Skocz do zawartości

HBO GO - oferta programowa


Kirk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, darius010 napisał:

Netflix już dziś bazuje wyłącznie na własnych.

No bez przesady... Akurat jeśli chodzi o zakup produkcji zewn. to i HBO GO i Netflix pokazują tego pełno.

Netflix to między innymi aktualne seriale CW ("Jane the Virgin", "Supergirl", "Flash"), NBC ("Blacklist", "Good girls") Foxa, BBC, Nat Geo itd..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



HBO GO to w swojej kategorii nowa usługa, więc wydają masę pieniędzy. Za jakiś czas zaczną tracić prawa do seriali zewnętrznych, skupią się na własnych. 
 
Netflix już dziś bazuje wyłącznie na własnych.


HBO Go jest u nas dłużej niż Netflix. Jak na razie rozszerzają prawa do seriali zewnętrznych i nic nie wskazuje na to, by miałoby się to zmienić.
Netflix ma co najmniej tyle samo seriali od producentów zewnętrzych, co swoich produkcji.
Także zanim coś napiszesz, to najpierw zorientuj się w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pawop napisał:


 

 


HBO Go jest u nas dłużej niż Netflix. Jak na razie rozszerzają prawa do seriali zewnętrznych i nic nie wskazuje na to, by miałoby się to zmienić.
Netflix ma co najmniej tyle samo seriali od producentów zewnętrzych, co swoich produkcji.
Także zanim coś napiszesz, to najpierw zorientuj się w temacie.
 

 

Krócej jako usługa OTT i tak napisałem. 

 

Premierowo Netflix ma tyle samo, gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to ma za znaczenie jak HBO Go jest sprzedawane? Oni zainwestowali mocno w treści długo przed uwolnieniem usługi.

Nowości to może nie, bo nie pozwalają na to licencje, ale też jest ich trochę. Pisałem o wszystkich serialach od zewnętrznych dostawców.
Zresztą teraz Netflix ma taką taktyke, że stara sie kupować prawa, a nie licencje do produkcji i branduje je jako Netflix Original.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica między Netflixem a HBO jest taka ze HBO nie wsadza byle śmietnika w usługę jak to ma miejsce w netflixie.

przeciez to kompletnie inne usługi,premiery kinowe i seriale podczas gdy Netflix to same seriale i pare swoich filmów.Potem,jak już się w HBO i Canal+ obejrzy to i Netflix puści...w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@umek,  nie raz było pisane.  Prawa filmowe Netflixa w każdym kraju wyglądają inaczej.

Odpal sobie VPN i zobaczysz jakie ma premiery filmowe Netflix w USA. U nas nie może mieć czegoś na co nie ma licencji bo ma je HBO i Canal+ .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba VPN,opera na Mac OS /Windows wystarczy i praw nie maja niemal żadnych.W uk jedna  wytwórnia..i bądźmy szczerzy gdyby mieli w tym zakresie walczyć z lokalnymi posiadaczami praw nie miałbyś ani dzielenia kont ani tak niskiej ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
12 minut temu, umek napisał:

posiadaczami praw nie miałbyś ani dzielenia kont ani tak niskiej ceny.

Ile razy można pisać nie wszyscy dzielą konta Netflixa. 

Tak jak nie wszyscy zarabiają 2 tys zł, nie wszyscy kupują domy na kredyt , nie wszyscy liczą się z pieniądzmi. Polecam przyjechać do Wrocławia, szczególnie ta południowa część.

Wkurza mnie robienie z naszego kraju bidnego , stłamszonego gdzie wszyscy liczą na zniżki...... Wjechał byś do mnie na osiedle to byś się delikatnie zdziwił.

Nie trzeba do tego Leicester, Londynu, Manchesteru, Birmingham itd.

Nie róbmy z Polski zaściankowego kraju.

 

 

 

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, kingofsouth napisał:

Ile razy można pisać nie wszyscy dzielą konta Netflixa. 

Tak jak nie wszyscy zarabiają 2 tys zł, nie wszyscy kupują domy na kredyt , nie wszyscy liczą się z pieniądzmi. Polecam przyjechać do Wrocławia, szczególnie ta południowa część.

Wkurza mnie robienie z naszego kraju bidnego , stłamszonego gdzie wszyscy liczą na zniżki...... Wjechał byś do mnie na osiedle to byś się delikatnie zdziwił.

Nie trzeba do tego Leicester, Londynu, Manchesteru, Birmingham itd.

Nie róbmy z Polski zaściankowego kraju.

 

 

 

 

 

 

To, że ktoś ma kasę nie znaczy, że nie rzeźbi np z Netfixem. W mojej okolicy stoją piękne domy, a ich właściciele po cichu podrzucają śmieci do śmietników obsługujących blokowiska z wielkiej płyty. Wprawdzie nie można uogólniać, ale niestety taka jest natura Polaka. Takie zachowania postrzegane są w Polsce jako cwaniactwo, którym można się chwalić. Wręcz być dumnym, że się "przycwaniaczyło", że ma się coś za free bądź taniej dzięki kombinatorstwu.

