Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Okazuje się, że dobrze zrobiłem nie czekając na obiecywane przez techników MM podłączenie Nowego Dworu Gdańskiego światłowodem z Gdynią w czerwcu. Pewnie jak zwykle była to plotka rozpuszczona na zatrzymanie klientów, którym kończy się umowa. Moja umowa kończyła się 31 maja i nie przedłużałem jej na TV, zostawiłem tylko net. Przeszedłem na satelitkę i jestem bardzo zadowolony. Mam 144 kanały w tym 67 HD (w MM miałem w MaxBoxie 112 kanałów w tym 11 w HD i kanały premium w SD) W pakiecie mam C+, HBO i Cinemaxy oczywiście w HD. Teraz za satelitkę i net płacę razem kilkanaście złotych więcej niż płaciłem MM, ale jestem zadowolony i żałuję, że tak długo czekałem na ciągle zapowiadaną modernizację sieci i poprawę oferty. Byłem wczoraj u znajomego, który ma MM i nic się nie zmieniło, co gorsza nic nie zapowiada się na lepsze. Za cztery miesiące on też rezygnuje z MM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to do d...y taka telewizja mobilna jak ją można oglądać w lokalu abonenta. W mieszkaniu to ja mam telewizory do oglądania TV. A  MM-go chciałbym wykorzystać w plenerze,szpitalu,na biwaku. I mmtv spełniała tu swoją rolę. Nie zawsze nowe jest dobre.  :cool:

 

Niestety, większość nadawców traktuje swoje sztandarowe kanały i produkcje jak dobro narodowe, dlatego próżno ich szukać na platformach internetowych konkurencji. Seriali TVNu nie uświadczysz nigdzie indziej, prócz playera.pl. Podobnie z produkcjami Polsatu, tzn tylko Ipla. TVP poszedł po rozum do głowy i zabrał co swoje z Ipli i vod.pl. Identycznie z kanałami live. NC+ niby skoligacone z TVNem, a w usłudze "GO" próżno szukać TVNu czy TVN 7. Brak TVP1, TVP2, Polsatu itd. Przypuszczam, że podobnie w CP GO. Mnie to lotto, bo oglądam jedynie kanały sportowe, Planete+, Ale Kino, TVP Kultura, Stopklatka, wszelakie BBC i jeszcze kilka angielskojęzycznych, ale wiele osób narzeka.

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem zapytac czy ktos moze mial podobna sytuacje jak moja. Wiec tak pani z info lini dzownila do mnie w czerwcu z oferta na przedluzenie abonamentu (abonament jest na mame) i proponowala warunki na ktore sie nie zgodzila ale nie rozmawiala z abonentem tylko z mna i nie przystalem na te warunki superbox 30mb internet 99 zl. Wczoraj udalem sie z mama do BUK w celu zlozenia wypowiedzia i okazuje sie ze oferta zostala przedluzona i dodali jakies [beep]oly i teraz oferta wynosi 135 zl wiec zlozylem reklamacje. Mial ktos podonie ze tak naciagaja? i co zrobic jesli nie uwzglednia reklamacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem zapytac czy ktos moze mial podobna sytuacje jak moja. Wiec tak pani z info lini dzownila do mnie w czerwcu z oferta na przedluzenie abonamentu (abonament jest na mame) i proponowala warunki na ktore sie nie zgodzila ale nie rozmawiala z abonentem tylko z mna i nie przystalem na te warunki superbox 30mb internet 99 zl.

Wczoraj udalem sie z mama do BUK w celu zlozenia wypowiedzia i okazuje sie ze oferta zostala przedluzona i dodali jakies [beep]oly i teraz oferta wynosi 135 zl wiec zlozylem reklamacje.

Mial ktos podonie ze tak naciagaja? i co zrobic jesli nie uwzglednia reklamacji

Wszystkie rozmowy na Infolinii są nagrywane. Jeśli podczas rozmowy telefonicznej nie wyraziłeś zgody na przedłużenie umowy to umowa nie miała prawa być przedłużona.

Łatwo zweryfikować czy Multimedia miała prawo do przedłużenia umowy (z tobą) czy nie miała do tego prawa.

 

Poza tym żeby umowa została w ogóle przedłużona ... to wcześniej musi być złożone w BOK upoważnienie - że twoja mama wyraża zgodę na to, że możesz w jej imieniu zawierać umowy z Multimedią.

Upoważnienie takie musi być złożone na piśmie i zarejestrowane w lokalnym BOK i jednocześnie zarejestrowane w systemie (na Infolinii).

 

Tylko wtedy możesz zawierać umowy w imieniu twojej mamy (osobiście w BOK lub przez Infolinię lub w każdym punkcie Multimedii (np. w galerii handlowej).

 

Upoważnienie składa twoja mama osobiście w BOK i w twojej obecności (z twoim czynnym udziałem) i po wylegitymowaniu się przed pracownikiem BOK-u  waszymi dwoma dowodami osobistymi. Twoje dane osobowe (z dowodu osobistego) muszą być na stałe zarejestrowane w systemie.

 

Z innej beczki.

Ostatnio w moim lokalnym BOK powiedziano mi, że mimo zarejestrowania stałego upoważnienia w systemie (i w BOK) potrzebne jest również - przy każdorazowym przedłużaniu umowy przez osobę, która jest zarejestrowana w systemie jako osoba mająca prawo do przedłużania umowy - dodatkowe jednorazowe pisemne upoważnienie od abonenta (na zwykłej kartce), żeby móc przedłużać umowę w BOK w imieniu abonenta.

Edytowane przez Kleofas11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego wynika, że pracownik Infolinii Multimedii przedłużył umowę (i w imieniu Multimedii) z tobą bezprawnie i działając wbrew przepisom operatora.

Był zbyt łasy na prowizję, którą za ten myk przytuli. Za to należy mu się kara od pracodawcy, z dyscyplinarnym zwolnieniem z pracy włącznie.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven Extra przed końcem września


To, że Eleven Sports Network planuje uruchomić w Polsce trzeci kanał, wiadomo już od kilku miesięcy.
 Jak donosi press.pl, nowy kanał ma nazywać się Eleven Extra i ma wystartować do końca trzeciego kwartału, czyli do końca września 2016 roku.

Pewnie dojdzie do tej paczki, co jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli standardowa odpowiedź ze strony MM, może, coś, kiedyś, podobno, itd. W mojej miejscowości również "podobno" we wrześniu, ale ja nie wierzę już w żadne słowo konsultantów z MM. Wszystko jest tylko po to aby jak najdłużej utrzymać klienta w marnej jakościowo ofercie. A do końca umowy zostało jeszcze 5 miesięcy, a potem się pożegnam z MM na rzecz innej ciekawszej oferty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak skonfigurować arris tm882 z TP link ? Czy klient dostaje login i hasło do internetu - tak miałem w poprzedniej firmie, która dostarczała mi Internet, te dane wpisywalem w ustawieniach routera TP-Link i działało, a jak to wygląda w Multimedii ?

Zwykle korzystając z kablówki w opcjach własnego routera ustawia się tryb połączenia WAN jako "Dynamic IP", potem wystarczy jeszcze skonfigurować sieć Wi-Fi w routerze. Ponadto zazwyczaj przy każdorazowym podłączeniu innego urządzenia do modemu kablowego modem trzeba na chwilę wyłączyć. Jeśli taka opcja nie zadziała można spróbować jeszcze sklonować na router adres MAC karty sieciowej komputera, który dotychczas był podłączony bezpośrednio do modemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...