Skocz do zawartości

[C+ CP n O] MTV Polska i VH1 Polska


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

neo_patryk racja ale MTV nie tylko dlatego jest niemuzyczne. VIVA jest teraz z tej samej stajni i lepiej jest dać reality shows na kodowane MTV i Vh1 PL za których prawo do emisji trzeba sporo zapłacić niż na niekodowaną VIVE PL.

Decyzja Viacomu o pozostawieniu VIVY PL niekodowanej jednoznacznie wskazała że to ten kanał będzie muzyczny a nie MTV PL.

Na MTV PL będzie coraz to gorzej bo muzyka jest przenoszona na VIVE PL i Vh1 PL.

MTV i VIVA PL są w tej samej grupie docelowej odbiorców tak więc nie mogą ze sobą konkurować tak jak kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

Ja bym wolał żeby dali do pakietu Muzyka MTV2 a ten syf wywalili. No ale skoro mają ostatnio dobre kontakty z Viacom, to nie wyrzucą tego z oferty. A jak jest obecnie? Dalej leci muzyka kilka godzin dziennie czy już wcale?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTV PL to [beep] TOTALNY! I dobrze że jest kodowane tak jak i Vh1 PL. Obie stacje są siebie warte! No cóż jeśli chodzi o MTV PL to nie zdziwiło mnie że kanał został przekształcony w rozrywkowy i chyba ten resztek muzyki w nocy i rano też wkrótce zniknie z ramówki stacji bo skoro wywali słowo: "Music Television" loga MTV to już to o czymś świadczy :-)

Umarła legenda MTV jako Music TV i został SZAJS! VH1 też tak skończy oczywiście Vh1 PL bo VH1 Europe jest nadal SUPER stacją!

VIVA PL z racji tego że zawsze była najpopularniejszą stacją muzyczną w Polsce i po przejęciu przez Viacom też nadal tak jest będzie jedynym kanałem MTV Networks o 100% zawartości music. Jak twierdzą eksperci w Polsce nie ma racji bytu utrzymanie się kanału muzycznego jako płatnego więc tylko stacja FTA music jest wstanie dobrze się utrzymać na rynku. Po to zostawili VIVE PL FTA z satki.

Wg mnie powinni pomyśleć o kanałach tematycznych VIVY i to FTA z satki np. VIVA Dance, VIVA Rock, VIVA Base :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja wczoraj przeskanowywałem transponder 11075 V, żeby sobie wstawić kanał "Nickelodeon", który się tam pojawił i przy okazji zauważyłem, że kanał "VH1" (ten "zwykły" nie "Polska") ma oprócz "Cryptoworks" kodowanie w "Conax" i ciekaw jestem czy to to samo kodowanie co na "Astrze" (do kart "MTV Unlimited"), czy jakieś inne???

 

Czy ktoś mógłby to sprawdzić???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariusz9213 na razie nic nie informują o nowym kanale tematycznym MTV PL? myślałem że robią miejsce na swoim TP MTV Net. na Hotbirdzie i przenoszą NICK Europe po to żeby uruchomić w to miejsce właśnie ten nowy kanał tematyczny MTV PL ale jak widać przenoszą NICK PL w miejsce NICK Europe. Trzeba czekać na info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frazes to kodowanie na VH1 Europe czyli VH1 na Hotbirdzie to Conax dla węgierskiej platformy Max TV jako dosył dla nich. To nie jest przekaz dla N-ki niestety.

 

Nawet nie wpadłem na to, że to jest kodowanie dla "Nki" (to by było zbyt piękne chyba dla niektórych :D ), myślałem o kartach "MTV Unlimited" :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariusz9213 na razie nic nie informują o nowym kanale tematycznym MTV PL? myślałem że robią miejsce na swoim TP MTV Net. na Hotbirdzie i przenoszą NICK Europe po to żeby uruchomić w to miejsce właśnie ten nowy kanał tematyczny MTV PL ale jak widać przenoszą NICK PL w miejsce NICK Europe. Trzeba czekać na info.

 

Może to chodziło po prostu o zmianę nazwy "MTV Two" na "MTV Rocks"???

 

Swoją drogą dziwna trochę ta nowa nazwa (spróbujcie przetłumaczyć dosłownie :D - wychodzi "muzyczna telewizja skał" :D ... ), powinno być bez "s" na końcu.

 

Oczywiście jako niedosłowne tłumaczenie można przyjąć np. "MTV wymiata", ale w tej wersji to chyba sporo by przesadzili, bo "MTV" (zwłaszcza polskie) według mnie już DAWNO NIE "WYMIATA" :D ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"MTV" (zwłaszcza polskie) według mnie już DAWNO NIE "WYMIATA" :D ...

Jak to nie wymiata? Czytając fora dla kilkunastolatków można dowiedzieć się czegoś innego 8) .

 

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Można narzekać na obecne MTV, ale taki kształt kanału nadawcy i grupie docelowej się podoba. Tylko my marudzimy, że emituje zbyt mało muzyki :D . Ale kanał nie jest do nas kierowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle.

Sam osobiście bardzo narzekam na MTV, gdyż w ogóle nie obchodzą mnie reality-show emitowane na tym kanale.

Jednak w mojej szkole można znaleźć grupę osób, którym się one podobają. Zależy to od kwestii gustu, wieku, a może nawet płci. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, że wszystko zależy też od wieku i gustu odbiorców (ja kończę w tym roku 29 lat, więc pamiętam i tęsknię za starym "MTV"), ale nazwa kanału też w końcu ma coś moim zdaniem do rzeczy i jak chcą nadawać te programy randkowe itp. (jeszcze, żeby to były polskie produkcje, ale co kogo interesują randki nastolatków z usa...), to niech zrobią dla nich osobny kanał i wydadzą trochę centów, żeby wyrobić mu markę (w końcu jeżeli "Viacom" jest takim liderem w rozrywce, to chyba go stać??? :D ), a nie wykorzystują markę "muzycznej telewizji" (to jest według mnie pójście na łatwiznę) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem gdzieś, że z logo MTV usunięto napis " Music Television" - i słusznie! W Polsce powinno być tak, jak w UK. Muzyka jest na oddzielnych kanałach o różnej tematyce. Uważam że do Polski powinny zawitać stacje MTV Hits i MTV Rocks. Może ktoś wie, czy MTV ma jakieś plany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...