Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Z informacji uzyskanych na czacie Multimedii to 1-miesięczny okres dotyczy umów zawartych od 01.09.

Dla mnie to chyba lepiej. W październiku będę składał 3 miesięczne wypowiedzenie obowiązującej umowy i wcześniej wynegocjuję nową ofertę. Mamy już u siebie Eleveny i zamierzam je sobie dobrać i powalczyć przy okazji o pakiet HD jako gratis.

Gratulujemy Ełkowi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z informacji uzyskanych na czacie Multimedii to 1-miesięczny okres dotyczy umów zawartych od 01.09.

 

To by było trochę dziwne, bo ja otrzymałem informację o zmianie regulaminu z informacją, że jeśli nie akceptuje warunków to mogę wypowiedzieć umowę. To chyba dotyczy wszystkich umów.

 

@Luki85: Zazdroszczę. :)

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by było trochę dziwne, bo ja otrzymałem informację o zmianie regulaminu z informacją, że jeśli nie akceptuje warunków to mogę wypowiedzieć umowę. To chyba dotyczy wszystkich umów.

No właśnie mnie też to zbiło z tropu i przegapiłem jeden miesiąc na HBO. Ale dziś wypowiedzenie wysłane może uda się wcześniej podpisać nową umowę.

Edytowane przez 4pepik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by było trochę dziwne, bo ja otrzymałem informację o zmianie regulaminu z informacją, że jeśli nie akceptuje warunków to mogę wypowiedzieć umowę. To chyba dotyczy wszystkich umów.

Dokładnie. Zmiany regulaminów zawsze dotyczą wszystkich umów i dlatego zawsze w informacjach jest zawarte, że daje to podstawy do zerwania umowy.

Gdyby dotyczyło to tylko nowych umów to nikt z obecnych nie dostałby przecież informacji, że może zerwać umowę bo zmienił się regulamin. BOK jak zwykle ssie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zerojedynkaX

U mnie wcześniej też nie było żadnych informacji w postaci pasków, czy plansz na ogłoszeniach.

Dzisiaj się budzę, włączam TV w kuchni, gdzie mam analog jako Multiroom, a tu zonk. Las plansz z informacją, że ten kanał jest dostępny wyłącznie w ofercie cyfrowej i numer na infolinię.
Dopiero dzisiaj rano się dowiedziałem, że jest redukcja analogu, a więc też może taka akcja w Częstochowie jeszcze być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie (Mazury) już chyba wyłączony analog. Od rana na wszystkich kanałach lata plansza, że kanał dostępny tylko cyfrowo. Szkoda, bo nie mam już TVP Sport. W cyfrówce jest tylko chyba w tym dodatkowym sportowym pakiecie. Trochę dziwne, ponieważ takie sportowe Polsaty są w niższych pakietach.

Edytowane przez Barti
Nazwy regionów, krain geograficznych, a także nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę o podpowiedź,

jestem w okresie wypowiedzenia ze strony operatora na TV analog (wyłączenie w Lublinie) oraz na net 60mb - płaciłem 75zł, termin wyłączenia usług 30.09.2016.
Dzwonią codziennie z ofertami. Zakładałem, że zmienię na UPC, ale oferta Multimedii wygląda chyba uczciwie:

- startbox+ 25zł

- 60mb 25zł

- 2x upload 0zł

- umowa na 12 miesięcy

 

To maximum czy coś jeszcze można urwać w tej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ponowny kontakt z DUK z prawie taka sama oferta, z tą różnicą, że w tej cenie będzie Canal+ Prestige plus pakiet Cinemax dwa miesiące za 0zl. Średnia miesięcznie daje to chyba 107 zł. Więc myślę, że taką ofertę można już zaakceptować, bo ciężko będzie coś więcej utargować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że z wypowiedzeniem. Ostatecznie przedłużyłem umowę na 12 miesięcy z ofertą maxbox, pakiet HD, canal+prestige, Cinemax i internet 60mb przez pierwsze dwa miesiące 89zl, trzeci miesiąc 96 i potem 120zl. Canal+prestige za 39zl, Cinemax dwa miesiące za 0zl i potem 10 miesięcy za 7zl i internet trzy miesiące za 1zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...