Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś rozmawiałem z miejscowym technikiem to powiedział, że w mojej lokalizacji jak będzie redukcja analogu to ma się zostać tylko pakiet podstawowy a u mnie w podstawowym w analogu jest tylko 12 kanałów, pakiet komfort u mnie zawiera 55 kanałów.  Ile w tym prawdy nie wiadomo. U mnie wg plotek redukcja miała być na wiosnę i nic. Teraz coś słyszałem, że u mnie może na jesieni we wrześniu. Trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać niestety.

Edytowane przez mirolop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kogoś zainteresuje, ale w usłudze mmtv.pl pojawiło się kilka kanałów od Polsatu: Polsat Play, Polsat Cafe, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News oraz Disco Polo Music.

Przecież to pojawiło się już jakiś czas temu, a nie teraz. Ostatnio nic nowego w tej usłudze nie doszło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kiedy się pojawiło, więc piszę. Czasami zaglądam na mmTV i jakoś nie zauważyłem, żeby były te kanały. W sumie żadnego info o tym również nie czytałem, więc chyba nic wielkiego się nie stało, że napisałem o tym, a daty kiedy owe kanały się pojawiły również nie podawałem.

 

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MM ponad miesiąc od zgłoszenia zrobiła w końcu coś z zaniżonym uploadem. Jeszcze wczoraj było max 8,7-8,9Mb/s na ftp. Obecnie twardo trzyma 10,6-10,8Mb/s.

Jest jeden szkopuł. Na początku upload strzela do ponad 34Mb/s a potem w ciągu około 2 sekund opada do tych około 10,7Mb/s.

Wcześniej tego nie było. Upload jakby rósł, tzn był od razu skok na 6-7 a potem piął się do tych około 8,8Mb/s. Przez to obecnie wszystkie speedtesty mają zawyżony upload przez ten początkowy skok. Poza tym jest ok, w końcu jest tyle ile powinno być.

Ponoć technicy/ administratorzy musieli zmienić coś w ustawieniach sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie wszystkie kanały.

Jakość jest niestety słaba i co chwilę mi buforowało na TVP1, ale to pewnie z czasem się polepszy.

 

Nagrania mi nie działają. Nie da się odtworzyć.

 

Jest też apka https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.multimediago

W apce nie mogę odtworzyć żadnego materiału.

Edytowane przez Seth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodajcie to na dekodery, żeby można było oglądać na TV. Nowy sprzęt też by się przydał. Mnie się podoba. Ale minus jest taki, że są ograniczenia na niektóre kanały (np. Polsat Sport Extra HD :().

Chyba wszystkie kanały TVP też mają ograniczenia. W obecnej chwili to może nie jest jakieś uciążliwe, bo prawie nikt tych kanałów nie ogląda, ale kiedyś będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie ograniczenia? Akurat ten kanał testowałem i było OK.

Spróbuj pooglądać poza domem. ;)

 

Nie ma paczki C+, HBO, Cinemax.

HBO i Cinemax raczej nie będzie, bo mają swój własny serwis. Canal+ też coś tam kombinuje we własnym zakresie, ale zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...