Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie internetu nie wiem czy to tu..... umowa jest na innego członka rodziny do umowa kończy się gdzieś w grudniu czy jest jakiś sposób żeby w trakcie trwania umowy podwyższyć prędkość internetu?.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
59 minut temu, korni007 napisał:

Dokładnie, wczoraj po 21 przez około godzinę była masakra, brak tv, i momentami brak internetu ale tylko na chwilę. Dobrze ze naprawili.

Ktoś wie jak zamówić ppv przez ebok? Nigdzie nie widzę takiej opcji, wogole ten ebok to jakaś masakra

Można chyba na kanale 10 czy 11 zamawiać PPV. Powinien taki być "KSV-Info".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale wolałbym przez eBOK. Piszą że taka możliwość jest, a nigdzie jej nie widzę....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@korni007: Podejrzewam, że trzeba to zrobić poprzez formularz kontaktowy w eBOK. To jest cała MM właśnie, zamiast zrobić opcję "zamów", to trzeba jeszcze ich prosić o zamówienie. :)

Edytowane przez Kiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, _Artek_ napisał:

Mam pytanie odnośnie internetu nie wiem czy to tu..... umowa jest na innego członka rodziny do umowa kończy się gdzieś w grudniu czy jest jakiś sposób żeby w trakcie trwania umowy podwyższyć prędkość internetu?.

Zawsze jest taka możliwość .... oczywiście za jakąś dopłatą do wyższej prędkości i jeśli jednocześnie "istnieją możliwości techniczne świadczenia usługi".

Podobno nawet takie cuda oferują : https://satkurier.pl/news/179028/multimedia-polska-z-internetem-1-2-gbs.html

"Spółka Multimedia Polska wprowadziła do swojej oferty komercyjnej internet 1,2 Gb/s.

Aktualnie oferta ta, skierowana do odbiorców indywidualnych, jest dostępna w kilkudziesięciu miejscowościach."

Edytowane przez Kleofas11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam 120mbs za ile mogę dostać 150 lub 300 oferta tylko na internet?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Można chyba na kanale 10 czy 11 zamawiać PPV. Powinien taki być "KSV-Info".
Masz parametry tego kanału? Mam swój dekoder, i jedyne co mam to vod info na tych numerkach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak masz swój dekoder to jak ty to chcesz zamówić przez niego? Na takim wynalazku nie zamówisz dostępu do KSW przez dekoder, musisz zadzwonić i zamówić albo w eboku powinna być opcja zamówienia.

Edytowane przez Michaelis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak masz swój dekoder to jak ty to chcesz zamówić przez niego? Na takim wynalazku nie zamówisz dostępu do KSW przez dekoder, musisz zadzwonić i zamówić albo w eboku powinna być opcja zamówienia.

Myślałem że będzie instrukcja na tym kanale jak zamówić ppv.

A w eboku gdzie ta opcja powinna być?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@korni007: Jak widać najszybciej to załatwisz dzwoniąc na infolinię. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 godzin temu, Kleofas11 napisał:

"Spółka Multimedia Polska wprowadziła do swojej oferty komercyjnej internet 1,2 Gb/s.

Aktualnie oferta ta, skierowana do odbiorców indywidualnych, jest dostępna w kilkudziesięciu miejscowościach."

To teraz pytania:

- z co prędkościami 300 i 600 na terenie Warszawy i okolic?

- te 300, 600, 1,2Gb/s będzie również na HFC?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 20.03.2019 o 14:06, Kleofas11 napisał:

Gdzie mogę zobaczyć spis tych kilkudziesięciu miejscowości ? Jeśli to nie tajemnica jak to często jest w przypadku Multimedii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na Satkurierze jest już informacja na ten temat. Chodzi o Gdańsk, Łódź oraz okolice, a wkrótce także Warszawa. Piszą tam o w sumie kilkudziesięciu miejscowościach, więc rozumiem, że kryją się one pod hasłem "okolice" :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamówiłem PPV póki co obraz planszy jest w SD, rozumiem że gala będzie już w HD? Bo jeżeli nie to masakra jakaś...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będzie w HD. :) Na razie nie ma czego pokazywać to jest w SD.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Macie w tej chwili Tele5 HD ? U mnie napis "sygnał zakodowany".  Co jest grane ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Macie w tej chwili Tele5 HD ? U mnie napis "sygnał zakodowany".  Co jest grane ?
W Łodzi taka sama sytuacja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi