Skocz do zawartości

Kanały grupy MWE - dyskusja ogólna


Gość lukimann
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kanały MVE są na poziomie pierwszych stacji komercyjnych z lat 90. Tak wyglądała oferta Polsatu jak jeszcze nadawał z kaset VHS wysyłanych do Holandii, aby rozsyłać później sygnał drogą satelitarną. 
W Filmaxie widzę, że puszczają klasykę: "Nad Niemnem", "Starsza Pani znika", "To wspaniałe życie", więc nie jest tak źle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.12.2023 o 19:14, vigoo napisał(a):

Antena już na sztywno CBR 1,5 Mbit/s.

Power TV CBR 1,4 Mbit/s.

Nuta Gold CBR 1,4 Mbit/s.

Nuta CBR 1,4 Mbit/s.

Home CBR 1,4 Mbit/s.

TVC CBR 1,4 Mbit/s

Dużo ładniej to wygląda. Oby tak (CBR) zostało już na stałe.

Edytowane przez A&G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Cytat

W lutym Grupa MWE Network planuje uruchomienie nowego kanału Szlagier TV, który będzie prezentować muzykę tradycyjną i biesiadną. - to miejsce, które umożliwi wspólne śpiewanie i cieszenie się muzyką, oferuje „uzupełniającą” alternatywę dla disco polo czy innych gatunków muzycznych - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Karol Warda z MWE Networks.

Źródło: WM 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe zakupy filmowe w MWE Networks

Filmy Wysokobudżetowe (2023): “Król huzarów”, “Szkoła bandytów”, “Narodziny bogów”, “Clawfoot”- Premiera w II kw. 2024.

Dodatkowe Tytuły: “Król węży”, “Krwawy księżyc”, “Rekin gigant”, “McCanick”, “Królowie wojny, “Sniper 2”, “Węże w akademiku”, “Sniper: Samotna misja”.

Emisja na kanałach: Antena HD, TVC, Filmax.

Komentarz: Pakiet obejmuje 30 premier.

Źródło: spam.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie cieszy, że na kanałach MWE Networks będą nowe świeże filmy w tym roku, najbardziej interesują mnie takie tytuły jak "Król huzarów", "Szkoła bandytów", Narodziny bogów", "Clawfoot", "Krwawy księzyc", "Królowie wojny", "Wężę w akademiku", Snajper 2", nie interesuje mnie ten film o rekinie bo nie lubię filmów rekinach, są dla mnie takie filmy mocno przerażające bardziej niż horror typu Krzyk.

 

Tylko mam pytanie SuperMedialny co do filmu "Krwawy księżyc" z którego będzie ten tytuł na filmweb znalazłem aż 3 tytuły i np jeden to western z 1948 a drugi to z 1990 horror a 3 sciene - fiction z 2001 to który będzie między innymi na kanale Antena HD.? Czy część z tych filmów będzie emitowana już w lutym i marcu na Antena HD i Filmax?

 

A wiadomo jakie seriale pojawią się w 2024r na kanale Antena HD i Filmax i TVC czy w lutym i marcu będzie jakiś klasyczny serial z lat 80 lub 90 tych?

Edytowane przez TomeQ38
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.01.2024 o 15:23, Mati06 napisał(a):

@PowerTVA czy Szlagier będzie FTA na satelicie? 

To się nie nadaje do takiego przekazu, za wysokie progi.Jakość tak samo będzie żenująca jak ich pozostałych pseudo kanałów. Ale trzeba przyznać że chociaż nazwy dla tych gniotów są jakieś takie wyszukane jak na kontent premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, SUPER MEDIALNY napisał(a):

Nowe zakupy filmowe w MWE Networks

Filmy Wysokobudżetowe (2023)

To niezłe te filmy wysokobudżetowe, będzie co oglądać😂. A tak serio kogo rajcuje oglądanie filmów klasy D czy nawet Z..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mati06 napisał(a):

@maks27Bo jest co kodować padłem kontent Premium w sam raz dla C+😂 🤣

 

Home TV na sat jest kodowany i jednocześnie dostępny w MUX-L3 dla każdego w zasięgu, więc podobnie będzie chyba z kanałem Szlagier TV, wnioskuję po komunikacie że będzie w platformie Canal+. A jak będzie okaże się wkrótce 🤔 kodowanie na pewno nie będzie zachęcało do wyszukania kanału na dekoderach Polsat Box.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...