Skocz do zawartości

Kanały grupy MWE - dyskusja ogólna


Gość lukimann
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Subiektywnie, podkreślam - to mój subiektywny odbiór:

 

Antena - lepiej,

Nuta - obraz bez zmian, dźwięk do d..y (metaliczny),

Nuta Gold - lepiej,

Home - nie widzę różnicy,

TVC - lepiej

 

Wciąż czekam na kogoś z miernikiem, aby pokazał różnicę w Mbit/s. Naprawdę nikt nie może wpisać tutaj wartości liczbowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, PowerTV napisał(a):

I jak tam, trochę lepszy ten bitrate na satelicie czy dalej kicha?

 

Według mnie jest lepiej. Na kanałach TVC, Antena, Power TV, Nuta TV oraz Nuta Gold widać poprawę jakości! :)

 

Jakie macie plany na poszerzenie oferty kanałów na satelicie? Będą to stacje FTA czy kodowane? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, A&G napisał(a):

Skoro masz dostęp do parametrów Mbit/s, to bardzo proszę wstaw parametry, o które proszę po 1 grudnia. Z góry dziękuję.

Żeby to miało jakikolwiek sens, to musiałbym mierzyć każdy kanał osobno przez godzinę a szkoda mi prądu, by gonić za jakimś mitem o lepszej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby jakość była zadowalająca wartość minimalna powinna zaczynać się od ok 1500.

To kodek MPEG4, zatem to jest absolutne minimum.

Patrzę właśnie na STARS.TV, minimum nie spada poniżej 1300, a max przy krótkim pomiarze 3200 jak dotąd. I to można uznać za przyzwoite SD.

Włączyłem na chwilę Power.TV. Emitowany jest "Power karaoke".

Dynamiczne sceny i teksty piosenek z pikselozą której nie sposób oglądać.

Edytowane przez dvbtowiec
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie @Power Tv kiedy ruszą te nowe zapowiedziane kanały Junior Tv i Pogoda24 od MWE? Czy po Nowym Roku w  styczniu 2024r i gdzie będą dostępne na satelicie i kablówkach?

 

Czy Wasz kanał Filmax i Antena HD pojawią się kiedyś na oficjalnej liście PolsatBox by nie trzeba było ręcznie ich wyszukiwać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, danielpes5 napisał(a):

Ciekawe czy w kablu też się poprawi ?  Niby mają dosył z satelity . Ale ja im nie wierzę :D

 

W kablu jest dużo większy bitrate, wręcz bym powiedział, że zbyt duży, no chyba, że z tego produkują sygnał na SAT, co niestety nie należy do best practices.

 

37 minut temu, PowerTV napisał(a):

Trwa rekonfiguracja emisji satelitarnej. Może zamienimy VBR na CBR i ocenicie czy jest lepiej?

 

Jeśli to samo co jest w kablu (poza BR) dajecie na SAT to dwie darmowe porady: większe odstępy między I-frames, więcej b-frames.

Chociaż wątpię, żeby uratowało to tak niskie przepływności widziane na satelicie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...