Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Karol napisał:

Zdaje się, że nie dyskutujesz teraz w wątku zdrowotnym, tylko TVN24. I przychylność wobec opozycji prywatnych mediów świadczy o ich wolności względem władzy. Zniewolone jak w Rosji czy na Węgrzech musiałyby przyklaskiwać rządowi i to jest smutny scenariusz na przyszłość Polski.


Podsumujmy. Typowy Polak czytający o zawłaszczaniu państwa przez partie polityczne:
 

depositphotos_67194499-stock-photo-hear-

Nie typowy Polak tylko człowiek ,który przeszedł więcej pewnie niż Ty w życiu ;) I wychodzi typowość jak ktoś już pisze nie na rękę atak na drugiego usera. Może nich Mod usunie te posty bo zrobił się bałagan w wątku, który nie ma nic wspólnego z Tvn24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest pisanie "nie na rękę", tylko antypolskość. Wiesz, możesz życzyć lub nie każdemu medium porażki, np. biznesowej, to zrozumiałe, bo nie musimy ich kochać. 

 

A wątek cały czas dotyczy TVN24, bo wybierana przez polityków KRRiT ma zrealizować decyzję polityczną wobec stacji, która jest politycznie niewygodna. W cywilizowanym kraju takich historii być nie powinno. 

 

Wiesz, Twoja małość polega na tym, że zamiast postawić argument, zasłaniasz się tym co przeszedłeś, a całą dyskusję puentujesz, że piszesz rzeczy mi niewygodne xD

 

Wiesz, nie mi oceniać kto przeszedł więcej, bo musiałbym się zestawiać z każdym napotkanym człowiekiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem Twój jest taki, że byś oddał krew za Tvn24 z tego co widzę. Jakby chodziło o kanał "rządowy" byś jeszcze go dobił. Ktoś wybiera rząd. Ktoś na nich głosuje :) Także teraz przerzucanie winy decyzji wyborców jest dla mnie śmieszne. Ja nigdy nie mieszałem się w  politykę bo dla mnie jest ważniejsze łapanie codziennie oddechu( choruje na mukowiscydozę) niż zastanawianie się czy Tvn24 słusznie będzie zabrana koncesja czy nie. Staram się raczej czytać serwisy w necie. Parę lat wstecz oglądałem jeszcze Tvn24 ale z czasem media przeniosłem do neta. A wypowiedziałem tylko swoje zdanie w tym temacie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pawelgor napisał:

Najpierw wypowiadasz się w temacie koncesji, by później powiedzieć że jednak nie oglądasz. A tak w ogóle to chorujesz.

Logika?

Zdrowia!

Wypowiedziałem się na temat koncesji jak ja to widzę patrząc z boku :) Nie biorąc pod uwagę wątki polityczne. Nie neguje, że ma to charakter polityczny. Ale chyba forum jest od wypowiadania swoich opinii ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddałbym krew nawet za Ciebie, gdyby zaistniała taka potrzeba. 

 

Większość parlamentarna według metodologii liczenia nie jest równoznaczna z większością nastrojów społecznych, to przede wszystkim. Jest jeszcze coś takiego jak ustrój państwa oraz koszty przynależności do świata cywilizowanego, w którym szacuje się m.in. za pomocą wskaźników wolności prasy, na jakim etapie jesteśmy. Tu wypadamy blado. 

 

W swojej retoryce odbierasz obywatelom wolność wyboru mediów, nakazujesz totalne poddawanie się decyzjom państwa, które statystycznie wspiera tylko 1/3 Polaków to co najmniej nie fair. Ale najważniejsze ile przeszedłeś i że Twoje musi być na wierzchu. 🙂 

Edytowane przez Karol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeju, a co to zs różnica czy TVN 24 będzie nadawał w ramach koncesji z Polski, Niemiec, Holandii, Czech, czy innego Luksemburga? Przecież nie ma takiej opcji żeby OFF, więc to nie problem. 😃 Bardziej bym się martwił kanałami z NTC (TVN i TVN7), bo tu nie wchodzi w grę koncesja z innego kraju. 😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SatExpert napisał:

Jeju, a co to zs różnica czy TVN 24 będzie nadawał w ramach koncesji z Polski, Niemiec, Holandii, Czech, czy innego Luksemburga? Przecież nie ma takiej opcji żeby OFF, więc to nie problem. 😃 Bardziej bym się martwił kanałami z NTC (TVN i TVN7), bo tu nie wchodzi w grę koncesja z innego kraju. 😃

Może taka, że jakaś "mądra głowa" wpadnie nagle na pomysł, by "niepolskiej" stacji np. cofnąć wejściówki do parlamentu, czy wprowadzić inne tego typu przeszkody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://businessinsider.com.pl/media/tv-radio/brak-nowej-koncesji-dla-tvn24-wlasciciel-ma-kilka-scenariuszy/dttsv9l

 

Cytat

Jak się dowiedzieliśmy nieoficjalnie, bardzo prawdopodobne jest, że KRRiT koncesji TVN24 wcale nie przedłuży. Rząd nie boi się reakcji Amerykanów, bo stosunki Polski z USA po wyborczej przegranej Donalda Trumpa i tak mocno się ochłodziły.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Karol napisał:

@SatExpertProblem leży gdzieś indziej. Dlaczego polska telewizja miałaby nie nadawać w ramach polskiej licencji? 🙂 

Wiesz, takie czasy nastały i dopóki się nie skończą (komuna już raz się kiedyś skończyła), to trzeba sobie jakoś radzić. 😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Karol napisał:

W ogóle po co wolne media? 🙂 

Hmm jeśli ktoś uważa, że wolne media to np. TVN 24, albo Polsat News czy nawet TVP Info... to lepiej niech pójdzie na długi spacer, a potem uda się na kwarantannę od telewizji co najmniej 1 miesiąc.

  • Popieram 1
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też w definicji tzw. "wolnych mediów" szedłbym w kierunku rozumienia tego jako niezależnych od wpływów rządzących (bez wzgl. na to kto sprawuje władzę).

Jeśli w demokratycznym państwie szuka się kruczków prawnych aby nadawcy nie przedłużyć koncesji satelitarnej, gdzie nadawać może każdy chętny, to nie jest dobrze.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto zaznaczyć, że Polska obrała już kierunek węgiersko-rosyjski, gdzie albo przejmuje się nieprzychylne władzy media przez oligarchów związanych z najważniejszymi personami albo wygasza się im koncesje, ewentualnie szantażuje podatkami.

Można mówić o sprzyjaniu opozycji, itd., ale na Boga, lepsze to niż nieskończone lukrowanie rządu. Akurat wolne (od władzy) media jako jedyne dziś mówią o wszystkim tym, co złego dzieje się w państwie. 

TVP Info przyjęło sobie za cel opozycję. Tylko co w tym złego, że opozycja jest przeciwko rządowi? Ano nic. Taka jej rola, w końcu przegrała wybory. 

 

Wyobraźcie sobie sytuację, w której władza miałaby możliwość przedłużania lub nie ważności domen internetowych. I z racji wszechobecnej krytyki rządu czy TVP np. na Forum Media2 czy Forum Satkuriera zdecydowała o wygaszeniu tych miejsc. Też by się pojawiły komentarze, że może faktycznie "nie dopełniły formalności"? 

Edytowane przez Karol
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...