Edytowane przez śmiechu warte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, darius010 napisał:

HBO GO to w swojej kategorii nowa usługa, więc wydają masę pieniędzy. Za jakiś czas zaczną tracić prawa do seriali zewnętrznych, skupią się na własnych. 

 

Netflix już dziś bazuje wyłącznie na własnych.

 

Akurat sporo seriali na Netflix to produkcje zewnętrzne. Nawet niektóre te podpisane jako "Netflix Originals" na czele ze Star Trekiem: Discovery (CBS All Access), Dynastią, Riverdale (The CW), Shadowhunters (Freeform), DC Titans (DC Universe) i wiele, wiele innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kamil2505 napisał:

Dość nietypowa sytuacja. W HBO GO w ramach nc+Go nie ma już serialu "Billions" sezonów 1-3. Natomiast na ipli w ramach HBO niby jest z podpisem,  że dostępny do 2020 roku.  Błąd ipli czy faktycznie tak jest? 

W HBOgo czy HBO?

 

W nc+go i nc+go tv masz dwie opcje, HBOGO jest dostępne tylko jako osobna apka lub w niektórych dekoderach pod nazwą właśnie HBOgo (np. WIfipremiumbox) i idzie to z serwerów hbo. HBO natomiast idzie z serwerów nc+ i tam już może brakować sezonów. HBO jest dostępne na większości dekoderach pod nc+go tv i w nc+go w aplikacji.

Tak więc jak piszesz, że korzystasz z HBO pod nc+go to może brakować niektórych sezonów (w przypadku Billions rzeczywiście jest tylko ostatni sezon), natomiast w apce HBOgo masz wszystkie tak samo jak w nc+go tv pod HBOGO (nie HBO).

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przyszedł mi mail dot. zmiany warunków umowy. W umowie zauważyłem informację, że powinienem mieć dostęp do kanałów HBO, HBO 2 i 3 online na żywo w serwisie, jednak nie mam takiej możliwości O co chodzi? Czy ktoś w ogóle ma te kanały na HBO GO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
18 minut temu, matjot napisał:

... powinienem mieć dostęp do kanałów HBO, HBO 2 i 3 online na żywo w serwisie, ? Czy ktoś w ogóle ma te kanały na HBO GO?

Masz umowę przez operatora , czy bezpośrednio od HBO GO?  Na jakim urządzeniu używasz aplikacji?

Kanały Live są cały czas dostępne , jeśli się posiada HBO GO założone przez operatora TV kablowej , satelitarnej.

 

 

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.04.2019 o 13:34, Solderowy123 napisał:

- Obsesja Eve -  Nieco kiczowaty, lecz rewelacyjny serial, ze Złotym globem na koncie.

 

W związku z tym, że dzisiaj w tv zaczyna się nowy sezon zdecydowałem się nadrobić pierwszy i przyznam szczerze, że bardzo się rozczarowałem. O ile dwa-trzy pierwsze odcinki były  ciekawe, wciągające - tak niestety im dalej, tym gorzej. I szczerze mówiąc nie wiem czy będę oglądał drugi sezon.

 

Ktoś ma podobne odczucia odnośnie tego serialu?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam HBO GO od operatora i mam zakładkę live, gdzie jest dostęp do trzech kanałów HBO. Dla mnie usługa zbędna. Gorsza jakość obrazu i brak napisów. W dawnej wersji HBO GO była jeszcze możliwość sprawdzenia, co leci aktualnie + można było od razu przeskoczyć do danego filmu w usłudze, aby móc je oglądać w całości z vod. Jeśli nie mają licencji do rozpowszechniania w sieci danego materiału, to w przekazie live jego nie będzie i wyświetla się stosowna plansza. Tak było przez kilka lat z "Modern Family", której nie było w HBO GO. Tak jest, gdy transmitują rozdanie nagród filmowych (np. Emmy). W HBO GO w zakładce live transmisji brak. Ale coraz rzadziej są transmisje live. Złotych Globów już chyba nie ma od 5 lat w HBO i żadna stacja w Polsce nie jest tym zainteresowana. Europejskie Nagrody Filmowe również nie są pokazywane w HBO od kilku lat. I żadna inna telewizja w Polsce nie chce pokazywać. TVN transmitował tylko raz na głównej antenie, gdy rozdawali statuetki we Wrocławiu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przyszedł mi mail dot. zmiany warunków umowy. W umowie zauważyłem informację, że powinienem mieć dostęp do kanałów HBO, HBO 2 i 3 online na żywo w serwisie, jednak nie mam takiej możliwości O co chodzi? Czy ktoś w ogóle ma te kanały na HBO GO?
Mam usługę wykupioną bezpośrednio w HBO i w aplikacji mam te 3 kanaly.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kamil2505 napisał:

W związku z tym, że dzisiaj w tv zaczyna się nowy sezon zdecydowałem się nadrobić pierwszy i przyznam szczerze, że bardzo się rozczarowałem. O ile dwa-trzy pierwsze odcinki były  ciekawe, wciągające - tak niestety im dalej, tym gorzej. I szczerze mówiąc nie wiem czy będę oglądał drugi sezon.

 

Ktoś ma podobne odczucia odnośnie tego serialu?

Nie, serial skończyłem z godzinkę temu i bardzo mi się podobał.

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...