Skocz do zawartości

[C+ CP n O] MTV Polska i VH1 Polska


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Moim zdaniem MTV Polska jest 1 z najsłabszych stacji TV w Polsce. Dlaczego? Jak sama nazwa wskazuje jest to stacja muzyczna, tymczasem to co związane z muzyką ogranicza się do "MTV Maxxx Hits", kiepskiej kopii GTC "Clip me" oraz do European Music Awards. Tak poza tym są tu badziewne programy, sprzed kilku lat, które tylko irytują np. "Penetratorzy", "Date my mom", "Dismissed". Nie wspomnę już o Włatcach móch... Jaki sens ma kopiowanie ramówki TV4? Ogólnie ta stacja mija się z celem. Jeśli miałbym wybierać pomiędzy MTV PL a Vivą PL, wybieram VIVĘ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest kopiowanie ramówki TV4. W zasadzie nie widzę tu żadnej kopii. Po prostu ''Władcy móch'' były i są formatem do sprzedaży - powiedzmy licencja. I to nie tylko MTV Polska zainwestowała w tą produkcję.

 

Większość z Was nie zauważa podziałów polskich kanałów MTV. MTV PL trafia do młodzieży gdzie oczekuje w większości właśnie na te denne produkcje, VH1 do nieco starszego widza gdzie oferuje również polskie, nowe utwory w większości a Viva Polska jest stacją muzyczną, która emituje najnowsze utwory popowe a jej target łatwo określić. Mocno to uprościłem, ale takie są fakty i nie raz o tym pisaliśmy. I jak widać to się im opłaca. Ogólnie dobry pomysł na zysk mieli. Zresztą - MTV przy takim zasięgu moim zdaniu nie ma szans jako kanał muzyczny. A wiadomo, że MTV nie może być ścisłą konkurencją dla Vivy - nawet w takich realiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

VH1 Polska będzie teraz kanałem rozrywkowo-muzycznym!

Ramówka stacji zostanie uatrakcyjniona nowymi programami reality shows ale nadal bedzie kanałem muzycznym.Niestety ja tak nie uważam ale wiadomo dlaczego to robią. VH1 PL do tej pory nie jest rentownym kanałem i chcą przyciągnąć reklamodawców do kanału. Stacja muzyczna z takim zasięgiem nie ma szans w Polsce.

Wzmacniają teraz VIVE PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Na MTV PL w ogóle nie będzie w Sylwestra 2009 maratonu z klipami. Zamiast playlisty z muzyką z całego roku będzie maraton z tasiemcami amerykańskimi czyli reality shows przez cała noc sylwestrową. Chyba to dlatego że na VIVIE i Vh1 PL będą takie maratony. Jak zauważyłem 31 grudnia 2009 na VIVA PL ma być od 14 do 22 lista 1500STO900 a potem od 22 do 8 rano "Planet VIVA Sylwester" czyli maraton z najlepszymi klipami z całego 2009 roku.

Co do MTV PL to jest to ŚMIESZNE i ŻENUJĄCE że nie będzie tam muzyki nawet w Sylwestra a kanał nadal ma w nazwie Music TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale MTV jest straszne. Również podpisuję się pod zmianą nazwy. Muzyki z miesiąca na miesiąc jest coraz mniej. A programy, które oni emitują są ciągle powtarzane. Ogólnie stacja ma więcej przeciwników niż zwolenników. Proponowałbym zmianę nazwy na Entertainment tv, oraz stworzenie Mtv2 Pop, na którym byłaby tylko muzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest niestety polityka Viacomu i kierownictwa MTV Net. Inter. w New York City :-( Ludzie pracujący w lokalnych oddziałach w Europie i w samej londyńskiej centrali nie mają nic do powiedzenia a jeżeli nawet mają to trzymają zęby zaciśnięte by im się jezyk nie uwolnił bo wtedy żegnaj praco. Myślicie że inaczej wyglądają MTV France czy MTV Europe. Na MTV Europe jest coraz wiecej tych reality shows wzorem MTV PL. Ludzie bardzo narzekają na ramówkę MTV Europe. Polecam poczytać komentarze widzów tutaj http://www.mtv.tv/hangout.htm?is=166

