Skocz do zawartości

nc+ GO zmienia się w myCANAL


nieczęstygość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, rotalplus napisał:

Ja nie narzekam na jakość. W streamingu nie możesz liczyć na więcej - chyba na poprawę płynności w kanałach sportowych

Zależy o jakieś jakości ty piszesz?To co było w NC+GO to śmiech na sali.

720p z bitratem takim jak w innych usługach jest 560p a nawet i mniejsza jakość posiada wyższy bitrate jak ten w NC+GO.

W streamingu można mieć 1080p z 8000kbps. Tyle nigdy NC+GO nie miało.

Edit:

Mogę wymienić trzy usługi gdzie jakość obrazu jest lepsza od tego co jest w NC+GO przed zmniejszeniem jakości

  • Vectra Online
  • IPLA
  • Play Now.

MyCanal powinno być czymś co dołączy do tego grona , bo sam Canal+ w tej usłudze to będzie mało.

Zresztą większość z was będzie odpalało MyCanal na dużych TV i jeśli będzie taki sam bitrate jak w NC+GO to wam życzę powodzenie w oglądaniu tego ;)

 

Edytowane przez kingofsouth
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kingofsouth napisał:

Kolego wymieniłem ci trzy usługi.  Więc zluzuj w złośliwościach. 

Gdybym mógł tą Vectrę obsłużyć w Samsung Smart TV to bym się jeszcze zastanowił nad przedłużeniem umowy po 4 latach bycia abonentem. A tak to sama usługa jest ciekawostką, ale niszowa i do wykorzystania w przeglądarce na komputerze a nie w apce. 

Edytowane przez regedit32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę na to, że nie będzie takim bublem jakim jest player na platformie Tizen, który na Android TV działa całkiem akceptowalnie. Niech to po prostu działa i ma timeshifta to kupię. Jak nie to szczerze... mając tyle innych usług, posiadanie kolejnej niewiele zmienia. Doba ma tylko 24h więc nie ma cudów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, regedit32 napisał:

Gdybym mógł tą Vectrę obsłużyć w Samsung Smart TV to bym się jeszcze zastanowił nad przedłużeniem umowy po 4 latach bycia abonentem. A tak to sama usługa jest ciekawostką, ale niszowa i do wykorzystania w przeglądarce na komputerze a nie w apce. 

Działa na Samsung Smart TV. Oglądam na 55 calowym TV nie na komputerze.

Taka funkcjonalność MYCanal myślę , że nas wszystkich by zadowoliła ;)

 

7 godzin temu, ircios napisał:

Zapewne będzie ograniczenie dostępnych urządzeń dla konta. Obstawiam 2.

Obstawiam 3 urządzenia.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, regedit32 napisał:

Nikt nie wie, _Artek_ - jeszcze się okaże, że tyle oczekiwania a to będzie zubożałe nc+ go na tv za krocie. Wytrzymaj jeszcze chwilkę :D 

A realnie co więcej może być? Lepsza jakość, ale samo 1080 nie załatwi tematu, pytanie jaki bitrate i czy serwery wytrzymają przy większym wydarzeniu.

Czy jest jakieś potwierdzone info, że poza android tv na innych też będzie dostępne?

Na webos jakoś nie ma problemu z netflixem, hbogo, amazon prime, playerem, iplą czy choćba apple tv, więc nawet wprowadzenie tej aplikacji na android tv nie zmienii sytuacji, że w tym aspekcie są 100 lat za murzynami.

Edytowane przez drq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, _Artek_ napisał:

dlatego pytam czy ten tydzień równo z c+ premium czy później:D. 

 

Jak byś czytał dokładnie to ostatnio przewijały się dwie daty, tj.: 12 lub 15 maj 2020. 

 

Nie są to jednak żadne 100% potwierdzone informacje, a jedynie przecieki, które nie muszą być prawdziwe.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostaniesz specjalnie dla Polski apki tylko lokalizację tego co jest, w sumie możemy dostać bieda apkę jak MyCanal Myanmar lub Africa to dopiero będzie płacz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, GrubyBubu napisał:

Przecież nic więcej jak w we francuskim MyCanal nie będzie, jedynie posiadacze Apple i Samsung będą mogli być zadowoleni

 

Liczenie na coś więcej jest doprawdy bardzo naiwne. Ja to się boję, czy będzie działało chociaż na tych platformach co we Francji. No i czy serwis będzie przynajmniej tak użyteczny co obecnie dostępne serwisy tj. player czy ipla.

 

58 minut temu, shevchenko1987 napisał:

Rozwaliło mnie to :D

 

;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastawia, czego w ogóle ludzie się spodziewają, że praktycznie w każdy poniedziałek zaczyna się spuszczenie w tym temacie? Tanio nie będzie, bo nie będą robić konkurencji dla oferty satelitarnej, będącej priorytetem w ich strategii. Zatem na co liczą Artki i spółka, płaczące w innych tematach, żeby im C+ oddał kilka zł miesięcznie za brak sportu w czasie pandemii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj kolejna aktualizacja starego NC+ Go na androidzie, chyba nie prędko będzie zmiana, może liczą że jeszcze kasa za poprawki wpadnie na koniec default_smile.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...