Jump to content

Recommended Posts

Mam pytanie odnośnie internetu nie wiem czy to tu..... umowa jest na innego członka rodziny do umowa kończy się gdzieś w grudniu czy jest jakiś sposób żeby w trakcie trwania umowy podwyższyć prędkość internetu?.

59 minut temu, korni007 napisał:

Dokładnie, wczoraj po 21 przez około godzinę była masakra, brak tv, i momentami brak internetu ale tylko na chwilę. Dobrze ze naprawili.

Ktoś wie jak zamówić ppv przez ebok? Nigdzie nie widzę takiej opcji, wogole ten ebok to jakaś masakra

Można chyba na kanale 10 czy 11 zamawiać PPV. Powinien taki być "KSV-Info".

Ale wolałbym przez eBOK. Piszą że taka możliwość jest, a nigdzie jej nie widzę....

Posted (edited)

@korni007: Podejrzewam, że trzeba to zrobić poprzez formularz kontaktowy w eBOK. To jest cała MM właśnie, zamiast zrobić opcję "zamów", to trzeba jeszcze ich prosić o zamówienie. :)

Edited by Kiler

Posted (edited)
4 godziny temu, _Artek_ napisał:

Mam pytanie odnośnie internetu nie wiem czy to tu..... umowa jest na innego członka rodziny do umowa kończy się gdzieś w grudniu czy jest jakiś sposób żeby w trakcie trwania umowy podwyższyć prędkość internetu?.

Zawsze jest taka możliwość .... oczywiście za jakąś dopłatą do wyższej prędkości i jeśli jednocześnie "istnieją możliwości techniczne świadczenia usługi".

Podobno nawet takie cuda oferują : https://satkurier.pl/news/179028/multimedia-polska-z-internetem-1-2-gbs.html

"Spółka Multimedia Polska wprowadziła do swojej oferty komercyjnej internet 1,2 Gb/s.

Aktualnie oferta ta, skierowana do odbiorców indywidualnych, jest dostępna w kilkudziesięciu miejscowościach."

Edited by Kleofas11

Można chyba na kanale 10 czy 11 zamawiać PPV. Powinien taki być "KSV-Info".
Masz parametry tego kanału? Mam swój dekoder, i jedyne co mam to vod info na tych numerkach.

Posted (edited)

Jak masz swój dekoder to jak ty to chcesz zamówić przez niego? Na takim wynalazku nie zamówisz dostępu do KSW przez dekoder, musisz zadzwonić i zamówić albo w eboku powinna być opcja zamówienia.

Edited by Michaelis

Jak masz swój dekoder to jak ty to chcesz zamówić przez niego? Na takim wynalazku nie zamówisz dostępu do KSW przez dekoder, musisz zadzwonić i zamówić albo w eboku powinna być opcja zamówienia.

Myślałem że będzie instrukcja na tym kanale jak zamówić ppv.

A w eboku gdzie ta opcja powinna być?

@korni007: Jak widać najszybciej to załatwisz dzwoniąc na infolinię. :)

21 godzin temu, Kleofas11 napisał:

"Spółka Multimedia Polska wprowadziła do swojej oferty komercyjnej internet 1,2 Gb/s.

Aktualnie oferta ta, skierowana do odbiorców indywidualnych, jest dostępna w kilkudziesięciu miejscowościach."

To teraz pytania:

- z co prędkościami 300 i 600 na terenie Warszawy i okolic?

- te 300, 600, 1,2Gb/s będzie również na HFC?

W dniu 20.03.2019 o 14:06, Kleofas11 napisał:

Gdzie mogę zobaczyć spis tych kilkudziesięciu miejscowości ? Jeśli to nie tajemnica jak to często jest w przypadku Multimedii.

Na Satkurierze jest już informacja na ten temat. Chodzi o Gdańsk, Łódź oraz okolice, a wkrótce także Warszawa. Piszą tam o w sumie kilkudziesięciu miejscowościach, więc rozumiem, że kryją się one pod hasłem "okolice" :)

Zamówiłem PPV póki co obraz planszy jest w SD, rozumiem że gala będzie już w HD? Bo jeżeli nie to masakra jakaś...

Będzie w HD. :) Na razie nie ma czego pokazywać to jest w SD.

Macie w tej chwili Tele5 HD ? U mnie napis "sygnał zakodowany".  Co jest grane ?
W Łodzi taka sama sytuacja.

Posted (edited)

U mnie jest Tele 5 ale SD. Logotyp Tele 5 bez HD.

edit: Dzwoniłem do Działu Technicznego. Dowiedziałem się że problem jest ogólnopolski i że wina leży po stronie nadawcy. Dlatego też tymczasowo Multimedia puściła sygnał SD. Jak długo potrwa problem nie wiadomo.

Edited by mirolop

U mnie też włączyli SD. Mimo że to kanał niszowy, to różnica na 55 calach jest ogromna. Teraz nie da się tego oglądać. Rzadko włączam Tele5, ale czasem jakiś fajny (stary) film leci. Mam nadzieję , że rychło włączą z powrotem HD.  🙁

@mars27 Tu nie chodzi o to czy ja, czy ktoś inny ogląda Tele 5 czy nie ogląda. Tu chodzi o rzecz, kanał powinien być w HD a nie jest. 

Kanał zapchajdziura ale mniejsza z tym, nadawca kanału ma problem z emisja sygnału w HD, więc pretensje do Tele 5 :).