Skocz do zawartości

HBO GO - oferta programowa


Kirk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie pod względem efektów specjalnych serial trzyma poziom. Kojarzę może ze dwie sceny  ze słabym CGI. Być może był to zamierzony zabieg artystyczny. Serial znacznie różni się od "Tytanów", po prostu twórcy bawią się, z góry narzuconą, estetyką bohaterów w trykotach.

Doom Patrol raczej nie każdemu przypadnie do gustu, jednak moim zdaniem, warto obejrzeć pierwsze epizody,  zwłaszcza dla świetnego aktorstwa, szczególnie Timothy Dalton pod tym względem gra pierwsze skrzypce.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni odcinek serialu "Chernobyl" notuje na IMDB ocenę 10/10 :).

Natomiast oglądalność nie powalała w tv (pisałem o tym już w innym wątku) i tak samo jest na platformach.

Jak podaje Vulture, skumulowana oglądalność na wszystkich platformach HBO wyniosła 6 mln. widzów.

Dla porównania , "Wielkie kłamstewka" miały 8.5 mln. widzów, ostatni sezon "Detektywa" 8.1 mln. widzów, "Ostre przedmioty" 7.3 mln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Czarnobyl" - jak dla mnie 10/10. Genialny serial, klimat niesamowity. Dobrze, że taki serial powstał. Moja córka dopiero po obejrzeniu tego serialu zapytała - "a jak to wtedy było, czy otrzymaliście jod". Dostaliśmy w szkole szczepionke do wypicia(ohyda, to był płyn Lugola). Mówiło się o "awarii", że to nic poważnego. 

Na mnie największe wrażenie wywarły sceny z chorymi na chorobę popromienną. Ich cierpienie było niewyobrażalne. Tego już się nie odzobaczy.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też obejrzałem "Czarnobyl" i żałuje, że tak mało odcinków było. :P Zawsze intrygował mnie temat wybuchu reaktora, więc już stworzyłem sobie bibliografię i mam zamiar sukcesywnie kupować książki. Zacznę od "Czarnobylskiej modlitwy" Swietłany Aleksijewicz.

 

Zacząłem też "Doom Patrol" i po 2 odcinkach jakoś mocno nie porywa, ale pewnie przebrnę przez ten serial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też obejrzałem tylko dwa odcinki ,,Doom Patrol,,i powiem,że takie byle co.Spodziewałem się czegoś lepszego.Dobrze,że serial,,Czarnobyl,,wygląda zdecydowanie ciekawiej.

Teraz czekam na ,,Miasto na wzgórzu,,serial kryminalny.Mam nadzieję,iż będzie się trochę działo i akcja będzie ciekawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe, bo inne źródła podają 6 mln widzów (o czym pisałem parę postów temu).

 

https://www.thecut.com/2019/06/chernobyl-selfies-backlash-hbo-show.html

http://vulture.com/2019/06/chernobyl-hbo-monday-ratings.html

https://www.wired.com/story/chernobyl-popularity/

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem ostatni odcinek i ...10/10.

Serial,a raczej dzieło powinno dać do myślenia i daje wiele.Dawno czegoś takiego nie widziałem.

 

Oglądalność nie jest jak w Grze o Tron...patrząc na społeczeństwo dziś mnie to nie dziwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy było 6 mln, a teraz już jest 8. Co w tym dziwnego?
W sumie nie ma to większego znaczenia, serial ma najwyższą ocenę w historii.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Pawop napisał:

Wtedy było 6 mln, a teraz już jest 8. Co w tym dziwnego?

@Pawop nie, po prostu ktoś się pomylił z którymś wynikiem, bo niemożliwe jest, żeby w tydzień zakończony serial zyskał 2 mln widzów i to do średniej ;).

 

Cytat

W sumie nie ma to większego znaczenia, serial ma najwyższą ocenę w historii.

Tylko na IMDB (9.6/10, było chyba 9.7 ale spadło) i w dodatku nie jest tam sklasyfikowany jako serial, gdzie pierwsze miejsce ma po staremu "Breaking Bad" (i dobrze, bo jednak 5h dobrego materiału łatwiej zrobić niż 55).

Z kolei na Rotten w ocenach krytyków "Chernobyl" nie jest nawet w TOP30 jeśli chodzi o trwające tv shows, w tv drama trzeci ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@umekCzyli co w tym przypadku?

Jakość 1080i w Sky Atlantic czy "podkoloryzwaną" historię Chernobyla w którym wszyscy mówią z akcentem z Yorkshire? :D.

 

@GrubyBubu znowu chcesz zaczynać dyskusję i uciekać z podkulonym ogonem jak ostatnio? ;)

"Chernobyl" jest dobry i temu nie zaprzeczam, ale ten niepohamowany entuzjazm miniserialem, wywodzący się po częsci z tego, że niektórzy "odkryli" przy okazji, że było coś takiego jak wybuch w Czarnobylu też jest przesadzony...

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, bugmenot napisał:

@umekCzyli co w tym przypadku?

Jakość 1080i w Sky Atlantic czy "podkoloryzwaną" historię Chernobyla w którym wszyscy mówią z akcentem z Yorkshire? :D.

 

@GrubyBubu znowu chcesz zaczynać dyskusję i uciekać z podkulonym ogonem jak ostatnio? ;)

"Chernobyl" jest dobry i temu nie zaprzeczam, ale ten niepohamowany entuzjazm miniserialem, wywodzący się po częsci z tego, że niektórzy "odkryli" przy okazji, że było coś takiego jak wybuch w Czarnobylu też jest przesadzony...

Czarnobyl chłopcze oglądam w UHD.Jeszcze jakieś głupawe teksty czy poprzestaniesz?;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu
[mention=36195]umek[/mention]Czyli co w tym przypadku?
Jakość 1080i w Sky Atlantic czy "podkoloryzwaną" historię Chernobyla w którym wszyscy mówią z akcentem z Yorkshire? :D.
 
[mention=38910]GrubyBubu[/mention] znowu chcesz zaczynać dyskusję i uciekać z podkulonym ogonem jak ostatnio?
"Chernobyl" jest dobry i temu nie zaprzeczam, ale ten niepohamowany entuzjazm miniserialem, wywodzący się po częsci z tego, że niektórzy "odkryli" przy okazji, że było coś takiego jak wybuch w Czarnobylu też jest przesadzony...
Wklejasz wyniki w których jest między innymi VOD Cyfrowego Polsatu i uważasz że są miarodajne, co najgorsze w to wierzysz, zatem stwierdziłem że żyjesz jakimś matrixie i jakakolwiek polemika z Tobą nie ma najmniejszego sensu, więc nie próbuj ponownie obrażać jak w edytowanym wtedy poście skoro nie masz żadnych sensownych argumentów :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, w kraju gdzie Cyfrowy Polsat ma 5 mln abo. nikt nie ma prawa z CP GO korzystać. Logiczne.

I nadal kłamiesz o tym, że rzekomo Cię obrażałem. @Kirk czy masz możliwość sprawdzenia historii edycji postów? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...