Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oni nigdy nie promowali swoich programów na tym kanale. Non stop leci jakaś promocja programów z TVN7, TLC albo HGTV. W skrócie promują głównie programy dla kobiet co mnie zaskoczyło bo to oznacza że ID, kanał o mordowaniu, gwałceniu, zabijaniu i innych przestępstwach, oglądają głównie kobiety. Zresztą reklamy na tym kanale też o tym świadczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Co do DMAX to ma szanse duże na zwycięstwo. Nie wierzę, że Winnicki wygra, który zgłosił aż 3 propozycje. Życzę powodzenia i ciekawe czy jeśli DMAX pojawi się w MUX1 to pojawi się DMAX HD na satelicie. Discovery i tak powinien już dawno przerobić DTX HD na DMAX HD. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.01.2021 o 22:45, goldenboy napisał:

Co do DMAX to ma szanse duże na zwycięstwo. Nie wierzę, że Winnicki wygra, który zgłosił aż 3 propozycje. Życzę powodzenia i ciekawe czy jeśli DMAX pojawi się w MUX1 to pojawi się DMAX HD na satelicie. Discovery i tak powinien już dawno przerobić DTX HD na DMAX HD. ?

To Metro miało być DMAXem a jest takie mydło-powidło. Nadawca nie ma pomysłu na stację. Programy ze stajni Discovery nie sprawdzają się - coraz wiecej pozycji z ramowki TVN

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W ostatni poniedziałek, niestety bardzo zła wiadomość dla zwolenników czystego ekranu i przeciwników zaśmiecenia logotypem ekranowym w trakcie reklam tacy jak ja czy @VG02. Otóż kanały Discovery powróciły do starej praktyki polegającej na nieukrywaniu logotypu ekranowego na czas reklam sprzed przeniesienia koncesji z brytyjskiej na holenderską, której nastąpiło dnia 29 marca 2019 r., ale licznik odmierzający czas do końca reklam jest dla mnie spoko. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Pepek94 napisał:

zaśmiecenia logotypem ekranowym w trakcie reklam

 

Ale wy tak na serio? Przeszkadza wam logo w czasie reklam? Ja jestem w stanie jeszcze zrozumieć, że ktoś nie lubi jak mu świeci logo w czasie filmu (chociaż mi to nie przeszkadza) czy jakiegoś programu, ale jakoś nie potrafię sobie wyobrazić, że komuś logo zakłóca oglądanie reklam :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi logo przeszkadza w czasie reklam. Powód jest prosty. W czasie przewijania reklam widać kiedy się zaczyna program :).

 

W dniu 5.01.2021 o 19:10, SatExpert napisał:

Oby tym razem DMAX wygrał konkurs na miejsce w MUX-1. :)c79b01b885eec2f7b1459409c35e8357.jpg

Dwie stacje tylko nadają z tej listy. Dodatkowo DMAX czy TVC, mogły by ruszyć w zasadzie po uzyskaniu miejsca, także to powinno być priorytetem, kiedy dana stacja może ruszyć z nadawaniem. W przeciwnym razie będziemy oglądać pasy łowickie na kanale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
W dniu 26.01.2021 o 21:45, A&G napisał:

Co tam logo - ludzie mamy XXI wiek, a taki moloch nadaje w SD. Podnieść wreszcie Discovery Historia do HD. I nie piszcie mi, że programy źródłowe i nie da się, i że będzie beznadziejnie wyglądać. Można, tylko trzeba chcieć.

Prawda. To ich jedyny kanał który jest w SD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...