Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

@umek nagraj autopromocję w nowej oprawie w wolnej chwili.

Ja bym chyba jednak wolał, aby w pl był cały napis Discovery, na ekranie, jeśli ma być w  dotychczasowym miejscu, jeśli samo "D" to tylko prawy dolny róg, nie ma innej opcji.

Edytowane przez nieczęstygość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kanał Discovery Life zmienił parametry nadawania drogą satelitarną. Szczegółów można się dowiedzieć tutaj: https://satkurier.pl/news/184220/discovery-life-hd-zmienia-tp-na-13e.html

Co ciekawe, na kanale tym, już z nowych parametrów, z modułu CAM CI+ Cyfrowego Polsatu cały czas jest "ciemność" i pojawia się komunikat "Tego kanału nie ma w twoim abonamencie". :roll:

W dodatku EPG nadawane przy tym kanale z nowych parametrów też jest niezgodne z tym samym kanałem, nadawanym jeszcze ze starych parametrów. Chyba jest z innego kanału. Widać, że jest z tym jakiś bałagan... :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Barti napisał:

Co ciekawe, na kanale tym, już z nowych parametrów, z modułu CAM CI+ Cyfrowego Polsatu cały czas jest "ciemność" i pojawia się komunikat "Tego kanału nie ma w twoim abonamencie". :roll:

Mięli tyle dni na puszczenie nam uprawnień, ale nie bo po co, lepiej na ostatnią chwilę to zrobić... :crazy:

 

Godzinę temu, Barti napisał:

W dodatku EPG nadawane przy tym kanale z nowych parametrów też jest niezgodne z tym samym kanałem, nadawanym jeszcze ze starych parametrów. Chyba jest z innego kanału. 

Jak już pisałem w innym wątku, jest to slot gdzie do niedawna nadawany był TVN 24 BiS SD i to jest jego EPG. ;)

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SatExpert napisał:

Mięli tyle dni na puszczenie nam uprawnień, ale nie bo po co, lepiej na ostatnią chwilę to zrobić...

 

No właśnie! Czyli, jak rozumiem, u Ciebie też jest taka sama sytuacja, tzn. też nie masz uprawnień odbioru z nowych parametrów kanału Discovery Life? Bo już zgłupiałem, czy to nie u mnie coś jest nie tak... :roll:

Z tego, co pamiętam, jesteś również abonentem Cyfrowego Polsatu, no nie? Również korzystasz z modułu CAM CI+, czy z dekodera dedykowanego?

 

 

1 godzinę temu, SatExpert napisał:

Jak już pisałem w innym wątku, jest to slot gdzie do niedawna nadawany był TVN 24 BiS SD i to jest jego EPG.

 

Też mi się właśnie wydawało, że to EPG z nowych parametrów przy kanale Discovery Life jest z któregoś z kanałów informacyjnych. ;)

 

Ciekawe, do kiedy w ogóle kanał Discovery Life będzie nadawany z dotychczasowych parametrów? :roll: Bo o tym nie ma żadnej informacji. No i też kwestia tych uprawnień odbioru z nowych parametrów dla abonentów Cyfrowego Polsatu. Bo samo kodowanie dla Cyfrowego Polsatu jest już załączone, gdyż inaczej nie pojawiałby się na ekranie komunikat "Tego kanału nie ma w twoim abonamencie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Barti napisał:

 

No właśnie! Czyli, jak rozumiem, u Ciebie też jest taka sama sytuacja, tzn. też nie masz uprawnień odbioru z nowych parametrów kanału Discovery Life? Bo już zgłupiałem, czy to nie u mnie coś jest nie tak... :roll:

Z tego, co pamiętam, jesteś również abonentem Cyfrowego Polsatu, no nie? Również korzystasz z modułu CAM CI+, czy z dekodera dedykowanego?

 

1. Tak, nie mam uprawnień. :)

2. Jestem w CePe. :)

3. Również mam CI+. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...