Skocz do zawartości

[C+ CP n O] MTV Polska i VH1 Polska


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam VH1 European (przez MTV Unlimited) i identy są te same od lat. Nie sądzę, żeby z powodu wejścia do Polski zmieniali identy. Fakt - Greatest Hits na wersji European ma zajawkę z Pałacem Kultury na przykład, ale to raczej lenistwo ekipy polskiego MTV, niż zamierzone działanie pod adresem polskiego rynku :).

 

Ja mówię o spotach - zapowiedziach - weekendów specjalnych. Na 100% "SMELL'S LIKE THE 90'S WEEKEND " miał już "zielone" spoty stylizowane na obecnym wyglądzie VH1 Polska. Widziałem na własne oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mówię o spotach - zapowiedziach - weekendów specjalnych. Na 100% "SMELL'S LIKE THE 90'S WEEKEND " miał już "zielone" spoty stylizowane na obecnym wyglądzie VH1 Polska. Widziałem na własne oczy.

 

Aha :). Ja aktualnie siedzę w Chorwacji i nie mam VH1 European, ale w sobotę już będę w domu to sprawdzę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komenty zagraniczne na temat MTV Europe i Vh1 Europe, które produkuje teraz MTV Polska:

 

"No more Partyzone on MTV Europe ! :@

It has been replaced along with a few other changes from the beginning of August."

 

"It really sadens me how much mtv europe changed over the last few years, and to dump partyzone, alternative nation etc.

Them shows were mtv from the begining, The polish really destroyed mtv europe. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nazwa z kropką to przekazy z EPG dla Cyfry Plus z polskimi znakami!

 

Czyli rozumiem, że "VH1 Europe" jest na "VH1 Polska" z kropką :D???

 

W ogóle ciekawe dlaczego centrala "MTV" (chyba w Londynie, tak???) oddała produkcję swoich głównych kanałów polakom (czyżby polscy emigranci w "UK" przejmowali po cichu "MTV" :D???) ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i zawita, ale moim zdaniem najpierw VH1 Polska musi się całkowicie zmienić w Comedy Central Family. Choć już teraz uwarzam, że powinni postąpić, tak jak zrobiła Cyfra+. CP powinien przesunąć VH1 Polska z okienkiem Comedy Central Family do Pakietu Familijnego, a do Pakietu Muzyka dodać VH1 European.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się. Polski oddział MTV dał ciała z przekształceniem VH1 PL na CCFamily. Według nich ten nowy stwór zbierze większą rzeszę fanów, co z kolei przełoży się na zyski z oglądalności. Powiedzmy sobie szczerze: Z taką jakością techniczną i zapleczem filmów i seriali sprzed kllku do kilkunastu lat to nie ugrają zbytnio dużo. Na osłodę powinni uruchomić VH1 w wersji HD, a nie uruchamiać kolejnego bękarta tematycznego, który słupkiem oglądalności będzie sięgał TELE 5 lub MOVIES 24...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie piszcie, że na kanałach CC są same stare seriale i powtórki, bo to nie prawda.

@Pawop Moja wcześniejsza wypowiedź dotyczyła kanału CCFamily, a nie samego CC, gdyż uważam, ze z taką ofertą to oni nie ugrają nawet minimum. Tutaj precyzuję :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Znalazłem ostatnio taką informację na stronie spam.org:

"Według informacji przekazanych naszej redakcji przez przedstawicieli MTV Networks kanał COMEDY CENTRAL Family będzie dzielił pasmo z muzyczną stacją telewizyjną vh1 Polska, do końca 2010 roku. Wraz z początkiem stycznia 2011 roku COMEDY CENTRAL Family ma się stać 24-godzinnym kanałem filmowo-serialowym. Z kolei lukę po kanale vh1 Polska ma zastąpić przekaz vh1 Classic. O wszelkich zmianach i najnowszych wiadomościach dotyczących rzeczonego tematu będziemy informować na bieżąco.

 

Źródło: MTV Networks"

 

Oto link:

http://spam.org/news.php?readmore=6171

 

Jeśli okazałoby się to prawdą i VH1 Classic miało zastąpić nasze VH1 byłbym wniebowzięty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...