Skocz do zawartości

nc+ GO zmienia się w myCANAL


nieczęstygość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba mieć naprawdę coś nie tak pod kopulą, by bez prawy wałkować ten temat na zasadzie "mowa -trawa". Jeszcze przed wybuchem epidemii była pisane o maju, ale co tam, my wiemy swoje. Równie dobrze możecie sobie pogawędzić o systemach w totolotka. Idę o zakład, że najwięksi napaleńcy udzielający się tutaj i tak nie wykupią tej usługi.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakty są takie, że Canal+ to nieudolna firma. Sam byłem zapisany na testy beta Canal+GO od listopada. Myślicie, że dostałem dostęp do usługi? Niestety nie. Mają problemy techniczne i moim skromnym zdaniem nawet maj nie jest pewny. Sam osobiście liczyłem, że Canal+ przyspieszy te prace, zwłaszcza w kontekście epidemii, gdzie co by nie mówić jest to najlepszy czas na wprowadzenie usługi online. Wiem - są ludzkie dramaty obecnie - ale życie toczy się dalej i musi się toczyć dalej. Zobaczycie, że Canal+ prześpi temat jak zwykle i wprowadzanie usługi nawet w maju przejdzie bez echa. Jeszcze kwiecień może ich uratować marketingowo, o ile zapowiedzą usługę przez Wielkanocą. Niestety firma spada na psy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, glaca napisał:

Trzeba mieć naprawdę coś nie tak pod kopulą, by bez prawy wałkować ten temat na zasadzie "mowa -trawa". Jeszcze przed wybuchem epidemii była pisane o maju, ale co tam, my wiemy swoje. Równie dobrze możecie sobie pogawędzić o systemach w totolotka. Idę o zakład, że najwięksi napaleńcy udzielający się tutaj i tak nie wykupią tej usługi.

 

Z mojej perspektywy wygląda to tak, że po rezygnacji z kablówki brakuje mi treści np. z national geographic czy discovery. Na tizenie są one dostępne na playerze, który jest fatalną aplikacją i jeszcze gorszą, problematyczną usługą. Ipla na tej platformie nie daje możliwości cofania nawet tych głupich 3 godzin, więc jest skreślona na starcie. WP Pilot to wyłącznie telewizja na żywo, a na takiej mi nie zależy. 

 

Zostaje więc Netflix i inne usługi ale w nich wspomnianych wyżej treści nie uświadczysz. Prędzej zrezygnuję z nich całkowicie, niż podłączę kabel. Dlatego z nadzieją patrzę w stronę Canal+ GO, żeby pozbyć się problematycznego playera.

 

Tu nie chodzi o kasę, tylko po prostu o działającą prawidłowo usługę tj. Netflix, Amazon, tv+ czy nawet HBO, które działa jak działa ale wciąż lepiej, niż player / ipla. Wkurza mnie niesamowicie to, jak bardzo te usługi, są niedopracowane, niestabilne i zwyczajnie wadliwe.

Edytowane przez regedit32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa już rejestracja:

 

https://logowanie-telewizja-przez-internet.pl.canalplus.com/register

 

Po rejestracji można aktywować konta, przychodzi mail. Ale odnośniki do sklepu i portalu jeszcze zahasłowane :D

https://www.canalplus.com/pl/live

https://www.canalplus.com/pl/liveTV

Zarządzanie kontem też:

https://shopica.pl.canalplus.com/mycanal-ec/Selfcare/Konto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę poczekać aż to będzie działało już oficjalnie, może wtedy będzie można się zalogować danymi z nc+ Go albo ICA i nie trzeba będzie rejestrować się od nowa. Bo z tego co piszecie to sama rejestracja obecnie nic nie daje :)

Edytowane przez Tomo21
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

 

Po co się rejestrować , jak to ma być w zamian za NC+GO

Powinny być pierw bazy danych połączone , a wy już lecicie jakby coś za darmo dawali i już od jutra miało by to działać.

Polak w gorącej wodzie jak zwykle kąpany jest :lol2:;)

 

 

 

 

psychiczni.jpg

Edytowane przez glaca
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, piotrekj66 napisał:

Czym ma się to różnić od nc+go tv? że tak na to bardzo czekacie.

NC+GO TV nie odpalisz bez dekodera PC+.

Do Mycanal wystarczy Smart TV/ Android TV.

Do tego kanały na żywo będziesz mógł oglądać.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w oczywiście odpowiedniej cenie , bo to nieuniknione - większość tu i tam narzeka na obecne ceny PC+ - liczą w zasadzie na ofertę kopie z sat na sieciową a wiadomo że tak nie będzie , poza tym jest wiele niejasności a cebula rzekomo chce już  kupować płacić ... LOL nad LOLe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...