Jump to content

nc+ GO zmienia się w myCANAL

Recommended Posts

Posted (edited)

tak na marginesie W player cena promocyjna za paczkę C+ i HBO wzrosła z 50 na 60 zł. A w APS ach cisza i brak szkoleń.

Edited by PIOOLE
  • Confused 1
9 minut temu, mikoko napisał:

Nie wiem czy wiecie ale właśnie była aktualizacja aplikacji myCanal na android tv i dodano region dla Polski

U mnie póki co na Nvidia Shield TV 2019 aktualizacji brak. 

Potwierdzam jest aktualizacja na Androida 4.6.6 oraz jest do wyboru już polski region.

Jest nawet tło z filmu Boże Ciało

Logowanie na ten moment nie działa.

Można pobawić się ustawieniami np. jakości można wybrać zalecana lub najwyższa

Czekamy co przyniesie nowy dzień:rofl:

• Haha 1

Nie jest to żart, aktualizacja aplikacji na telefonie android daje wybór regionu POLSKA . Później zablokowane logowanie. 

• Haha 3

Sprawdzone na Android Tv w Bravii.

Polska wybrana ale ty tyle z działania..prace trwają.W iOS brak możliwości wyboru regionu póki co

• Haha 2
Posted (edited)
3 godziny temu, mikoko napisał:

Nie wiem czy wiecie ale właśnie była aktualizacja aplikacji myCanal na android tv i dodano region dla Polski

Na Mi Box’ie S żadnego update’u póki co nie ma, jedyna zmiana to, że nie wczytuje się główna strona aplikacji (accès abonnés) i wyświetla się info „zawartość strony jest pusta spróbuj później”. Brak update’u zarówno na tel z Androidem jak i iOS póki co.

Edited by DominoDoman
  • Haha 3
1 godzinę temu, DominoDoman napisał:

Na Mi Box’ie S żadnego update’u póki co nie ma, jedyna zmiana to, że nie wczytuje się główna strona aplikacji (accès abonnés) i wyświetla się info „zawartość strony jest pusta spróbuj później”. Brak update’u zarówno na tel z Androidem jak i iOS póki co.

Urzekła mnie twoja historia :D 

• Like 1

To będzie ciekawy dzien na forum w tym dziale  :) Gdzie aktualizacja,  czy juz się można logować,  rejestrować i miliard przydatnych informacji się pojawi. Czuje , ze te 8 godzin co zaczynam teraz prace szybko mi zleca, zagladajac tutaj. 

• Haha 2
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...