Skocz do zawartości

HBO GO - oferta programowa


Kirk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.04.2019 o 10:59, diabeu napisał:

Warto dodać że nocna emisja GoT w HBO będzie tylko z napisami. Lektor będzie nagrywany w ciągu dnia i wieczorna emisja ma być już z lektorem i napisami do wyboru. Oznacza to że w HBO GO też na początku tylko napisy a lektora dodadzą w ciągu dnia.

Informacja z fb HBO.

 

@diabeu Nie wieszcz czy każdy odcinek tak będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO Polska na swoim profilu w serwisie Facebook podało informację, że wszystkie odcinki GoT będą w ten sposób udostępniane. Oto co napisali:

Spoiler

Ze względu na wymogi bezpieczeństwa, premierowe odcinki serialu są do nas przesyłane bardzo późno, praktycznie w ostatniej chwili. W związku z tym, w poniedziałek o godz. o 03:00 w HBO GO i na antenie HBO odcinek będzie dostępny wyłącznie w wersji z napisami. Wersję lektorską przygotujemy w ciągu dnia i udostępnimy tak szybko, jak to będzie możliwe. Sytuacja dotyczy premier wszystkich 6 odcinków. Przepraszamy za niedogodności i z góry dziękujemy za wyrozumiałość. Robimy, co możemy #ForTheThrone

Co do samego lektora, to pewnie zauważyliście, że po 7 sezonach Piotr Borowiec został zastąpiony przez Paweła Bukrewicza. Moim zdaniem bardzo zła zmiana. Pan Borowiec nadawał GoT dodatkowego klimatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie czytając „słychać było kogo czyta” każdą postać czytał z charakterystycznym dla niej sposobem mówienia teraz lektor jest płaski i sam nie wiem co robić Chyba odpuszczę sobie oglądanie o 3 w nocy bo mimo że dobrze znam angielski to o tej porze w obcym języku kiepsko się ogląda przy okazji chcąc nie budzić reszty rodziny w domu....;d pozostaje oglądać rano wersje z napisami albo bez napisów....:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wkrótce na HBO:GO serial Foxa o mutantach na licencji Marvela - "Legion"

Źródło:

http://m.hbo.pl/series/legion-odc-1_-105281

 

Jak dla mnie, dobra wiadomość. Nie miałem okazji obejrzeć serialu (dzięki systemu powtórek Foxa, ale to temat na inną dyskusję), więc teraz sobie nadrobię tę produkcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc temu zatrzymałem się na 4 epizodzie i jakoś niespecjalnie chce mi się kontynuować (ale mimo wszystko jestem w połowie, to już przy jakiejś okazji dokończę). Bardziej taka obyczajówka, bez rewelacji jak dla mnie, ale może na koniec dali coś ciekawszego.

Salvation (dostępne na Netflix) podeszło mi bardziej, chociaż tutaj postawili na akcję, a w niemieckiej produkcji bardziej na zachowania ludzi w obliczu takiej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce serial jest znany ( o ile tak w ogóle można powiedzieć) głównie z tego, że negatywnie przedstawił Polaków.  Gdyby nie to pewnie nikt by o nim nawet nie wspomniał...

 

W maju w HBO GO będą dwie mocne premiery serialowe - "Czernobyl" i Paragraf 22". Osoby, które mają dostęp do odcinków przedpremierowych raczej zgodnie twierdzą, że jest na co czekać. Do tego filmowa kontynuacja "Deadwood". Ja już zacieram ręce :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W HBO GO mamy sporo seriali - poniżej tytuły niektórych z nich. Mam pytanie do tych co oglądali - co zdecydowanie polecacie, a co odradzacie?

-All American,

-Babylon Berlin,

-Bankowa gra,

-Bez tajemnic,

-Billions,

-Blindspot: Mapa zbrodni,

-Cormoran Strike,

-Dziewczyny,

-Famous in Love,

-Fargo 3,

-Gomorra,

-Kłamstwa na sprzedaż,

-Kroniki Time Square,

-Luther,

-Obsesja Eve,

-Opowieść podręcznej,

-Ostre przedmioty,

-Patrick Melrose,

-Prawo ulicy,

-Press,

-Przystań,

-Pustkowie,

-Ray Donovan,

-Sprawa idealna,

-Stacja Berlin,

-Sukces,

-Tajemnica Laketop,

-The Act,

-Trust,

-Twin Peaks,

-Układ,

-Wielkie kłamstewka,

-Współczesna rodzina,

-Wyposażony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja zacznę:

Seriale z tej listy, ktore ogladałem, i mogę polecić:

- Babylon Berlin - jedna z najdroższych niemieckich produkcji telewizyjnych, świetnie oddaje klimat Berlina z lat 30.-tych XX wieku

- Bez tajemnic - moim zdaniem, jedna z najlepszych produkcji HBO Polska. Wystarczy spojrzeć na listę aktorów, ktorzy przewineli się przez te trzy lata, jak i na reżyserię (Smarzowski, Holland,...)

