Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

https://satkurier.pl/news/130765/tvp-info-hd-a-nie-tvp-sport-w-mux-3.html

 

Ciekawe,czy w MM będzie dostępny od premiery, czy znów tylko tam, gdzie była "cyfryzacja"? Kolejny kanał HD od TVP. Może Kultura HD wejdzie też do Mux 8 i do naszej sieci? W grudniu?  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że to mój pierwszy post witam wszystkich na forum. Dzisiaj zajrzałem do eboku i znalazłem tam wiadomość z której wynika, ze 26 lipca Multimedia zwiększy u nas ilość programów, w tym tych w HD. Było też pismo o zmianie regulaminu, z którego jak zrozumiałem wynika, ze nie będzie już 3 a tylko jeden miesiąc na wypowiedzenie umowy. Czy też dostaliście takie info?

https://zapodaj.net/a89c7250fe00e.jpg.html

https://zapodaj.net/9d81c69805223.png.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robią cokolwiek tylko tam gdzie się to opłaca, lub gdzie wkracza konkurent. Reszta miejscowości musi czekać, aż pojawi się konkurencja bądź stwierdzą że będzie się to opłacało.

MM ma bardzo mocno zróżnicowaną ofertę. W mojej dość dużej miejscowości na jednej ulicy świadczą pełną ale okrojoną ofertę (telewizja cyfrowa, internet, telefon, gaz, prąd itd), a na innej ulicy 100m dalej brak np internetu, pomimo tego iż świadczą usługi TV cyfrowej. Takie rzeczy tylko w firmie MM. :crazy: :crazy: :crazy:

Czy coś się zmieni??? są plany według informacji udzielonej od konsultanta, ale jak zwykle kończy się to tylko na planach od bardzo długiego czasu około 5lat. Czas najwyższy zmienić firmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno prezes MM mówił,że do połowy 2017 roku wszędzie sieć będzie "scyfryzowana". Było o tym też na tym forum.

Mnie też ta sytuacja wkurza,żeby na Multimedia Go były kanały których nie ma w DTV. U nas małe osiedlowe kablówki takie kanały jak TV4,Polsat News,Cafe,Play,Film,Kuchnia+.,Domo+,Fokus,Stopklatka, itp. mają dawno w HD.Jak bardzo to jest ważne wie każdy posiadacz wielkiego telewizora.

Mam cichą nadzieję,że po wakacjach coś się w końcu ruszy.   :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem sporo wcześniejszych postów i zorientowałem się jak mają się sprawy z redukcją TV analogowej. Nie wiem, czy u nas 26 lipca będzie zredukowana analogowa, czy tylko wyrównają ofertę do tej, którą ma większość. Do tej pory w NDG jest tylko 11 kanałów HD a wielu dostępnych u innych nie ma. Podejrzewam, ze ta przebudowa układu programów będzie dotyczyła tylko dołączonego wykazu, bo u nas jest zupełnie inny układ programów. Zobaczymy 26 czy będziemy mieli np. Pulsy i inne programy z tej paczki w HD. Podobno połączono NDG światłowodem z Gdynią, więc ewentualne ograniczenie analogu byłoby pewnie i tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

umowa kończy mi się we wrześniu. Obecnie posiadam internet 60 mb i place 67 zl. Bylem w BOK we Wroclawiu i mam oferuje mi:

- taki sam internet za 50 zl lub 120 mb za 64,90

- pakiet tv (superbox, canal prestige, hd) + internet 60 mb za 110 zl za pierwszy rok i 120 zl za drugi rok

