Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko do posiadaczy netu w MM.Co to za dziadowska usługa pod nazwą Savemedia ?Moja przygoda z MM rozpoczęła się dwa tygodnie temu a dzisiaj przychodzi pierwsza faktura z doliczoną opłatą o której nie było mowy podczas składania zamówienia na internet.Wyczytałem że to coś w rodzaju ubezpieczenia czy coś podobne.Można się tego pozbyć ?

 

BTW czytałem kiedyś że MM słynie z jakichś dziwnych dopłat czy kruczków w umowie ale myślałem że UOKiK wybił im dawno z głowy tego typu praktyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam zapytanie do osób, które wcześniej miały styczność z telewizją UPC a teraz mają MM... Zastanawiam się nad przejściem do MM z uwagi, że już mam dość ciągłych problemów głównie z dekoderem Horizon i usługami UPC... Czy w MM jakość obrazu jest OK? Myślałem o dekoderze IPS 3000, wydaje się w miarę OK i cena znacznie niższa, niż w UPC. Rozumiem, że jest mniej kanałów HD? Proszę o Wasze opinie...
Dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, @Grzechu za info. Wiesz, u mnie w bloku jest jeszcze stara instalacja MM, internet max. prędkość 60mb i od ponad roku mówią, że już będzie wymiana całej instalacji! Dlatego się zastanawiam, a satelity nie mogę mieć, bo jest problem z montażem...

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Poprawiono też nieco pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś (14 sierpnia 2016 r.) jest okrągła 10-ta rocznica rozpoczęcia wątku na tym forum o kablówce Multimedia Polska S.A. Macie może jakieś życzenia do operatora ? Może w końcu przestaliby się wygłupiać i poszliby ostro do przodu. Bo niedługo nadejdą naprawdę ciężkie czasy dla płatnych operatorów usług telewizyjnych. I mogą obudzić się z ręką w nocniku. :wink:

Edytowane przez Kleofas11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

niedługo koniec umowy. Wypowiedzenie złożone, obecnie internet 60 mb z routerem 67 zł.

 

Pierwszy telefon od DUK i propozycja 55 zł za 60 mb, po krótkiej rozmowie 50 zł za 60 mb albo nawet 55 zł za 120 mb. Znów rozmowa i Pani mówi, że maksymalnie może zejść do 40 zł za internet, ale to musi porozmawiać z przełożonym i oddzwoni.

 

Czy 40 zł za 60 mb / 55 zł za 120 mb to maks co mogę osiągnąć? Umowa do końca września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Chiquita:Tak, tylko dla czego w mojej lokalizacji, gdzieś pod koniec maja, zdublowali na końcu listy kanaly SD? Wróciły z powrotem:Puls,Puls 2, Polsat News, Republika, Stopklatka TV itp. Czyli kanały ze słynnej ósemki, które od grudnia dostępne są w HD. Dodatkowo zdublowany jest Polsat Romans, nadal dostępne jest HBO SD, kilka pustych, a na trzech innych nadawana jest radiowa jedynka. Na to miejsce się znalazło? Tylko po co? Komu to potrzebne? Zamiast tego wszystkiego, zmieścili by ostatnie, cztery nowości od Winnickiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo robią to tylko tam gdzie im się to opłaca.


@Mr.Chiquita:Tak, tylko dla czego w mojej lokalizacji, gdzieś pod koniec maja, zdublowali na końcu listy kanaly SD? Wróciły z powrotem:Puls,Puls 2, Polsat News, Republika, Stopklatka TV itp. Czyli kanały ze słynnej ósemki, które od grudnia dostępne są w HD. Dodatkowo zdublowany jest Polsat Romans, nadal dostępne jest HBO SD, kilka pustych, a na trzech innych nadawana jest radiowa jedynka. Na to miejsce się znalazło? Tylko po co? Komu to potrzebne? Zamiast tego wszystkiego, zmieścili by ostatnie, cztery nowości od Winnickiego.

Bo MM lubi bardzo dublować kanały bo to ich nic nie kosztuje, natomiast dodać nowe kanały w miejsce dublowanych niestety nie ma takiej opcji i jak to mówią technicy MM: "nie ma takiej możliwości technicznej" POWÓD: finanse i ilość klientów w danej miejscowości. Nie będą inwestować dla np 10 klientów, bardziej opłaca się inwestować gdzie mają np 100 klientów i duża konkurencja. Reszta o jakiejkolwiek modernizacji i ujednoliceniu oferty może zapomnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zerojedynkaX

Po co tworzysz te teorie? Warszawa cyfryzację dostała niedawno. Dostanie i reszta, pomalutku to jakoś idzie. Prezes MM dał sobie czas do połowy przyszłego roku. To nie przeszkadza w rozszerzeniu oferty tam, gdzie to możliwe.

 

@Lucky555

Taniej tylko w pakietach osiągniesz.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po kolejnej rozmowie, Pani proponowała 40 za 60 mb i 55 za 120 mb. Zapytałem o 120 mb za 50 zł i wówczas biorę to w sumie z miejsca powiedziała, że ok i "że będzie się tłumaczyć kierownikowi" :D Ściemą zapachniało, ale w sumie dla mnie ok, 17 zł mniej i prędkość 2x większa, może komuś się uda jeszcze zejść parę złoty niżej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po kolejnej rozmowie, Pani proponowała 40 za 60 mb i 55 za 120 mb. Zapytałem o 120 mb za 50 zł i wówczas biorę to w sumie z miejsca powiedziała, że ok i "że będzie się tłumaczyć kierownikowi" :D Ściemą zapachniało, ale w sumie dla mnie ok, 17 zł mniej i prędkość 2x większa, może komuś się uda jeszcze zejść parę złoty niżej :)

 

Można spokojnie za 50.

 

Przechwytywanie.pngimage hosting no sign up

 

 

Choć pewnie i też za mniej bo regulamin nie przewiduje konretnej ceny, wygląda to tak:

 

Przechwytywanie.pngphoto sharing websites

 

Więc jak jesteś dobry negocjator to można do jakiś śmiesznych kwot zejść.

Edytowane przez erwere
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...