Skocz do zawartości

[C+ CP n O] MTV Polska i VH1 Polska


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę przyznać, że "Byle do przodu" całkiem fajny serialik, dobry humor, dla mnie bomba :) Ogólnie Comedy Central Family ma wielki + ode mnie. Jak ktoś chce muzyki w normalnej jakości to odsyłam na Astrę 28,2E, każdy znajdzie coś dla siebie. To, że VH1 tak skończy było tylko kwestią czasu, moi drodzy :). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pasma Comedy Central Family na Vh1 PL to nie jest to blok CC Family tylko oba kanały dzielą się teraz czasem antenowym tak jak np. w Niemczech Comedy Central i NICK. SMUTNE ale prawdziwe! Sam przepowiadałem tutaj rychły koniec Vh1 PL i to właśnie się dzieje teraz poprzez pasmo CC Family w ramach Vh1 PL. Zawsze sądziłem że MTV Net. będzie specjalizować się w nadawaniu kanałów music bo do tego ma duży potencjał i bazę ale jak widać polityka koncernu zmierza w inną stronę. Mam tylko nadzieję że od marki VIVA w Polsce się odczepią i pozostawią ją jako stacje music. VIVA w Niemczech i na Węgrzech już została zbezczeszczona niestety i połowa ramówek kanałów to produkcje rodem z MTV czyli reality shows, kreskówki i durne programy rozrywkowe. Co za WSTYD!

Jedno można napisać: "MTV NIE MA MONOPOLU NA NADAWANIE TELEDYSKÓW I PRĘDZEJ CZY PÓŹNIEJ POJAWIĄ SIĘ INNI NADAWCY, KTÓRZY WYPEŁNIĄ PRÓŻNIĘ."

Trzeba ten wątek zmienić na "MTV Polska i VH1 Polska/Comedy Central Family Polska".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem, widzowie MTV oczekują od niej programów reality Show. Grupa wiekowa MTV to właśnie młodzi ludzie którzy mają muzykę na MP3, MP4, telefonach, wolą słuchać muzyki przez neta a w TV szukają programów rozrywkowych a taka rozrywkę dość specyficzną zapewnia MTV

Z VH1 jest podobnie lecz kanał z założenia kierowany jest do starszych ludzi ale i tu ludzie oczekują czego innego, a CC Family jest dobrym pomysłem na promocję głównego CC do którego nie kazdy ma dostęp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrzcie na ramówkę VH1 w USA: http://www.vh1.com/shows/schedule/vh1/daily.jhtml

 

Tam z tego co zauważyłem muzyka jest tylko od 6 rano do 11 w południe.Reszta to same seriale i reality shows.Niestety,wszystko wskazuje na to,że z naszym VH1 będzie podobnie.

 

No to zobacz ramówkę VH1 European... zaskoczony? Może nie będzie tak źle... jakby nasze VH1 zdechło, to logika nakazuje powrót VH1 European...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego do **** to wszystko u nich musi być takie nieprofesjonalne i niedopracowane ?! Nie idzie znaleźć dobrego programu, wg. którego puszczają blok Comedy Central Family. W EPG inny, na ich stronie inny i na stronie cyfry jeszcze inny ... Do tego czekam na "Byle do przodu" a tu niespodzianka, puścimy sobie wczorajszy odcinek, ja się pytam, po ch**? Myślałem, że miło spędzę czas na VH1 wieczorkiem, a jednak jak zwykle się zawiodłem. Niespodzianka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zobacz ramówkę VH1 European... zaskoczony? Może nie będzie tak źle... jakby nasze VH1 zdechło, to logika nakazuje powrót VH1 European...

Wątpię aby się tak stało :/ . Pewnie zostawią nam VH1 żeby było, a muzyki będzie coraz mniej. W ogóle, czy VH1 European nie jest przypadkiem na Astrze? Dziwi mnie jedno, czy oni nie robią badań rynku? Przecież tym posunięciem wbili sobie samobója, kolejnego już z resztą. Mam wrażenie że ludzie w MTV uważają się za lepszych, a innych mają za idiotów, których interesuje muzyka rodem z VIVY dla dzieci z biednych rodzin, oraz głupkowate, amerykańskie seriale. Wprowadzeniem pasma Comedy Central Family odebrali sobie znaczną część widzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a więc nie jest tak źle. Mam nadzieję że pasmo Comedy Central Family, gdy powstanie Comedy Central Extra na jesieni, zniknie z VH1 i i będziemy mieli swoje dawne VH1, lub to europejskie. Obecnie jest to dołujące, nawet jeśli komuś odpowiadają te seriale, to i tak prędzej czy później będzie znudzony oglądaniem na okrągło tych samych 4 odcinków np. Zwariowanego Świata Malcolma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Są kolejne wyniki oglądalności. Oczywiście klapa: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/pa ... h-1-polska

