Jump to content

strowger

Users
 • Content Count

  336
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutralna

About strowger

 • Rank
  Rozpisany
 • Birthday 04/16/1979

Informacje o profilu

 • Location
  Świebodzin, Lubuskie
 1. strowger

  Kanały Viacom za granicą

  W sumie nie wiem do jakiego to działu, ale tu chyba pasuje choć trochę. Rosjanie nadają kanał VIVA Polonia. Nawet reklamy po polsku są. Po Viva Russia to kolejny "nieoficjalny" projekt. Nawet ciekawie to wyszło. https://vk.com/vivapolonia
 2. strowger

  STARS.TV

  Stars gra to, co się ogląda, bo utrzymuje się z reklam. A MCM Top wciąż istnieje i nijak ma się muzycznie do umarłego MTV Classic Polska...
 3. strowger

  Cinemax i Cinemax 2

  Cinemax należy do HBO.
 4. strowger

  Kanały Viacom za granicą

  MTV Britain? Ciekawe. MTV Europe to od jakiegoś czasu dokładnie to samo co MTV Polska, te same programy w ciągu dnia, ta sama ramówka (małą różnica wieczorem) i ta sama muzyka. Na MTV Polska są reklamy. Na MTV European nie ma. I tyle z różnic.
 5. strowger

  Kanały Viacom za granicą

  MTV Romania działa tylko do końca lutego. Potem zamiana na MTV European. https://economie.hotnews.ro/stiri-media_publicitate-22948193-mtv-romania-iese-din-portofoliul-pro.htm Kolejne MTV z dużą porcją całkiem dobrej muzyki idzie do piachu. Szkoda.
 6. strowger

  MTV Germany

  No, a skąd się ona tam wzięła? Ktoś to musiał napisać i zatwierdzić.
 7. strowger

  Kanały MTV

  MTV US i MTV UK to dwie zupełnie inne stacje z innymi programami i prowadzącymi. MTV UK wywodzi się bezpośrednio z MTV Europe, to od MTV UK rozpoczął się proces regionalizacji MTV w Europie.
 8. strowger

  MTV Germany

  Dalsze wieści z obozu niemieckiego MTV. Jakaś forma teleshoppingu pojawi się pod koniec listopada w godzinach 1:00-3:00 w nocy.
 9. strowger

  MTV Germany

  Jeszcze więcej muzyki w MTV od końca października. http://m.quotenmeter.de/?p1=n&p2=104446 Od poniedziałku do piątku reality crap from America od 21:15 do mniej więcej 1:00.
 10. strowger

  Kanały Viacom za granicą

  Nigdy. Bo i po co? Nikt tego nie kupi, a w wielu krajach, na przykład w Egipcie VH1 European jest jedyną muzyczną stacją Viacomu.
 11. strowger

  VH1

  Nic się nie zmieni. VH1 Europe miało już epizod z reality, dali sobie z tym spokój po jakimś czasie. Wątpię, żeby znowu coś próbowali. Ogólnie to różne odziały w MTV w Europie działają sobie już po swojemu. Największe zmiany zaszły na przykład na MTV Romania czy MTV Germany. W tym pierwszym można spotkać wiele klasyków, często ze strapem starego MTV Europe, w tym drugim muzyka jest często ponad 18 godzin na dobę. I klasyki też grają, nawet z lat 80-tych.
 12. strowger

  MTV Polska

  Sprawdź sobie: http://www.cyfrowypolsat.pl/redir/program-tv/program-tv-pionowy-single-channel.cp?chN=mtv-europe http://www.cyfrowypolsat.pl/redir/program-tv/program-tv-pionowy-single-channel.cp?chN=mtv-polska
 13. strowger

  Kanały Viacom za granicą

  VH1 = Video Hits One. Serio? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 14. strowger

  MTV Polska

  Dziś sobie włączyłem MTV European i grają dokładnie to samo co na MTV Polska. Przerwy reklamowe są w tym samym miejscu, choć czasem są różnice niewielkie różnice miedzy kanałami. W feedzie na Europę są wyłącznie autopromocja i fillery z różnymi tekstami. W Polsce część jest przetłumaczona, a część nie. Ogólnie to nawet ciekawe te wypełniacze na EU...
 15. strowger

  MTV Polska

  Myślałem, że na MTV Europe nie ma już slotów na reklamy podobnie jak na VH1. Swoją drogą, to ciekawe czemu w Polsce katują nas reklamami na VH1, a Europa sobie ogląda spokojnie bez tych przerw.
×