Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Widzieli? 

 

"Romance TV HD i UA|TV to dwie nowości, które od 1 lipca 2020 roku będą dostępne dla abonentów wybranych pakietów sieci Multimedia Polska. Ponadto 12 kanałów oferowanych dotychczas przez Multimedia w SD będzie od 1 lipca dostępne w jakości HD, a Novela TV HD oraz Water Planet zostaną wycofane z oferty Multimediów z dniem 30 czerwca 2020 roku."

Czytaj więcej na: https://satkurier.pl/news/192869/multimedia-polska-nowosci-i-wiecej-kanalow-hd.html?fbclid=IwAR12xUeb1qADO7K9Gql0Tsf_Oi16xgcMUhHQIObjFD3aAY11FOH_lorTbPw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Novela TV HD i Water Planet wycofane z dniem 30 czerwca 2020 z oferty Multimedia Polska. Trzeba przyznać, że Multimedia Polska to jeden z większych operatorów kablowych, u którego dostępne są jeszcze te kanały. Żaden inny duży operator kablowych nie oferował u siebie tych kanałów. Teraz w sumie jedynym dużym pozostanie CP. Coś czuję, że to znak, że niebawem te kanały w końcu zakończą nadawanie na naszym ryku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez złośliwości proszę. Nie mam zamiaru składać wypowiedzenia. I nie mam zamiaru ogladać pikselozę na TTV w SD na 55 calach. Stąd moje wpisy aby Multimedia w końcu dorównała innym kablówkom i nie nadawała progrmów ze znakiem HD w SD.   I tylko tyle.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się 31.03.2021. Przy przedłużaniu umowy na 6 miesięcy za darmo była usługa Catch upTV oraz nagrywarki sieciowej. Po tym okresie zadzwoniła do mnie Pani, że mogę to wziąć na 2 lata. Nie chciałem, żeby umowa na te 2 usługi była inna niż na pozostałe, więc wynegocjowaliśmy, że biorą keczapa i nagrywarkę na rok do 31.09.2020. Niedługo będę składał na to wypowiedzenie i pytanie do Was czy jest nadzieja, że da się to wziąć do końca trwania umowy na główną telewizję i internet czyli do 31.03.2021? Czy może uda się przedłużyć całą umowę, żeby wszystkie umowy były z jednym terminem? Ktoś już miał podobnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

moje pytanie chcialbym skierowac do uzytkowników korzystajacych tylko z uslugi intenetowej z Multimedii lub osob ktorzy posiadaja taka wiedze.

Czy nie mając żadnej usługi TV, Multimedia udostepnia sygnal DVB-T w kablu? Czy jednak wymagany jest jakikolwiek pakiet telewizyjny?

 

Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, zerojedynkaX napisał:

Bez złośliwości proszę. Nie mam zamiaru składać wypowiedzenia. I nie mam zamiaru ogladać pikselozę na TTV w SD na 55 calach. Stąd moje wpisy aby Multimedia w końcu dorównała innym kablówkom i nie nadawała progrmów ze znakiem HD w SD.   I tylko tyle.

 

Rozumiem, że ma dorównywać jedynie jakościowo, bo cenowo to już nie? Gdyby naprawdę zależało Ci na jakości, to już dawno nie byłoby Cię w tej kablówce. Większość użytkowników (w tym ja) jest w Multimedii ze względu na niską cenę i bardzo bym się wkurzył, gdyby te ceny poszły w górę tylko dlatego, że jakieś śmieciowe kanały typu TV6 zostały podniesione do jakości HD. Dobrze i tanio się nie da, czego przykładem są konkurencyjne kablówki. Dziwne, że będąc w Multimedii tyle lat, jeszcze się do tego nie przyzwyczaiłeś.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@strzala Zgadzam się z tym co napisałeś. Ja również mam gdzieś takie śmieciowe kanały, to co jest wystarcza w zupełności i przede wszystkim mam to w przystępnej cenie. Multimedia nigdy nie szła w super jakość czy super ilość kanałów. Każdy przeżył w tej kablówce wy[beep]e jakiejś paczki kanałów ale to też miało przełożenie na brak podwyżek. Nie chciałbym żeby to się zmieniło.

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@strzala@Michaeiis Po pierwsze nie mam wyboru w jakiej chce być sieci kablowej.Mój blok wzięła Multimedia i właściciel bloku nie zezwala na instalację anten sat.  Po drugie co żeście się tak uparli na ten TV6 ! TVP Kultura też jest w SD i żeby ją kulturalnie obejrzeć (a oglądam prawie codziennie) muszę się przełączać na naziemną gdzie za darmo jest w HD.  Po trzecie gdy kupujecie telewizor to też zwracacie uwagę aby był najtańszy ? No bo na takim za 700 zł obejrzycie te same programy co na TV za 3700 zł.Nie uważam że "zostanę w Multimedii bo jest najtańsza". Zostanę bo jest najlepsza ! Dlatego kupiłem TV za prawie 5k zł aby nawet na TV6 nie oglądać latających pikseli tylko w miarę dobry obraz. I skłonny jestem płacić więcej i mieć wszystko w HD i 4K i wykorzystać maksimum możliwości TV . Nie interesują mnie też Netflixy i Playery. Czy oglądam HBO czy TV6 obraz musi być żyleta.  A reklamy ? No cóż, we współczesnym świecie gdzie ich nie ma ? Są na ulicy,w prasie,w kinie i internecie. Są również na tym TV6. Tylko za komuny nie było reklam bo nie było towaru. Ja je traktuje jak przerwę na herbatę lub papierosa. No i tyle.?

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, zerojedynkaX napisał:

Nie uważam że "zostanę w Multimedii bo jest najtańsza". Zostanę bo jest najlepsza ! Dlatego kupiłem TV za prawie 5k zł aby nawet na TV6 nie oglądać latających pikseli tylko w miarę dobry obraz. I skłonny jestem płacić więcej i mieć wszystko w HD i 4K i wykorzystać maksimum możliwości TV . ?

 Tylko kiedy oglądniesz w MMP programy w wysokiej rozdzielczości 4K? Nie prędkooooooooo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Michaelis napisał:

@strzala Multimedia nigdy nie szła w super jakość czy super ilość kanałów.

 

Z tego co kojarzę to MM była pierwszą z dużych kablówek, która wprowadziła telewizję cyfrową z kanałem HD i był to Discovery HD, bodajże? Także potrafiła być innowacyjna i wyróżniała się na tle innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kanałów w rozdzielczości UHD otrzymałem informację z Multimedia, że nie ma planów wprowadzenia takiej rozdzielczości. Oczywiście firma cały czas stara się polepszać ofertę i będzie informować o zmianach. Standardowo odpisali. 

Także zobaczymy jak to będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie tak jak z HD. Na początku ze 2 programy np.NASA UHD i Canal + UHD. Wszystkie kablówki tak zrobią więc i Multimedia też. Oczywiście odpowiednie dekodery i moduły. Telewizorów 4K jest tyle na rynku, że trudno znaleźć inny, niż UHD. A to, że oni piszą, że nie mają takich planów to pominę milczeniem. Zostaliby na peronie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...