 

U nas poprostu VIVA i VH1 są kanałami muzycznymi tematycznymi tak jak MTV Dance, Hits czy Base w UK. Główna antena MTV czyli MTV PL jest zasypywana wzorem MTV UK tasiemcami amerykańskiego MTV. Tania produkcja MTV Net. Int. & Viacomu aby wypełnić ramówki lokalnych stacji MTV.

 

VIVA kiedyś bardzo przeszkadzała Viacom-owi w jego polityce bo była zbyt muzyczna i mu bardzo bruździła. Tak wiec ją przejęli i kłopot z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIVA kiedyś bardzo przeszkadzała Viacom-owi w jego polityce bo była zbyt muzyczna i mu bardzo bruździła. Tak wiec ją przejęli i kłopot z głowy.

 

To to wiem, że VIVĘ stworzyła spółka niemiecka. Ale głupotą totalną jest nazywać kanał MTV Music (Music Television Music). :lol: Skoro mają Comedy Central, to na wzór tego powinni stworzyć np. Show Central, i tam nadawać te głupawki z MTV...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Wczoraj przeglądałem kanały muzyczne i na każdym leciała muzyka, oprócz MTV. Wiem, że ten kanał jest muzyczny tylko z nazwy, ale chociaż w Sylwestra mogłoby być więcej muzyki. Zamiast tego pokazali jakieś reality show.

Może trochę złośliwa będę, ale w polskim MTV ostatni raz teledyski były chyba emitowane w dzień śmierci "króla popu" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale moim zdaniem może być już tylko gorzej :( Cieszmy się chociaż z tego, że na VH1 jest dużo pasm muzycznych do 20/21. Ja później już nawet nie włączam tego kanału, bo ile można patrzeć na kłótnie żałosnych uczestników 'A Shot of Love (Zakochaj się w Tili Tequili)'. MTV to w ogóle nie jest kanał muzyczny, z dawnej świetności oraz poziomu pozostała tylko nazwa. Dobrze, że chociaż jest trochę muzyki rano, no i MTV Maxxx Hits (których i tak nie oglądam, bo w tym czasie jestem w szkole).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że zmiany od Nowego roku zawitały na MTV PL tzn jest mniej muzyki! Skrócono nocne pasmo z klipami "Don't Kill The Music" o 3 godziny bo zawsze zaczynało się od 23-23.30 i trwało do 6 rano a teraz wg. EPG MTV PL i ramówki stacji pasmo to zaczyna się od 2 w nocy do 6 rano. Pasmo PartyZone też zostało skrócone z 3 godzin do 2 i zaczyna się w Piątki i Soboty od 2 w nocy i trwa do 4 w nocy a potem Don't Kill The Music. Kto to będzie oglądał od 2 w nocy do 4 rano i to jeszcze o godzinę krótsze niestety :-( Do 2 w nocy leca reality shows na MTV PL teraz. Wg mnie to już kwestia czasu jak PartyZone przeniosą na VIVA PL pod inną nazwą lub pod nazwą Club Rotation. Trzeba zauważyć że tak zmienili ramówkę MTV PL że muzyka leci dopiero od 2 w nocy i w tym samym czasie na VIVA PL mogą dać jakieś nowe pasma muzyczne. Wg mnie właśnie od 23 do 2 w nocy na VIVA PL zagości w Piątki i Soboty PartyZone pod nową nazwą a z MTV PL zniknie na dobre. VIVA Night Spot z Piątku i Soboty o 23 zostanie prawdopodobnie przeniesiony na Środę i Czwartek od 23 bo już od tygodnia zamiast Hit Makera leci Planet VIVA w tym miejscu.

Pasma Rockowe w Niedzielę na MTV PL też zniknęły i zamiast tego dali South Park!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...