Skocz do zawartości

HBO GO - oferta programowa


Kirk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość GrubyBubu

Na szczęście komentarze są ciekawsze, ludzie się nakręcili i jak już coś nie po ich myśli to lecą żale szerokim strumieniem, poprzednie sezony były spokojne a teraz mamy w każdym odcinku tyle akcji że nie każdy sobie radzi z przetwarzaniem danych na bieżąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Arkonem, chciałbym ogladać więcej takich krótkich seriali. Pomimo tego, że znamy historię, po prostu ogladając ten serial, wprost otwiera się nóż w kieszeni, gdy obserwujemy, jak wladze nie zdają sobie sprawy z tego, jak poważna jest sytuacja.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Arkon napisał:

To żałuj, bo teraz jest np. znakomity "Czarnobyl". Obejrzałem co prawdą dopiero dwa odcinki, ale zaryzykuję twierdzenie, że to najlepsza produkcja tego roku.

W 100% się zgadzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarnobyl? Świetna i mocna produkcja. Porządna gra aktorska. Język angielski aż tak nie przeszkadza. Nie brakowało scen, przy których miałem ciarki. A przy jednej, z ewakuacją miasta, to musiałem sobie zrobić krótką przerwę. Nie zareagowałbym tak pewnie, gdyby to wszystko było po prostu fikcją wymyśloną na podstawie czyjejś fantazji. Przy oglądaniu serialu, obok tego siedzi w świadomości fakt, że to wszystko się właśnie wydarzyło! Nie brakuje paru większych czy mniejszych nieścisłości*, ale mimo to całość i tak trzyma w mocnym klimacie i napięciu.

 

* streszczenie działania reaktora wicepremierowi czy wypadek helikoptera na elektrownią, który miał mieć miejsce parę miesięcy po wybuchu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po trzecim epizodzie "Czarnobyla"... w sumie to nie mogę znaleźć słowa, które odpowiednio zarekomendowałoby tę produkcję. Wiem, że serial nie jest do końca zgodny z prawdą...  (chociażby ta katastrofa helikoptera), ale nie pamiętam, kiedy ostatnio godzinny epizod serialu wzbudził we mnie tylu skrajnych emocji.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym helikopterem to w zasadzie jest to prawdą, ale w serialu było to pokazane bardzo nierówno z czasem. W rzeczywistości miało to miejsce jakieś 5 miesięcy po katastrofie i helikopter zahaczył o liny z żurawia (ten też był widoczny w serialu). Chcieli dodać po prostu trochę dramaturgii. Pewnie na różnych forach czy innych miejscach będą wyliczać tak różne takie niespójności. Oby takich było jak najmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już trzeci serwis, który kupuje Mr. Robota (był w Shomaxie, jest w Amazonie).

Ja spasowałem po pierwszym odcinku drugiego sezonu, ale trzeba przyznać, że wszystkie odcinki trzymają wysoką średnią na IMDB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu piszesz coś, co Ci się wydaje. To nie jest tak, że jak czegoś nie ma na Netflixie, to znaczy, że ktoś inny przepłacił. Jest cała masa seriali, które są na kanałach kablowych, Netflix wszystkiego nie kupi.
HBO Go działa lokalnie, a Netflix globalnie, jak nie mogą czegoś kupić na dużą część rynków, to nie biorą tego wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest podobnie, w pierwszym odcinku jest kilka scen z fatalnym CGI. To zresztą charakterystyczne dla wszystkich produkcji DC ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...