Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wyświetlana jest tylko kostka jak powyżej na screenach, chociaż według mnie powinien być pełny logotyp wyświetlany jak poniżej.

sci.png?bc=transparent&w=150

To w końcu jest żółte czy niebieskie, jak parę postów wyżej?

Na ich stronie widnieje nadal stara, ale na stronie nc+ właśnie to żółte jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiście nowe logo Discovery Science - zmiana na lepsze.

Jestem zwolennikiem kanałów, które mają logotypy przezroczyste i w jasnym odcieniu.

Teraz pora na ID (30.10), powinni pomyśleć też o DTX.

Edytowane przez shark
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej obie strony dostają inne dosyły przekazu. Jeden może być z ASTRY 4A (4.8°E), a drugi przesyłany światłowodem.


Discovery Channel ma bardzo ładny logotyp ekranowy, ja bym nic nie zmieniał.

Ma taki sam, który jest obecny na ekranie od czasu wprowadzenia poprzedniego logotypu, czyli gdzieś od 2009 r.

 

Obecny logotyp Discovery Channel wygląda tak…

 

Discovery_logo_2013.png

 

Discovery-Channel-Live-HD.png

 

Brytyjski Discovery Channel miało/ma świetną animację po wejściu z reklam lub rozpoczęciu programu. Najpierw pojawia się taka wersja, którą my mamy, po czym po paru sekundach skraca się do samego "D".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zmieniał i zmieniał...

Rano znaczek "HD" był nad kwadratem. Obecnie jest pod, więc logo powyżej jest już nieaktualne...

 

Taki logotyp jak powyżej przesłałem jest oficjalny i nie ma innego, a to że na ekranie znaczek HD jest w innym miejscu to tylko kwestia nadawcy, że po swojemu zmodyfikował trochę logotyp podczas emisji. Dla przykładu masz kanał Discovery Science, który napis podczas emisji na ekranie ma na dole zamiast z boku kostki jak to jest w oficjalnym logotypie.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki logotyp jak powyżej przesłałem jest oficjalny i nie ma innego, a to że na ekranie znaczek HD jest w innym miejscu to tylko kwestia nadawcy, że po swojemu zmodyfikował trochę logotyp podczas emisji. Dla przykładu masz kanał Discovery Science, który napis podczas emisji na ekranie ma na dole zamiast z boku kostki jak to jest w oficjalnym logotypie.

Taki oficjalny, że nie ma go na żadnej stronie Discovery.  Czyżby nawet Discovery nie wiedziało, jak mają oficjalny logotyp.  :crazy:

Na stronach Discovery jest takie logo i takie też jest przedstawianie w zajawkach na ekranie:

 

96110034195076670209_thumb.jpg

Edytowane przez vigoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vigoo

Jest to ten sam nowy logotyp przez, tylko ja dodałem oficjalny z dopiskiem HD. Np. na stronie ncplus.pl możesz zobaczyć ten logotyp co ja dodałem.

http://ncplus.pl/program-tv/investigation-discovery-hd

Strona NC+ akurat nie jest wiarygodnym źródłem. Bardziej wierzę oficjalnym stronom Discovery a tam takiego loga nigdzie nie ma.  Może było przez chwilę, ale jak to w korporacjach bywa, koncepcja zdążyła się już zmienić z 10 razy przed wprowadzeniem i jest już nieaktualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj już spokój. Na stronie nc+ jest obecny logotyp i akurat strona nc+ w ostatnim czasie często szybko, jak nie od razu, ma aktualizowane logotypy kanałów.

 

Tutaj jest poprzedni logotyp. Bardziej błyszczący. Teraz mamy bardziej minimalistyczny, ze zbędnym rozwinięciem skrótu ID w nazwie.

 

Na ekranie mamy po prostu flat design. Nic odkrywczego. A że dopisek "HD" jest w innym miejscu, to tak widocznie sobie chcieli zrobić i zrobili. Wygląda to lepiej, niżeli miałaby być właśnie taka "bąbelkowa" i błyszcząca wersja. 

 

Mogliby jedynie przesunąć je, wraz z Discovery Science, bliżej krawędzi ekranu, tak jak to jest na pozostałych kanałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...