Skocz do zawartości

[C+ CP n O] MTV Polska i VH1 Polska


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Bloo411 a co ci teraz moga odp. skoro sami nie podali oficjalnie info tylko kablówki wyprzedziły ich z tym? :-)

Dostali koncesję na Comedy Central Family PL w Czechach choć zapowiadali start Spike i Comedy Central Extra PL. skąd te zmiany że zamiast CC Extra bedzie CC Family który to akurat tak się składa nadaje jako pasmo na Vh1 PL :-)

Info kablówek + koncesja dla CC Family PL daje dużo do myslenia. Poza tym VH1 PL ma bardzo słabe wyniki oglądalności a wpływy z reklam to już w ogóle nie mówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z tego, że MTV Ukraine jak sama nazwa wskazuje jest przeznaczone dla Ukrainy, więc po choinkę nam to w Polsce?

Natomiast, skoro kanały z Europe w nazwie nadają z naszego kraju to uważam że logiczne byłoby udostępnienie ich polskim platformom i kablówkom. Skoro MTV Rocks, Hits i Dance są w Polsce dostępne to co stoi na przeszkodzie udostępnienie VH1 Classic? Tym bardziej, że nie ma polskiego odpowiednika tej stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem jakiś czas temu ofertę MTV dla pewnej kablówki, oprócz właśnie tych kanałów typu Dance, Hits czy VH1 Classic był tam ujęty....MTV European i VH1 Europe, była podana chyba nawet cena i pisało "język angielski".

Więc albo to te kanały są jednak w dystrybucji (podkreślam - są w dystrybucji ; a nie w ofertach) albo to był jakiś ogólny cennik/przedstawienie oferty (tyle, że w języku polskim).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są kablówki które mają VH1 Classic w ofercie np. łódzka ret-sat1,albo TESAT w Poznaniu.

Kanał ten nie nadaje reklam i w związku z tym chce dużo pieniędzy od operatorów,bo to jest jedyne źródło utrzymania.Tutaj może być przyczyna tego,że jeszcze nie ma go w ofercie platform satelitarnych.Miejmy nadzieję,że to się zmieni po wycofaniu VH1 Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, ale tak samo było w przypadku MTV Rocks i MTV Dance - a jednak nie przeszkodziło to w dodaniu ich na własne tp.

Ale nie rozumiem - skoro ten kanał jest drogi to powinien być w ofercie tych najbogatszych sieci kablowych, jak UPC, Vectra, Multimedia, Toya czy INEA. Tymczasem jest on tylko w niektórych małych sieciach i o dziwo te małe sieci na niego stać, a największych potentatów nie stać :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie CC Family powoli zaczyna ,,zjadać" VH1,jeżeli było tak jak piszesz wojtekmedia2. :( Vectra już zapowiedziała w listach do abonentów wyłączenie VH1.Oby tylko Viacom zdecydował się na włączenie VH1 Europe do platform i wszystkich kablówek,gdzie był obecny nasz VH1,bo inaczej będzie poważna luka na naszym rynku,czyli brak kanału muzycznego,który gra jakiekolwiek starsze utwory.Poza Rebel TV wszystkie inne kanały grają współczesną muzykę znaną z np.z RMF MAXXX,czy Radia Eska.

 

Edit: od dzisiaj pasmo CC Family zostało wydłużone.Będzie się rozpoczynało o godz. 16:10,a nie o 17:00,jak do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wyjaśni się zapewne jutro. Widać ktoś zaspał, a kanał niby dodany. VH-1 nie mogą usunąć, bo powinno to być napisane w aneksie. Dlatego sądzę, że jutro lub na dniach zostanie dodana europejska wersja tego kanału. Bo muszą wymienić kanał na kanał o podobnej tematyce, aby klienci nie mogli od ręki rozwiązać umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTV Networks Polska chyba samo do końca nie wie, jak tą sprawę rozwiązać. Według niektórych mediów VH1 Polska ma zostać zastąpione przez Comedy Central Family w październiku. Gdzieś też o uszy obiła mi się wieść, iż VH1 Polska ma jeszcze zostać do końca tego roku. Jak będzie, pokażą to najbliższe tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ciekawostka. Tak jak panowie lubię oglądać VH1, dlatego też zadzwoniłem do działu dystrybucji kanałów MTV. Uprzejmy pan powiedział mi to że VH1 zostanie zastąpiony przez CCF, natomiast za polskojęzyczną wersję VH1 udostępnią wersję anglojęzyczna. Jestem ciekaw, ile jest prawdy w tym co on mi powiedział."

 

Moja siostra ma Cyfre Plus i zadzwoniła do działu abonenta i tak Pani jej odp. że CCF zastapi VH1 Polska z dniem 1 października 2010 a za Vh1 PL dadzą Vh1 w wersji europejskiej czyli będą pobierać z TP Viacomu na Hotbirdzie wersję VH1 European którą produkuje polski oddział MTV Net. Zapewne wkrótce dodadzą systemy kodowania dla Cyfry, Polsatu, N-ki i Orange do Vh1 European.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne przed wprowadzeniem VH-1 Europe do Polski zostanie ujednolicona szata graficzna. Już identy weekendów mają styl grafiki znany z VH-1 Polska.

 

Jednak póki co kanał ma się jak miał w starej krasie. Podglądać można tu: http://grab.dkm.cz/vh1.b.jpeg .

 

Więc poczekać trzeba jeszcze pewnie te 2 tygodnie i się wszystko wyjaśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam VH1 European (przez MTV Unlimited) i identy są te same od lat. Nie sądzę, żeby z powodu wejścia do Polski zmieniali identy. Fakt - Greatest Hits na wersji European ma zajawkę z Pałacem Kultury na przykład, ale to raczej lenistwo ekipy polskiego MTV, niż zamierzone działanie pod adresem polskiego rynku :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...