 

Ale mnie to cieszy - liczę na powrót VH1 European - już posiadam ten kanał w MTV Unlimited, oglądam go naprzemiennie z VH1 Classic i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też czytałem ten art. i to potwierdza jak bardzo się myli zarząd MTV Net. PL w swoich decyzjach co do kanałów MTV i VH1 PL. Zamiast tworzyć nowe kanały muzyczne na polski rynek niszczą te które już istnieją bo niby mają małą oglądalność.

Mój APEL do MTV Net. PL! Odkodujcie Vh1 PL i dajcie na full muzykę jak na VIVA PL i oglądalność wam poleci w górę i to jak!

Problemem VH1 PL nie było to iż była sama muzyka jak na VIVIE PL tylko to że zamknęli tą stację w kablówkach i platformach i to płatnych pakietach premium. Szanowni włodarze z MTV Net. PL: Czasy w których kanał music był kanałem płatnym już się skończyły bo teraz każdy nadawca moze uruchomić dość za nie duże koszty stację muzyczną i to FTA.

Pomyślcie nad tym żeby odkodować VH1 PL z satki i przywrócić go do formy stacji music 24 h jak VIVA PL jest obecnie.

VIVA PL odniosła sukces bo jest ogólnodostepna i muzyczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Dokładnie, zni[beep]i vh1 pl i teraz robią z niego jakiś kolejny kanał z samymi powtórkami. Daliby vh1 fta a od razu wpływy z reklam by im się zwiększyły. Ale nie, oni wolą kanał kodować i mieć średnią oglądalność 5000 widzów. Viva i 4fun tv są fta i ich roczne wpływy z reklam przekraczają już 200 mln złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem to na innym forum o MEDIACH (2) hihihi . http://www.mtvne.com/ klikasz na Polskę i wyskakuje ci "MTV" "VIVA" oraz co dziwne.......... "MTV CLASSIC" !! Nawet przekierowuje na stronę MTV CLASSIC ! Czyżby ponownie MTV Classic w Polsce ?????

 

PS. W Australii niedawno wprowadzono nową stacje właśnie MTV Classic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie tak jest! Czyżby MTV Classic wchodzi do Polski? :brawo:

 

Jeśli COMEDY CENTRAL FAMILY ma zastąpić VH1 Polska.. a wejsc MTV CLASSIC to ja jestem za;)

 

P.S. -,- już wiem dlaczego jest napisane, że MTV CLASSIC... kilkam na logo.. a tam adres strony http://www.mtvclassic.pl.. kiedyś był w Polsce kanał MTV CLASSIC.. a oni strony chyba dawno nie aktualizowali.. -,- ja piernicze... -,- masakra.. czyli MTV CLASSIC (VH1 EUROPEAN) nie będzie -,-

 

Po drugie gdyby strona była zaktualizowana to znalazłyby się tam też stacje:

NICKELODEON POLSKA

COMEDY CENTRAL

COMEDY CENTRAL FAMILY (w paśmie VH1 narazie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak oni nie zaktualizowali strony europejskiej MTV Net. Europe i dlatego nadal tam jest MTV Classic.

 

Co do likwidacji VH1 PL i zastapienia tego kanału CCF PL to mnie to nie dziwi bo już w chwili gdy strona internetowa VH1 PL została podpięta pod stronę MTV PL po przejściu na platformę nową to już się sam domyśliłem że pojawienie się pasma CCF na VH1 PL to już podwaliny pod nowy kanał CCF PL który to zastapi ta stację za jakiś czas.

 

Być mozę likwidacja Vh1 PL idze w stroną powrotu muzyki na MTV PL albo muzykę z Vh1 PL dadzą na VIVE PL w postaci pasm tematycznych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...