Skocz do zawartości

[C+ CP n O] MTV Polska i VH1 Polska


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Być może pierwsza wersja była taka, że VH1 Polska ma zmienić się w Comedy Central Family w październiku tego roku. Dlatego też Cyfra+ dokonała podmiany na VH1 European nie podejrzewając, że MTV Networks Polska zmieni tą datą na późniejszą.

 

@big_K, nawet jeśli będzie można z tego powodu zerwać umowę, to dopiero po tym, jak kanał zostanie całkowicie zastąpiony przez Comedy Central Family.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od początku sierpnia mam VH1 Classic w kablówce (co prawda testowo). Vh1 PL może dla mnie przestać istnieć. VH1 Classic Europe nie nadaje reklam, cały czas muzyka. Tylko trochę zbyt często powtarzają się niektóre klipy (zwłaszcza jak się ogląda kilka godzin dziennie). Kolejny minus to trochę monotonna ramówka i słaba jakość, ale to się da przeboleć przez ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od początku sierpnia mam VH1 Classic w kablówce (co prawda testowo). Vh1 PL może dla mnie przestać istnieć. VH1 Classic Europe nie nadaje reklam, cały czas muzyka. Tylko trochę zbyt często powtarzają się niektóre klipy (zwłaszcza jak się ogląda kilka godzin dziennie). Kolejny minus to trochę monotonna ramówka i słaba jakość, ale to się da przeboleć przez ofertę.

 

A mógłbyś mi jakie tam dają utwory z klasyki rocka, czy dużo jest wykonawców typu: Dire Straits, Led Zeppelin, The Doors, Pink Floyd itd.?

I czy zdarzyło ci się usłyszeć tam jakąś piosenkę zespołu Creedence Clearwater Revival (nie wiem, czy znasz, rock & roll lata 60-70)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, że najczęściej oglądam pasmo "We are the 80s" - tam można zobaczyć Dire Straits (mój ulubiony zespół zresztą). Natomiast zerkając na Rock Show (które emitowane jest o 22) to Pink Floyd widziałem, co więcej..hmm Van Halen, Elvis Presley, The Police/Sting, The Cure, Procol Harum. Jakiś teledysk The Doors przemknął mi chyba. Ogólnie emitują bardzo dużo teledysków, warto podkreślić, że osobiście rzadko widuję Jacksona (co mnie cieszy) i od czasu do czasu Madonnę. Z klasyki to widziałem chociażby The Animals (House of the Rising Sun) czy The Archies - Sugar Sugar. Sporo jest natomiast rocka z lat 90 (Nirvana, Green Day itp.). Od czasu do czasu to i Elvisa Presleya można usłyszeć

Nie kojarzę zespołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VH1 Classic nie nadaje z Hotbirda wiec nie piszcie głupot! Miejsca na TP Viacomu na Hotbirdzie niestety nie ma i póki czegoś nie wyłączą lub nie wynajmą nowego TP na Hotbirdzie to nie bedzie. Planują nowe kanały na Polske Spike, Comedy Cnetral Extra więc coś muszą w tej sprawie dziąłac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i co, jest już 3 października i jakoś nie widzę, żeby VH1 znikło :P Jak zwykle wszystko plotki tak jak już pisałem wcześniej. @Pablo21, skąd ty bierzesz ciągle te stwierdzenia że VH1 zniknie? Aż tak nie lubisz tego kanału, że chcesz jego szybkiej likwidacji? ;) VH1 na pewno nie zniknie (przynajmniej w tym roku), bo jakby miało zniknąć, to pojawiłaby się już jakaś oficjalna informacja od MTV Networks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ShadowMan a czy MTV Net. PL poinformowało oficjalnie w komunikacie że wprowadza do Polski kanał NICK Jr PL? NIE! Mimo tego już nadaja testowo NICK Jr PL na Hotbirdzie. Jak widać teraz wszystko robią po cichu. Co do VH1 PL to z tego co czytałem w różnych art. pasmo Comedy Central ma stopniowo pochłaniać ramówkę VH1 więc maja czas żeby tak sie stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xxzz5 nic nie ma potwierdzone niestety ale VH1 PL ma już swoje dni policzone niestety. Viacom chce zostawic w Polsce tylko 2 muzyczne kanały MTV i VIVĘ. 2 najbardziej rozpoznawalne jego marki! Obecnie MTV Net. stawia na kanały dziecięce NICK i Comedy Central jak widać! Co do końca Vh1 PL to ja nadal obstawiam 1 grudnia 2010 jako też 5 rocznice powstania stacji w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się VH 1 od strony graficznej. Wg mnie logo o wiele lepiej prezentowało się na ekranie, gdy było umiejscowione w prawym dolnym rogu. Obecne położenie (lewy górny róg) zbytnio rzuca się w oczy, przez co nie mogę się skupic na oglądaniu teledysków. Ponadto belka z nazwą programu (wydaje mi się), że jest za bardzo opuszczona w dół, niż to miało miejsce wcześniej. Ponadto sama czcionka nie podoba mi się. Takie są moje odczucia.

Jednak mimo upadku kanału, zdarza im się puścic perełki (patrz wczorajsze Final Countdown), za co ich cenię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...