Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pytanie do znawców tematu.

Rok temu podpisałem umowę na pakiet Mini Box i internet 12Mb + multiroom - całość za 89 zł. Obecnie kończy mi się cena promocyjna i otrzymałem takie propozycje na kolejny rok:

 

Ten sam pakiet co obecnie, ta sama prędkość internetu + HBO w cenie 112,90 zł

lub

Ten sam pakiet co obecnie, ta sama prędkość internetu + PAKIET HD w cenie 99,99 zł

 

Czy to są dobre oferty ???

Na co zwrócić uwagę podczas przedłużania promocji ?

Czy Multimedia wysyła aneks do umowy po wyrażeniu zgody na nowe warunki promocyjne ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze - złóż wypowiedzenie. Bez tego będziesz miał właśnie takie propozycję jak teraz, czyli beznadziejne.

 

W cenie 89 zł możesz mieć spokojnie MaxBox+Internet 60Mb+Multiroom, a jak dobrze po negocjujesz to i pakiet HD. Także działaj. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenia nie mogę wysłać, bo umowę podpisałem na 2 lata. Teraz, przez pierwszy rok płacę 88 zł ale promocja na tą cenę kończy mi się na początku września. Z tego co powiedziała konsultantka jeśli nie zdecyduję się na którąś z ofert, to przez kolejny rok - tj do końca umowy będę płacił abonament według cen obowiązujących w cenniku.

 

Abonentem tej sieci jestem od niecałego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyślę wypowiedzenie, to będę musiał zapłacić karę + zwrócić rabat cenowy za ostatni rok - tak więc ta opcja odpada

 

Zapytam przez ebook o wysokość mojego abonamentu od września - zobaczę co mi odpiszą

Edytowane przez klient
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez nie zrywasz z nimi umowy, tylko zlozysz wypowiedzenie na ostatni dzien trwania umowy. Nie musisz tego robic teraz.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście za 81 zł/mies. mam to co w opisie. Złożyłem wypowiedzenie w BOK i na drugi dzień dostałem atrakcyjną ofertę z DUK. Za to samo w BOK proponowali mi 111 zł/mies. Wypowiedzenie to podstawa.

Edytowane przez adam2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenia nie mogę wysłać, bo umowę podpisałem na 2 lata. Teraz, przez pierwszy rok płacę 88 zł ale promocja na tą cenę kończy mi się na początku września.

Z tego co powiedziała konsultantka jeśli nie zdecyduję się na którąś z ofert, to przez kolejny rok - tj do końca umowy będę płacił abonament według cen obowiązujących w cenniku.

 

Abonentem tej sieci jestem od niecałego roku.

Nie rozumiem.

Podpisałeś umowę na 24 miesiące, w której to umowie jest napisane ile musisz płacić przez pierwsze 12 miesięcy .... a nie jest napisane ile będziesz musiał płacić przez kolejne 12 miesięcy ? :wink:

Przecież to kuriozum. Żaden operator nie ma prawa konstruować umów z takimi "białymi plamami".

Przeczytaj uważnie swoją umowę, bo nikt na tym forum nie spotkał się nigdy z czymś takim. Musiałeś czegoś nie doczytać.

Edytowane przez Kleofas11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jest tu jeszcze inna dziwna rzecz. Przecież Multimedia miała takie praktyki, że umowę podpisywało się na czas nieokreślony,

a tylko czas trwania promocji był na konkretny okres. Tutaj jest umowa na czas określony i oprócz tego promocja na krótszy okres niż umowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę namieszałem z długością umowy, a więc mam obecnie taką umowę:

 

Umowa na 1 rok (kończy się we wrześniu) na telewizję i internet

Obecny pakiet Pakiet Mini Box + Internet 12 Mb

 

a umowę na MULTIROOM mam na 23 miesiące do sierpnia 2017. >>>> Sprytnie to zrobili (jak teraz wypowiem umowę na telewizję to będę musiał zapłacić karę za wcześniejsze rozwiązanie umowy na multiroom prawdopobnie około 320 zł)

 

Oferty na przedłużenie z wczoraj:

 

1. Ten sam pakiet co obecnie, ta sama prędkość internetu + HBO w cenie 112,90 zł

2. Ten sam pakiet co obecnie, ta sama prędkość internetu + PAKIET HD w cenie 99,99 zł

3. Ten sam pakiet co obecnie, ta sama prędkość internetu + PAKIET FILMBOX w cenie 94,94 zł

 

W związku z tak cudownymi ofertami w poniedziałek składam wypowiedzenie umowy na Internet wraz z końcem trwania promocji.

