Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

@zerojedynkaX

Po co tworzysz te teorie? Warszawa cyfryzację dostała niedawno. Dostanie i reszta, pomalutku to jakoś idzie. Prezes MM dał sobie czas do połowy przyszłego roku. To nie przeszkadza w rozszerzeniu oferty tam, gdzie to możliwe.

 

Do połowy przyszłego roku to w takim tempie zrobią może z jedną/góra dwie miejscowości, natomiast na święta 2016r prezes MM będzie już jeździł nowym autem, a my abonenci z niepełną ofertą zapłacimy za paliwo dla niego. A do czerwca 2017r prezes postawi sobie nową willę, i reszta wpływów z abonamentu będzie utrzymywała jego nowy dom!

Edytowane przez Daro1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam, gdzie zredukowali anolog, może i zaskoczą, a reszta (90% sieci) może pomarzyć.Ja się zastanawiam, po co oni jeszcze, przynajmniej w mojej lokalizacji trzymają ten analog, bo jak widzę to nikomu, już chyba na nim nie zależy. Kanały takie jak:Nickelodeon, Comedy Central, MTV Polska są jakoś, rozciągnięte że ledwo końcówki logotypów widac, po kanale aMazing od dawna jest tylko czrny ekran, a na 13 Ulica częściej są kolorowe pasy niż jest dostępny. Gdyby, ludzie to oglądali to już dawno ktoś by to zgłosił, czyż nie tak ?A tak, jest jak jest, więc już dawno mogliby go zredukować. Po prostu, wystarczy jeden, dosłownie jeden niepotrzebny kanał usunąć i już, jest miejsce na cztery nowe kanały HD.

Edytowane przez Anita Kaźmierska
Korekta językowa na bazie zgłoszenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanałów nie usuwa się na widzimisię. Są umowy z nadawcami, a dla klientów to furtka do odejścia bez konsekwencji. Może poczekajmy do tej jesieni. Na pewno przyspieszą trochę cyfryzację. ;)

Kanałów HD też spodziewam się więcej niż 4 tej jesieni. :P

Edytowane przez Anita Kaźmierska
Usunięte odniesienie do błędu językowego z postu powyżej, gdyż został skorygowany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem zdania, że MM może pozytywnie zaskoczyć. I nie trzeba będzie tyle czekać. ;)

Wydaje mi się że MM sama siebie zaskoczyła ilością abonentów i ilością swojej sieci gdzie muszą je zmodernizować. Teraz się "zawiesili" Może pomógł by reset? A może wyciągnąć im wtyczkę na 20 sekund i ponownie włożyć do kontaktu? :lol2: :lol2: :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak TNK SD - kończy działalność, ciekawe czy również Polsat i inni nadawcy  zakończą emisję swoich kanałów SD? Wcale nie musi się to przekładać na zwiększenie kanałów HD w kablu, może skończyć się tylko na znaczku HD na ekranie telewizora. :wink:

Edytowane przez tomekjot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu, już nie chodzi o jakieś nowe kanały, niech oni wymienią już istniejące SD, na odpowiedniki HD. Kanały SD w MM, naprawdę kiepsko wyglądają, co ciekawe w UPC te same kanały, choć też w SD są lepszej jakości. Ciekawi mnie, jaki bitrate mają u nas kanały takie jak: Discovery Science, Cartoon Network czy niektóre muzyczne, bo pikseloza straszna, pewnie z 0,5Mb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak TNK SD - kończy działalność, ciekawe czy również Polsat i inni nadawcy  zakończą emisję swoich kanałów SD? Wcale nie musi się to przekładać na zwiększenie kanałów HD w kablu, może skończyć się tylko na znaczku HD na ekranie telewizora. :wink:

Myślę również podobnie. Dlaczego nadawca kanału usuwając kanał SD z satelity miałby ten kanał udostępniać kablem w jakości SD na potrzeby kablówek? Przecież to są dodatkowe koszta, i między innymi dlatego usuwają je z satelity. Czy dla takiej słabej kablówki jak MM będą dostarczać kanał w jakości SD, raczej nie. Udostępnią kanał w jakości HD a kablówka będzie musiała go sobie sama przerobić na jakość SD aby pomieścić je w swoich zapchanych łączach przesyłowych, na drutach aluminiowych!! Na ekranie oczywiście będzie znaczek HD a jakość SD. A jak będą mocno klienci zadowoleni bo zobaczą znaczek na telewizorze i będą się chwalić jaka to MM dobra bo udostępniła wszystkim swoim abonentom kanały w jakości HD i to w tej samej cenie. MM kombinuje tak jak "Ferdek" jak tu zarobić aby się nie narobić :wink:

Edytowane przez Daro1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak, niektóre kanał SD w ofercie, niedługo zostaną zastąpione odpowiednikami HD, oczywiście tam, gdzie była cyfryzacja, czy dobrze rozumiem? A reszta, do tego czasu będzie mieć, nadal pikseloze w SD? Jak, tak to na obszarach, gdzie analog ma jeszcze duże obłożenie, abonenci sobie długo poczekają na lepszą jakość.

Edytowane przez Grzechu27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...