.  :wink:

@Sony87, aż tak naiwni to oni nie są. Usługa dla abonentów DTV.

 

Ja często oglądam mmTV. Szkoda, że to wyłączą i w zamian za to każą sobie płacić 7 zł/m-cznie. Catch Up fajna sprawa. Bardziej jednak tą usługę widziałbym na "normalnych" dekoderach. Za to jestem w stanie zapłacić.

Martwią mnie też zapisy o ograniczeniach licencyjnych. Jak znam życie to to co najciekawsze nie będzie dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaletą Multimedia Go jest to, że są dostępne niemal wszystkie kanały które posiadamy na dekoderze w danym pakiecie. Co ciekawe są też dostępne Adventure, Top Kids, Power TV, Nuta TV które ostatnio pojawiły się tam gdzie już była "cyfryzacja".  Z ciekawości zarejestrowałem się i owe kanały normalnie mogę oglądać. Jest już aplikacja na Androida, na Smart TV ma być wkrótce na Samsungach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dominvip  Do końca grudnia 2016 roku można po rejestracji korzystać z Multimedia GO bez opłat, natomiast 1 stycznia 2017 usługa zostanie wyłączona wszystkim tym którzy teraz się zarejestrują i będą korzystać "na próbę". Tak więc nie trzeba z tego rezygnować jak ktoś się zarejestrował. Od 1 stycznia 2017 ma być płatne 7 zł i wtedy jak ktoś się zdecyduje to będzie musiał kontaktować się z BOK albo przez infolinię aby móc dalej korzystać. Teraz też można z tego zrezygnować poprzez BOK lub infolinię tylko. Ale po co ? Jak można sobie skorzystać z tego za darmo do końca roku a potem i tak zostanie usługa wyłączona automatycznie.

Edytowane przez mirolop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzeć jest to próba wyrwania 7zł/m-c od abonentów DTV. Darmowa MMTV zniknie, a nowa GO będzie płatna. Na szczęście na ochotnika,ale tym co wystarczała MMTV uszczęśliwiono usługą płatną. Na przyszłe wakacje będę bez darmowej mobilnej. Pozostaje tunerek DVB T przyłączony do tableta lub smartfona.Żartuję,wystarczy mobilny internet i jest wszystko.  :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mogę oglądać kanały Winnickiego w Multimedia GO, choć w TV ich nie mam.

Pewnie chodzi o to, że one są w pakietach MaxBox i HD dostępne dlatego mamy je odkodowane w MMGO mimo braku w TV.

Edytowane przez Yakuzzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy może oglądać, bo są oficjalnie w ofercie (wbrew temu, co twierdzą niektórzy :P). W DTV będziesz miał, jak ci zredukują liczbę kanałów analogowych.

 

I żaden z kanałów MWE nie jest od MaxBoxa. Jeden jest od MiniBoxa, 3 od dodatkowych "Dzieci" i "HD".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Satelitarna pojemność kosztuje ogromne pieniądze, więc nic dziwnego. Na szczęście w kablu to jeden z najlepszych kanałów HD. Bitrate podobny do Canal+. Nie podam ci teraz dokładnej wartości, bo jestem zajęty i nie mam czasu sprawdzić.

 

EDIT:

11Mb/s.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób, które już testowały Multimedia GO. Czy dostęp do wszystkich kanałów jest zablokowany przy połączeniu z internetu spoza sieci Multimedia? Przede wszystkim, jak wygląda sytuacja z kanałami, które były(są) w MMTV? Zastanawiam się, czy logować się do nowej usługi już teraz, czy może zaczekać do września, do czasu wyłączenia MMTV, z której można korzystać z dowolnego miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w przeglądarce na komputerze niestety nie są oznaczone na czerwono.

Jednak faktycznie da radę to sprawdzić tylko trzeba najeżdżać kursorem na poszczególne kanały.

Ciekawe czy to już jest ostateczna wersja tej usługi, bo obecnie nie ma ani jednego kanału od NC+

(w MMTV są np. Kuchnia+ i Domo+). Brakuje także większości głównych kanałów z NTC typu Polsat

czy TVN, ale w MMTV też ich nie ma. Inne zmiany na minus w porównaniu z MMTV, to zablokowane

poza lokal prawie wszystkie(oprócz TVP ABC) kanały od TVP, a także prawie wszystkie od Polsatu

(oprócz Viasatów i co ciekawe Polsat Sport Extra). W MMTV np. wszystkie Polsaty Sport są dostępne.

Ciekawe ile jeszcze dodatkowo kanałów jest wyciętych w aplikacji mobilnej, bo w MMTV przez stronę jest dostęp do 58 a w aplikacji tylko do 50.

Edytowane przez strzala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...