Jump to content

Recommended Posts

Nie będzie. To produkcja Universala, która rok temu miała premierę w Canal+, a od kilku dni jest na Netflixie.

Posted (edited)

Sezon 3 serialu "Opowieść podręcznej" od 6 czerwca na HBO:GO. Tego dnia, zostaną udostępnione pierwsze trzy epizody sezonu.

Informacja: fb HBO Polska.

Edited by Solderowy123

Możecie polecić jakieś tegoroczne seriale? Na razie rozczarował mnie zarówno "Detektyw" jak i "Barry".

Ja przy "Detektywie" zasypiałem, czekam na zakończenie "The Act" by obejrzeć w swoim tempie. Oglądałeś chorwacki "Sukces" ? Też czekam na coś rewelacyjnego w HBO.

• Upvote 1

Posted (edited)

Ogląda ktoś na bieząco 3 sezon "Sprawy Idealnej" Trzyma poziom poprzednich sezonów ?

Edited by Rasheed

Posted (edited)
6 minut temu, Solderowy123 napisał:

@Arkon 

Jeśli oglądałeś Banshee, a w dzieciństwie ogladaleś filmy o sztukach walki, to może sprawdź "Wojownika". 

Dla mnie Banshee do pewnego momentu ciekawe, ale później taka bajeczka, że odpuściłem. 

Czekałem na serial "Detektyw", ale z jakiegoś powodu nie dałem rady do tej pory zmęczyć pierwszego odcinka. 

Teraz w mojej głowie tylko "Gra o Tron". 

Edited by the cable guy

6 minut temu, Rasheed napisał:

Ja przy "Detektywie" zasypiałem, czekam na zakończenie "The Act" by obejrzeć w swoim tempie. Oglądałeś chorwacki "Sukces" ? Też czekam na coś rewelacyjnego w HBO.

"Sukces" oglądałem, ale mnie nie zachwycił. "The Act" niezłe, też czekam na cały sezon.

5 minut temu, Solderowy123 napisał:

@Arkon 

Jeśli oglądałeś Banshee, a w dzieciństwie ogladaleś filmy o sztukach walki, to może sprawdź "Wojownika". 

To chyba nie do końca moje klimaty, choć oczywiście oglądałem "Wejście smoka", już trochę z tego typu filmów wyrosłem. :)

Posted (edited)

To teraz 2 tytuły wzbudziły moje zainteresowanie "Opowieść podręcznej " sezon 2 i " Gra o tron"

😏Ciekawe czy tu też sprawdzi się, że troszkę lepsza jakość na HBO OD i na linearnej tv?

Edited by lukimann

W dniu 12.04.2019 o 13:59, Rasheed napisał:

Ogląda ktoś na bieząco 3 sezon "Sprawy Idealnej" Trzyma poziom poprzednich sezonów ?

Oglądałem 2 pierwsze odcinki. Myślę, że troszkę jest gorzej niż w poprzednich sezonach, ale to mała  różnica. Może gdzieś 15% ?

Posted (edited)

Właśnie oglądam na Sky programy poświęcone Grze o Tron min efekty specjalne i ..no cóż przydałoby się UHD;)

Edited by umek
  • Upvote 1

Wie ktoś o której będzie dostępny pierwszy odcinek w aplikacji bo na hbo to chyba 2 albo 3 w nocy........

Posted (edited)

Pierwszy epizod GoT zapewne pojawi się na HBO:GO kilkanaście, lub kilkadziesiąt minut po trzeciej nad ranem. Zaś w telewizji, równo o 3:00 :)

Edited by Solderowy123

Posted (edited)

Warto dodać że nocna emisja GoT w HBO będzie tylko z napisami. Lektor będzie nagrywany w ciągu dnia i wieczorna emisja ma być już z lektorem i napisami do wyboru. Oznacza to że w HBO GO też na początku tylko napisy a lektora dodadzą w ciągu dnia.

Informacja z fb HBO.

Edited by diabeu

Śmiało można napisać, że dziś tradycyjna TV wygrała z internetem. 

Ja oglądałem przez player pl ale czy warto było wstawać o 3 dla pierwszego odcinka niech każdy sam sobie odpowie no pytanie default_biggrin.png

W sumie to było do przewidzenia, że padnie, można było o gruby hajs się zakładać.  Ale na szczęście jest jeszcze TV.

Ludzie o różnych porach funkcjonują więc różnie to można określić, dla mnie to w sumie naturalna pora heh.

Obejrzałem pierwszy epizod rano, przed pracą, na domowym internecie Plusa. No i sam się zaskoczylem. Spodziewalem się, że nie obejrzę ani minuty - a tu proszę - niemalże przez 50 minut oglądałem GoT w jakości HD. Może nikt wtedy już nie ogladał, może mam jakieś szczęście z ta aplikacją, albo nie wiem...

Myślę, że nie warto było zrywać sie w nocy, aby obejrzeć ze dwie sceny warte uwagi. 

A mnie chyba od tygodnia zasypywali e-mail, i sms-i aby przedłużyć abonament na opcję Premium dla HBO lub aktywację dla HBO GO z Plus,dla serialu "Gra o tron".

A i  tak to HBO GO mam za darmo  :-) .

Wstałem rano przed 8 i na Smarcie w apce miałem dostępne wszystkie odcinki nowego sezonu, teraz standardowo tylko 1 odcinek, żałuje że ostatniego nie obejrzałem odrazu :)

3 godziny temu, Solderowy123 napisał:

Obejrzałem pierwszy epizod rano, przed pracą, na domowym internecie Plusa. No i sam się zaskoczylem. Spodziewalem się, że nie obejrzę ani minuty - a tu proszę - niemalże przez 50 minut oglądałem GoT w jakości HD. Może nikt wtedy już nie ogladał, może mam jakieś szczęście z ta aplikacją, albo nie wiem...,,,,,,

Musieli mocno popracować nad serwerami w nocy, bo ja podobnie. Aż byłem zaskoczony. 

Posted (edited)
W dniu 12.04.2019 o 13:38, Arkon napisał:

Możecie polecić jakieś tegoroczne seriale? Na razie rozczarował mnie zarówno "Detektyw" jak i "Barry".

Jeśli chodzi o seriale w HBO GO to chyba lepiej poczekać na kolejne nowości albo wrócić do czegoś starszego. Na przykład do "Deadwood" przed filmową kontynuacją. Nic na siłę. Mnie akurat "Barry" się podoba, a z kontynuacji oglądam jeszcze "Better Things" i "Killing Eve", które też uważam za dobre, ale bez rewelacji.

"The Act" zostawiłem sobie na później. Podobno z odcinka na odcinek coraz słabszy. Jeśli lubisz produkcje hiszpańskie możesz jeszcze spróbować obejrzeć "Przystań".

Edited by Conan
  • Thanks 1