Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Które miasto jest obecnie "cyfryzowane" pomijając Warszawę. Pytam z czystej ciekawości.Może ktoś wie ??   :wink:

 

Aglomeracja warszawska to w zasadzie jest już po. Wyłączyli 2/3 analogu i włączyli "mityczną ósemkę" oraz nowości firmy Winnicki. Choć od 01.06 wypadły kolejne kanały więc mocno po bandzie.

 

Pytanie na ile potencjalne przejęcie nie wpływa na jakiekolwiek plany i ruchy generujące koszty itp. Może zawiesili wszystko na kołku i czekają na rozwój wydarzeń a wszyscy pracują tylko nad bieżącą działalnością?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem wypowiedzenie i już na drugi dzień miałem telefon z duk! ☺ Na razie nie miałem czasu rozmawiać ale dzisiaj ma zadzwonić. Maxbox , Canal plus prestige, Hbo, Hbo go, pakiet HD, Sport Champions, internet 30 mb czyli to co mam obecnie plus dekoder PVR da radę za 140-150 zł wynegocjować?

Edytowane przez Paulus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na osiedlu w końcu MMP doczekała się konkurencji. :P Moja SM podjęła w uchwałę i tu cytuję "w sprawie  udostępnienia zasobów w celu wybudowania w nich przez Inea technologii FTTH, infrastruktury telekomunikacyjnej.". ;)

Czy to oznacza, że będą ciągnęli światłowody bezpośrednio do mieszkań? Jak to wygląda?

MMP i Inea w moim mieście przez lata nie wchodzili sobie w drogę, ale w końcu coś się zmienia. A Inea ostatnio nawet w autobusach udostępnia internet...

Edytowane przez Sony87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się co będzie z TV regionalną (komercyjną) która nadawana jest obecnie w analogu (TV Orion,NTL Radomsko) a nie będzie jej po ograniczeniu lub likwidacji TV analogowej. Uważam,że DTV powinna uruchomić regionalne programy - inne w każdym rejonie Polski na tej samej zasadzie jak muxy lokalne DVB T. Nikt,kto ma kablówkę cyfrową nie będzie przecież instalował anten do odbioru lokalnych programów.  :curious:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety,u mnie w aMazing nie ma nic lokalnego na temat miasta i okolic. Widać nie wszędzie jest współpraca w tym temacie z lokalnymi władzami.

 

A może władze uznały,że skoro mamy 3 telewizje regionalne to na co aMazing ? Tyle tylko,że MM w DTV nie chce z kolei emitować tych lokalnych kanałów.

Koło się zamyka. Pozostał poczciwy analog...(póki co).... :wink:

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Szczecinie na aMazing nie ma żadnego lokalnego pasma. Dodatkowo inna lokalna stacja ( TV Pomerania) jest dostępna jedynie w analogu (!).

W DTV  z lokalnych stacji jedynie jest TVP 3 Szczecin.... Nie wspomnę tu nawet o TV Asta innej stacji o zasięgu lokalnym której do dnia dzisiejszego nie ma w ofercie MM.

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując, trudno nazwać aMazing telewizją regionalną,raczej reklamową.

Może jak wszędzie zredukują analog to wcisną do DTV programy regionalne.Póki co jest jak jest.

Ja czekam na podniesienie jakości tego co jest do HD. Nowe programy raczej mnie nie kręcą.Chyba że powrót NGCh HD. To może być !!   :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...