Skocz do zawartości

[C+ CP n O] MTV Polska i VH1 Polska


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

VH1 jest moja ulubioną stacją muzyczną, ale z tego co czytam o zmianach, to zanosi się na to, że będę kolejną osobą, która zrezygnuje z oglądania tego kanału. Nic innego mi nie pozostaje, jak poszukać czegoś u konkurencji oraz dobrej muzyki w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja chciałem specjalnie dla tej stacji zostawić sobie Relax Mix, bo mi też się podoba. Jednak kiedy dowiedziałem się, co z nią chcą zrobić, dałem sobie spokój. 6 zł oszczędzane co miesiąc sprawi, że zwróci mi się z nawiązką konwerter na Astrę 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zaskoczył dobór teledysków na MTV i VH1 - jest naprawdę dobry, dawno nie oglądałem tych kanałów z taką przyjemnością... mogliby sobie jednak odpuścić programy niemuzyczne na MTV. Szkoda tylko, że trzeba było aż takiej tragedii, żeby można było pochwalić MTV i VH1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG :

 

To jednak nie koniec nowości. W kwietniu w ramówce MTV Polska pojawi nowy plotkarski program "MTV Plotek", który będzie powstawał we współpracy z portalem Plotek.pl.

 

Aż się chce zapytać cytatem z pewnego filmu: Czy im czasem na głowę sufit się nie spadł??

Nie dość, że zniszczą jedyny prawdziwy kanał muzyczny (VH1) przez wprowadzenie do niego jakichś [beep]ów to jeszcze program o plotkach??? Przecież samo MTV Polska jest kanałem plotkarskim obecnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ku... co oni zrobili z tym kanałem? A niech padną jak najszybciej. Serdecznie im tego życzę. Całe wieczory bez muzyki, coś okropnego...

Ludzie płacą dla tych złodziei grube pieniądze aby teledyski emitowali, a oni dają nam filmy komediowe, kilka odcinków po kolei..

Zgadzam sie w 100% .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że zniszczą jedyny prawdziwy kanał muzyczny przez wprowadzenie do niego jakichś [beep]ów to jeszcze program o plotkach???

To już od dawna nie jest kanał muzyczny. Zresztą sami już chyba o tym wiedzą, ponieważ jakiś czasu usunięto spod loga napis Music Television.

 

Tylko w USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trwa zaloba narodowa a oni zamiast smutnej spokojnej muzyki puszczaja glupie seriale.alez to mtv jest zalosne ,tak samo jak i ta szefowa mtv pl ktora nie ma pojecia o robieniu dobrej stacji muzycznej. Nie me ogladalnosci ,notowania spadaja -wiec do zwolnienia!!!!!

 

I ciekawe, co na to Pani szefowa : ) ? Mysle, ze vh1 po takich zmianach padnie nie pozniej niz na poczatku przyszłego roku.. ogladalnosc i tak juz maja na granicy błedu statystycznego. To samo bedzie z mtv ! Wiecej 'maratonów' po kilka odcinków jednego serialu powtarzanych co tydzień i też długo nie pociągną. Wystarczy tylko popatrzeć jak widzowie krytykują oba kanały na forach internetowych... prawie nikt z tego nie jest zadowolony :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za przywróceniem do polski MTV Europe oraz VH1 Europe, choć nie wiem, czy jest to możliwe.

 

Te dwa kanały powstają w Polsce, a są tak różne od naszego MTV Polska i VH1 Polska.

 

Czemu dla nas dają tak kulawe telewizje "muzyczne"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...