A 1 września złożę wypowiedzenie na telewizję (od tego dnia będzie obowiązywał 1-miesięczny okres wypowiedzenia) jeśli po złożeniu wypowiedzenia na internet nie zaproponują rozsądnej promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprost nie dostanie, musi się tego domagać w rozmowie i najlepiej by mu osoba z którą rozmawia potwierdziła że tak będzie.

Najlepiej jest na koniec walnąć tekst typu: Czyli umowa na pakiet xxx + xxx + internet xxx + multiroom będzie obowiazywać od dnia xxx przez 12 miesięcy w cenie xxx. Jak to potwierdzi pracownik to ewentualna reklamacja jest od ręki uznana i daty korygowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę namieszałem z długością umowy, a więc mam obecnie taką umowę:

 

Umowa na 1 rok (kończy się we wrześniu) na telewizję i internet

Obecny pakiet Pakiet Mini Box + Internet 12 Mb

 

a umowę na MULTIROOM mam na 23 miesiące do sierpnia 2017. >>>> Sprytnie to zrobili (jak teraz wypowiem umowę na telewizję to będę musiał zapłacić karę za wcześniejsze rozwiązanie umowy na multiroom prawdopobnie około 320 zł)

 

Oferty na przedłużenie z wczoraj:

 

1. Ten sam pakiet co obecnie, ta sama prędkość internetu + HBO w cenie 112,90 zł

2. Ten sam pakiet co obecnie, ta sama prędkość internetu + PAKIET HD w cenie 99,99 zł

3. Ten sam pakiet co obecnie, ta sama prędkość internetu + PAKIET FILMBOX w cenie 94,94 zł

 

W związku z tak cudownymi ofertami w poniedziałek składam wypowiedzenie umowy na Internet wraz z końcem trwania promocji.

A 1 września złożę wypowiedzenie na telewizję (od tego dnia będzie obowiązywał 1-miesięczny okres wypowiedzenia) jeśli po złożeniu wypowiedzenia na internet nie zaproponują rozsądnej promocji.

 

Na wszelki wypadek zadzwoń na infolinię i zapytaj ile byś zapłacił za rezygnację z tego Multiroomu.

Nie wiem czy tak jest z wszystkimi pakietami, ale np. za Eleven przy wcześniejszym zerwaniu umowy

musiałbym zapłacić (miesięczna opłata za pakiet)x(liczba miesięcy do końca lojalki na pakiet).

W moim przypadku to jest krotność 9 zł, a w sumie to tylko 9 zł, ponieważ pakiet Eleven kończy mi się

miesiąc po wszystkich innych. Specjalnie o to zapytałem, gdy aktywowałem Eleven miesiąc po przedłużeniu

umowy na pozostałe usługi, bo dopiero wtedy wprowadzili ten pakiet.

Z tego co się orientuję, zazwyczaj u operatorów jest inaczej. Kara za zerwanie to jest różnica pomiędzy opłatą

abonamentową przy umowie na czas nieokreślony, a opłatą abonamentową przy umowie na czas określony

pomnożona przez liczbę miesięcy, w ciągu których skorzystaliśmy już z promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy podpisywaniu nowej umowy dostalem gratis C+ do konca sierpnia oraz usluge do internetu program antywirusowy. Chcialem zapytac czy takie cos wystarczy do wypowiedzenia tych uslug?

 

Pragnę rozwiązać z Państwem umowe zawarta w dn 25.07.2016 r. na świadczenie usługi antywirusowej oraz pakietu Canal+ z dniem 31.08.2016.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji - od 1 września obowiązywać będzie 1-miesięczny termin wypowiedzenia na TV. Czy dotyczyć to będzie nowych umów, czy też tych już obowiązujących z 3-miesięcznym wypowiedzeniem?

Z informacji uzyskanych na czacie Multimedii to 1-miesięczny okres dotyczy umów zawartych od 01.09.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...