 

dobre te oferty ? Jak na jego pytanie czemu chcialem rezygnowac powiedzialem, ze licze na konkretniejsze telefony od DUK to sie zasmial i powiedzial, ze jak u niego nie wezme to nikt nie zadzwoni, bo jak jego ofert nikt nie bierze to lepszych nie dostanie :wink: co sadzicie ? konczy mi sie w lipcu telewizja z nc+,a tam placilem 65 zl, wiec sumarycznie mozna powiedziec, ze w Multimedii jest taniej, ale pytanie czy jeszcze mozna cos z tego wycisnac czy nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, a ja mam sam internet. Czy w takim razie takiej oferty nie mam szans dostać?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

umowa kończy mi się we wrześniu. Obecnie posiadam internet 60 mb i place 67 zl. Bylem w BOK we Wroclawiu i mam oferuje mi:

- taki sam internet za 50 zl lub 120 mb za 64,90

- pakiet tv (superbox, canal prestige, hd) + internet 60 mb za 110 zl za pierwszy rok i 120 zl za drugi rok

 

dobre te oferty ? Jak na jego pytanie czemu chcialem rezygnowac powiedzialem, ze licze na konkretniejsze telefony od DUK to sie zasmial i powiedzial, ze jak u niego nie wezme to nikt nie zadzwoni, bo jak jego ofert nikt nie bierze to lepszych nie dostanie :wink: co sadzicie ? konczy mi sie w lipcu telewizja z nc+,a tam placilem 65 zl, wiec sumarycznie mozna powiedziec, ze w Multimedii jest taniej, ale pytanie czy jeszcze mozna cos z tego wycisnac czy nie :)

 

Tak jak radzi @neuro, wysyłaj wypowiedzenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też otrzymałem pismo o zmianie regulaminu świadczenia usług radia i telewizji. Bardzo dobrze, że wprowadzili 1 miesięczny okres wypowiedzenia. Można napisać - nareszcie ! Swoją drogą mogliby wreszcie wprowadzić jakieś stacje radiowe, skoro tak ładnie nazywają regulamin. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się "rewolucja" w telekomunikacji. :P

TV Zygmunt S. niebawem wyłącza całkowicie przekaz swoich kanałów SD, identycznie postąpi konkurencyjna platforma.

Następuje obustronna wymiana kanałów między operatorami.

 

Czas na pytanie!

Co na tym "zyska" MMP, a raczej Wy klienci??? (dla przypomnienia - ja NIC - nie mam TV) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana kanałów między platformami NC+ i CP, bardzo było by to dobre posunięcie i oby tak się stało jak najszybciej. Co na to lokalne kablówki w tym MM? Wtedy nie musieli by już nic modernizować, nastąpił by odpływ klientów i zbiegiem czasu upadli by z tą swoją pseudo kablówką, gdzie prezesi h... za...ne patrzą tylko na własną kieszeń a nie na jakość usług który oferują swoim abonentom z wybrakowaną ofertą!! Stać ich było na wykupienie małych osiedlowych kablówek, to powinno ich stać na ujednolicenie oferty i świadczenia usług na najwyższym poziomie u wszystkich swoich abonentów!! Ktoś z pełną ofertą może mieć 35 kanałów w jakości HD a inni mogą mieć 10 kanałów w jakości HD i płacić tak samo i cicho siedzieć aż MM ruszy d...e aby ujednolicić ofertę. Przepraszam za słownictwo ale MM mnie do tego prowokuje :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat udostępnił VIASATY, NC+ też coś da! :P

Kablówki dostały informację o usunięciu dubli SD i wyłącznym nadawaniu w HD (październik/listopad).

Ale to nie wszystko część nadawców "podnosi" swoje kanały do HD, np. wspomniany VIASAT.

 

Wiele przed Wami...

Edytowane przez Pharrell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały Pana Winnickiego pojawiły się na stronie Multimedii w ramach prezentowanej oferty. Co ciekawe, nawet gdy wybierze się pakiet MaxBox - wszystkie są zaznaczone na szaro, nawet Power i Top Kids które są przecież w tym pakiecie.

 

Do MM GO dołączono wszystkie kanały od Playboya - Playboy, Adult, RKTV i Brazzers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...