Skocz do zawartości

[C+ CP n O] MTV Polska i VH1 Polska


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Wysłałem ostatnio maila do MTV z takim pytaniem:

"Witam

Wyczytałem niedawno, że w styczniu przyszłego roku VH1 Polska zniknie a

w jej miejsce, cytuję: "zostanie udostępniony przekaz VH1

Classic". Czy te informacje są prawdziwe?"

 

I otrzymałem taką odpowiedź:

"Takie są plany, ale nie mamy jeszcze ustalonej konkretnej daty.

Pozdrawiam, Małgorzata Rybak - Dowżyk"

 

Czyżby zatem było coś na rzeczy...? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jej miejsce to zostanie włączony całodobowy CC Family - tego możemy być pewni.

A czy dodatkowo u poszczególnych operatorów pojawi się coś w zamian za stratę kanału muzycznego? - To już zależy tylko i wyłącznie od tych operatorów. MTV może co najwyżej wrzucić VH1 Classic na swój transponder na HB, a kto go dołączy do oferty to już zupełnie osobna kwestia. Cyfra+ np już jakiś czas temu dodała VH1 Europe, co nie znaczy, że pozostali operatorzy też tak zrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xxzz5 nic nie ma potwierdzone niestety ale VH1 PL ma już swoje dni policzone niestety. Viacom chce zostawic w Polsce tylko 2 muzyczne kanały MTV i VIVĘ. 2 najbardziej rozpoznawalne jego marki! Obecnie MTV Net. stawia na kanały dziecięce NICK i Comedy Central jak widać! Co do końca Vh1 PL to ja nadal obstawiam 1 grudnia 2010 jako też 5 rocznice powstania stacji w Polsce.

No co ty? MTV to wg. ciebie muzyczna stacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTV może co najwyżej wrzucić VH1 Classic na swój transponder na HB, a kto go dołączy do oferty to już zupełnie osobna kwestia.

 

Wiem, że to osobna kwestia ale mimo wszystko ta odpowiedź dała mi nadzieję, że jednak będzie kiedyś możliwość odbioru VH1 Classic bez konieczności zakupu karty MTV Unlimited. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VH1 Classic? Bez sensu. Logika nakazuje VH1 European i tak się pewnie stanie. Pani z MTV się pomieszało. Tym bardziej, że VH1 European już jest w Cyfrze + - a MTV Networks Polska wydaje komunikaty prasowe na temat tej stacji (np. nowości na antenie, nowa oprawa graficzna itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby dlaczego bez sensu??

 

Ja mam nadzieję na VH1 Classic, powinien zostać wreszcie uruchomiony kanał z samą starą muzyką, a nie puszczaną tylko w przerwach między Rihanną i innym nowoczesnym badziewiem, jak to było na VH1 Polska (i, jak przypuszczam, jest na VH1 Europe).

Dlatego VH1 Classic jak najbardziej powinno zostać udostępnione... A VH1 Europe... może być, ale tylko razem z VH1 Classic... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy Wikipedia to wyrocznia? Zobacz na komunikaty prasowe MTVNP - czy pada tam kiedykolwiek nazwa VH1 Europe i MTV Europe? Bardzo łatwo znaleźć info o przemianowaniu MTV Europe: http://mtvnetworks.pl/o-nas/historia/rok/2001 - "01.01.2001. Stacja MTV Europe zostaje przekształcona w MTV European, który dociera do krajów, gdzie nie ma lokalnych oddziałów MTV."

 

To samo dotyczy VH1. Wchodzimy w zakładkę SHOWS-TV GUIDE SCHEDULES - rozwijamy menu i co widzimy? VH1 European. Informację o zmianie nazwy VH1 też widziałem, ale nie mogę dokopać się do tej prasówki.

 

To, że Satkurier czy inny portal we WŁASNYCH artykułach podaje nazwy VH1 Europe i MTV Europe, nie znaczy, że są one poprawne. MTVNP w swoich materiałach zawsze podaje nazwę European.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mi w sumie żal VH-1 Polska gdyż na nim podobnie jak wcześniej na MTV Classic można było znaleźć stare teledyski polskich i zagranicznych wykonawców a teraz zostanie łupanka w stylu Vivy. Nie wiem jak według was ale według mnie powinni wydzielić dla reality show i seriali animowanych osobny kanał czyli MTV 2/MTV 3 a główny MTV zostawić dla muzyki powracając do sytuacji do około 2004/2005 roku kiedy MTV faktycznie było dobrą muzykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw był MTV CLASSIC i bardzo go brak

Nie rozumiem waszego toku rozumowania. Było MTV Classic - wszyscy mówili, że jest złe. Wprowadzono VH1 Polska - nagle wielkie przyrównywanie do VH1 Europe i błagania o wprowadzenie tego drugiego do Polski. Teraz gdy wycofuje się "nieudany" (wielokrotne argumenty z waszej strony były właśnie takie) to też źle... Przecież będziecie mieli swoją upragnioną europejską wersję VH1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Szkoda,że VH1 Polska przechodzi do historii od 14 stycznia.Fajnie by było gdyby platformy oraz kablówki poza VH1 European dołączały także VH1 Classic,bo jest to najlepszy kanał z muzyką z lat 60-tych,70's,80's & 90's jaki kiedykolwiek w życiu widziałem.Do tego nie nadaje reklam,ale na to się niestety nie zanosi,a szkoda..... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...