Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę musieli puścić tą transmisję z lądowania na marsie na TVN 24 GO? Człowiek płaci za pakiet Superpremium+ 4K w PC+, a tu żeby obejrzeć taką głupotę musiałby dodatkowo wydać kasę na TVN 24 GO choć ma w pakiecie i TVN 24 i TVN 24 BiS.

 

A co do koncesji, to prawdopodobnie tak to się skończy, że wystąpią o koncesję np. w Wielkiej Brytanii albo w Czechach i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, przemek1234 napisał:

Naprawdę musieli puścić tą transmisję z lądowania na marsie na TVN 24 GO? Człowiek płaci za pakiet Superpremium+ 4K w PC+, a tu żeby obejrzeć taką głupotę musiałby dodatkowo wydać kasę na TVN 24 GO choć ma w pakiecie i TVN 24 i TVN 24 BiS.

No niestety… Po coś mają właśnie TVN 24 BiS, ale widocznie wolą dobić ten kanał jeszcze bardziej i wyciągnąć od ludzi więcej pieniędzy, mimo że całe to TVN 24 GO jest też po prostu niepraktyczne i niewygodne w używaniu.

 

2 godziny temu, przemek1234 napisał:

A co do koncesji, to prawdopodobnie tak to się skończy, że wystąpią o koncesję np. w Wielkiej Brytanii albo w Czechach i tyle.

Brytyjski Ofcom odpada z powodu wyjścia Zjednoczonego Królestwa z Unii Europejskiej. Czechy jak najbardziej, ale również niderlandzki regulator może wchodzić w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, przemek1234 napisał:

Naprawdę musieli puścić tą transmisję z lądowania na marsie na TVN 24 GO? Człowiek płaci za pakiet Superpremium+ 4K w PC+, a tu żeby obejrzeć taką głupotę musiałby dodatkowo wydać kasę na TVN 24 GO choć ma w pakiecie i TVN 24 i TVN 24 BiS.

Trzeba było włączyć TVP Info było pokazywane na ich kanale .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lukasz1122a napisał:

Igor Sokołowski odchodzi z TVN 24. Patrząc na jego karierę medialną to już kilka odejść na swoim koncie miał: TVN24 - TVP Info - Wp - TVN 24 - a teraz może Polsat News

 

1 godzinę temu, Kirk napisał:

Ja bym stawiał, że przejdzie na pełny etat do PKP, bo już od jakiegoś czasu łączył obowiązki w telewizji z pracą na kolei, której jest miłośnikiem.

Fragmenty wywiadu z I. Sokołowskim ...

 

Cytat

 

Poszło o naciski polityczne?

Zupełnie nie. Na szczęście w TVN24 mieszczą się osoby z bardzo różnymi poglądami. Ja wiem, jak ta stacja jest postrzegana, ale to nie ma wiele wspólnego z rzeczywistością. To jest tylko ”[beep]”, która jest tej stacji przyprawiana. TVN jest stacją, która nigdy nie próbowała w jakikolwiek sposób wpłynąć na moją narrację, w przeciwieństwie do TVP [Sokołowski w latach 2015-16 pracował w TVP Info - red.]

(...)

Jest pan wciąż kolejarzem?

Tak. Jedenasty rok pracuję na kolei, to dłużej niż w TVN. Jestem dyżurnym ruchu, steruję ruchem pociągów. Robię to w kilku miejscach w Polsce. Dotąd starałem się łączyć te dwie prace.

(...)

Zobaczymy więc pana w innej stacji?

Nie wiem. Jest to równie prawdopodobne, co nieprawdopodobne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat samo lądowanie było pokazywane w TVN24 od 21:45 do 22:15. Jak komuś zależało na bezpośrednim dostępie do materiałów NASA, to spokojnie można było poszukać streamingu na YouTube. Po za tym dostęp do telewizji informacyjnej na żywo, gdzie było pokazywane lądowanie nikt nikomu nie ogranicza. Przecież jest tyle stacji informacyjnych na świecie. Transmisje na żywo bez zbędnych komentarzy są na stronie FOX News - dział video. Tam jest kanał FOX News Live (nie jest kodowany). Spokojnie jest dostęp na YouTube także do abc news live, Sky News czy do CBS News Live.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś jak lądowanie sondy na Marsie to lepiej oglądać na YT na jakimś specjalistycznym kanale. Ja oglądałem tutaj.

Chyba zaliczyli wczoraj jakiś rekord widzów live. Eksperci lepsi niż w tradycyjnej tv i przede wszystkim mogli się wypowiedzieć a nie tylko kilka zdań bo czas goni i trzeba puścić reklamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, przemek1234 napisał:

Naprawdę musieli puścić tą transmisję z lądowania na marsie na TVN 24 GO? Człowiek płaci za pakiet Superpremium+ 4K w PC+, a tu żeby obejrzeć taką głupotę musiałby dodatkowo wydać kasę na TVN 24 GO choć ma w pakiecie i TVN 24 i TVN 24 BiS.

 

14 godzin temu, enski napisał:

No niestety… Po coś mają właśnie TVN 24 BiS, ale widocznie wolą dobić ten kanał jeszcze bardziej i wyciągnąć od ludzi więcej pieniędzy, mimo że całe to TVN 24 GO jest też po prostu niepraktyczne i niewygodne w używaniu.

 

I jeszcze powinni zintegrować TVN24 GO z Playerem, żeby jak ktoś ma większy pakiet w tym ostatnim, dostawał również TVN24 GO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, lukasz1122a napisał:

Igor Sokołowski odchodzi z TVN 24.

Znowu? Szkoda… Lubiłem oglądać jego prowadzenie serwisów. Nie były takie drętwe i nadęte.

 

No ale to tylko potwierdza, że coś się dzieje w TVN 24 i widocznie jedną z przyczyn może być to, że stoją w miejscu i nie nadążają za dzisiejszymi czasami. Wprowadzenie kilku płatnych tekstów dla strony internetowej, którą tragicznie się przegląda w telefonie, to żadna odpowiedź.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem Wielkiej Brytanii nie ma już w UE, ale oprócz Dyrektywy PE o audiowizualnych usługach medialnych jest jeszcze takie coś jak Europejska konwencja o telewizji ponadgranicznej. I Polska ją ratyfikowała, Wielka Brytania także. Poza tym na koncesji brytyjskiej działa pół grupy Discovery obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego, że nadal uważają że jeszcze działają w cywilizowanym kraju. Nie w Chinach, Rosji, czy Białorusi bo dotychczas tylko takie kraje robią pod górkę tv które nie idą za nurtem partii rządzącej. Może zagranicznym właścicielom nie mieści się w głowie że można bez powodu odwlekać decyzję o przyznaniu polskiej koncesji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...