- Billions -  warto obejrzeć chociażby dwa pierwsze sezony

- Fargo sezon trzeci - preferuję dwa poorzednie epizody, ale warto obejrzeć dla Ewana McGregora

- Gomorra - prawdziwy hit ostatnich lat z Półwyspu Apenińskiego. Zwłaszcza dla fanów Rodziny Soprano. Warto obejrzeć trzy pierwsze sezony, czwartego jeszcze nie oglądałem

- Kroniki Times Square - jeśli oglądaliście The Wire, zdecydowanie warto. Pomysłodawcą serialu jest tworca wyżej wymienionego "Prawa ulicy". No i miło obejrzeć Jamesa Franco w jakimś serialu dramatycznym

- Obsesja Eve -  Nieco kiczowaty, lecz rewelacyjny serial, ze Złotym globem na koncie.

- Opowieści podręcznej - warto obejrzeć pierwszy sezon, drugi mnie srogo rozczarował

- Patrick Melrose - chyba jeden z najlepszych seriali ubiegłego roku. 

 

Swoja listę uzupełnię jeszcze później, gdy będe miał trochę wolnego czasu.

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Conan napisał:

W Polsce serial jest znany ( o ile tak w ogóle można powiedzieć) głównie z tego, że negatywnie przedstawił Polaków.  Gdyby nie to pewnie nikt by o nim nawet nie wspomniał...

Ja akurat lubię taką tematykę więc bym obejrzał ;). No ale delikatnie mówiąc serial mnie nie porwał.

 

@kamil2505

Z tych co wymieniłeś, a o których nie wspomnieli poprzednicy to:

 

Jeśli nie oglądałeś to Twin Peaks, ale musisz też obejrzeć pierwsze dwa sezony sprzed lat. No i też nie każdemu się spodoba ten nowy sezon, dla mnie akurat bomba.

 

Ray Donovan też polecam, ale czytałem że z końcem miesiąca usuwają najnowszy sezon. Dziwne to, jeśli zostaną poprzednie sezony, a nowy trzeba będzie ściągać z torrentów. Też ciekawe że wszystkie sezony niedawno usunięto z Netflixa.

 

Prawo Ulicy - klasyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Solderowy123dzięki za informacje. Przyznam, że coraz bardziej się przekonuje do HBO GO, bo seriali mają naprawdę sporo. Szkoda tylko, że czasu tak mało. :)

@diabeu - również dzięki za info. Podobnie jest widzę z "Billions". Można już oglądać odcinki 4. sezonu, ale z tego co widzę to sezony 1-3 tylko do dzisiaj w HBO GO. 

Edytowane przez kamil2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO GO w ostatnich miesiącach ma ciekawszą ofertę od Netflixa. "GOT", "Gomorra", ciekawie zapowiada się serial "Czarnobyl". W czerwcu "Wielkie kłamstewka" na ten serial ze względu na obsadę czekam szczególnie. Netflix w drugiej połowie roku będzie miał ciekawszą ofertę.

Ja dzisiaj na HBO GO obejrzałem znakomity film "Jeździec". Piękny, wzruszający film, wspaniałe zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
21 minut temu, lokam napisał:

HBO GO w ostatnich miesiącach ma ciekawszą ofertę od Netflixa. "GOT", "Gomorra", ciekawie zapowiada się serial "Czarnobyl". W czerwcu "Wielkie kłamstewka" na ten serial ze względu na obsadę czekam szczególnie.

U mnie w domu Netflix stoi na równi z HBO GO.

Te dwie usługi się uzupełniają.  Jest zarówno oglądana "Gra o Tron" HBO GO , "Syrena" HBO GO jak i "Sabrina" sezon 2 , "Star Trek" Netflix

W czerwcu Netflix : "Dark 2"

Zarówno jedna jak i druga usługa ma coś do zaoferowania.

 

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z kolei HBO jest ostatnio na trzecim miejscu.

Najbardziej zajął mnie Amazon "Grand Tourem" i "The Marvelous Mrs. Maisel", do tego nadrabianie "BoJack Horsmana" na Netflixie. Na HBO ostatnia rzecz jaką oglądałem to "Genialna przyjaciółka" jakieś 3 miechy temu.

Ale tak jak napisałeś, HBO GO i Netflix to porównywalne pod względem oferty (bo jakości już nie) usługi. Ale Amazon dla fana dobrych seriali to też must have, zwłaszcza za 2,99 eur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth

Zawsze będą  porównania HBO z Netflixem. Biorąc pod uwagę jakość nadawania, to oczywiście Netflix. Jakością seriali dla mnie zdecydowanie góruje HBO GO, do tego dużo ciekawszych nowości filmowych.

@kamil2505

Z zeszłego roku najbardziej podobała mi się "Genialna przyjaciółka" i polecany już "Patrick Melrose". Ze starszych produkcji "Bez tajemnic" i jeśli jakimś cudem jeszcze nie oglądałeś to dwa chyba najlepsze seriale w dziejach tv czyli "Band od brothers" i "Sześć stóp pod ziemią".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO GO to w swojej kategorii nowa usługa, więc wydają masę pieniędzy. Za jakiś czas zaczną tracić prawa do seriali zewnętrznych, skupią się na własnych. 

 

Netflix już dziś bazuje wyłącznie na własnych.

 

A ponad wszystko, wszyscy czekają na jesień, czyli start nowych platform.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...