Skocz do zawartości

nc+ GO zmienia się w myCANAL


nieczęstygość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, swordfish napisał:

Rozbija się o prawa filmowe. Z drugiej strony Polsat i TVN swoje własne tytuły sprzedają za pośrednictwem swoich serwisów. Gdyby uwolnili dla innych, straciliby dodatkowych użytkowników u siebie. 

 

Rozszerzyć must carry i must offer na oferty internetowe i nie mieli by wyjścia ;)

Ale w usługach typu nc+ Go by to i tak pewnie nie pomogło, bo jest to jedynie dodatek do oferty podstawowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomo21 Przykład Visionboxa i WP Pilota pokazuje, że jak się chce to się da dołączyć podstawowe kanały do oferty.

Operatorowi jednak łatwiej dać dostęp via DVB-T (tak jak było w Player+ Boxie), nie musi wtedy marnować swojego pasma, a jednak można się spodziewać, że TVP, Polsat i TVN jako najpopularniejsze kanały w kraju miałyby duży udział w generowanym ruchu.

 

@GrubyBubu O nic nie walczę, wskazuje, że napisałeś głupotę, kolejny raz byleby się doczepić ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawdę cierpisz na totalny brak zajęć

To nie ja tutaj piszę o usunięciu słówka z aplikacji i wstawiam skriny ;).

 

Nie będe też marnował czasu na wskazywanie gdzie twierdziłeś, że nazwa "Canal+ GO" jest oczywista, a dziś jednak się zmieniła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu moderator wkroczyła i nie ma litości default_biggrin.png

 

Tak w ogóle to oglądanie ncplusgo zużywa transfer w ofercie canal÷ internet? Jakoś t-mobile potrafi żeby pilot wp nie zużywał transferu default_biggrin.png

 

 

Na tablety?

na wszystko czym się laczysz mobilnie i bezpośrednio w aplikacji, więc udostępnianie neta na zewnątrz odpada

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczyłbym na 12 maja i 15 pewnie też, bo rozmawiałem z kolegą z salonu canal+ i na chwilę obecną  nie mają żadnych informacji, plakatów i co najważniejsze szkoleń. Wiec nikłe szanse by to mogło ruszyć 12 maja.  Wiedzą o tej usłudze, ale tyle samo co my. Ma ruszyć wkrótce. I tyle.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.04.2020 o 09:29, shevchenko1987 napisał:

Czyżby nowa polityka, że na głównym kanale C+ nie będzie już sportu? Bo z tego co napisałeś nie ma go w wykazie kanałów sportowych? Czy może będzie dostępny wyłącznie na czas transmisji? 

Na tej stronie nowej usługi CANAL+ tło na którym widniało logo CANAL+Premium było podzielone na pół (z tego co pamiętam to na biało i szaro). Poniżej widniało wyjaśnienie o dość zbliżonej treści: "jeżeli wykupisz dostęp do pakietu filmowego będziesz miał możliwość oglądania filmów, seriali i dokumentów, jeżeli zdecydujesz się na pakiet sportowych będziesz miał dostęp do transmisji i magazynów sportowych".  

W dniu 30.04.2020 o 10:47, shevchenko1987 napisał:

W chwili obecnej z końcem lipca kończy mi się umową na satelitę i chyba jej nie przedłużę, bo ten obecny czas pokazał, że w zasadzie i tak jej nie oglądam poza sportem na żywo. Lecę na Netflixie, HBO GO, YT,  itd., a dekdoera nie włączałem chyba z miesiąc.  

Też się nad tym wszystkim mocno zastanawiam. Ja mam umowę jeszcze do listopada, więc pół roku. Mimo wszystko za 79,99zł mam C+, HBO z HBO GO z Extra+ i Multiroom. Więc cena spoko. Jeżeli uda mi się przedłużyć na takich warunkach i wymienić dekoder na 4K to chyba jednak jeszcze raz przedłużę. Tym bardziej, że wciąż w miejscu gdzie mieszkam są problemy z netem. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało kto chyba pamięta, że w 2017r, Canal + zapowiadał identyczną usługę. Identyczne bicie pany na forum skończyło się na wrzucaniu paczki C+ do TVNowskiego plajera, a po kilkunastu tygodniach zaczęto sprzedawać wycofany z Francji szrot o nazwie Player+ BOX. Sprzęt ze względu na swoje ułomności szybko poszedł w odstawkę. Sprzedaż pewnie marginalna,  trochę podratowana 3 miesiącami tv gratis. C+ za sprawą NC+ nigdy specjalnie nie promował tej usługi. W zasadzie ciężko stwierdzić, czy cokolwiek mieli z nią wspólnego prócz użyczenia kanałów. Obecne, olewcze podejście do sprawy pod nazwą myCanal, to klon wcześniejszego postępowania, zatem jeśli ktoś się spodziewa cudów na kiju, to może być srogo zawiedziony.

Edytowane przez śmiechu warte
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kocik89 napisał:

Nie wiem na co tak czekacie. My canal nie zastąpi nc plus go a kanały c+ są w player + Niech ktoś mi powie. 

Ja czekam na usługę w stylu play now bez umowy z paczką kanałów z plusem na Samsung Smart TV. Player+ na tę platformę, to kiepski żart. Nadmienię, że wersja na android tv jest do zaakceptowania. Niemniej Jednak brakuje cofania do 7 dni i nagrywania w chmurze, które być może zobaczymy w nowej usłudze. Nie chodzi tu o samą dostępność paczki Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tyxh co tak psioczą na player. Jak byłem w cp to chyba 3 miejsce z c plus tam spędziłem. Można duzo cofnąć. I tylko jakość mogłaby być lepsza a pomijając to, to wtedy można się poczułem jakbym był abonentem nc plus. Może się okazać że zatęsknicie za nim bo nowa usługa raczej tańsza nie będzie. 

 

Edytowane przez kocik89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukimann , zostaje w PC+. Nie opuszczę tego okrętu

Play Now TV Box to taka dodatkowa "zabawka" default_icon_mrgreen.gif

Wracając do tego nieszczęsnego MyCanal , to jak jutro jest 12 maja nic w punkcie nie widziałem ,że coś ma jutro startować. O balonach i transparentach nawet nie wspominam, nie było nic takiego :lol2:  Tylko nie piszcie o nocnym czuwaniu, bo jutro nic szczególnego się nie stanie ;)

Praca, dom , koronawirus w TV.  Dzień jak co dzień....

 

 

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ircios napisał:

Otóż to. Operator nawet apki nie potrafi zmienić i pozostanie śmieszna nszwa nc+ go. W końcu programiści kosztują. 

NC+ już nie ma na rynku a aplikacja nadal zostanie, cyrku na kółkach XD mówiłem nie napalajcie się bo ta firma to dno. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w APS ach zostala dodana mozliwosc sprzedaży nowej uslugi o którejto piszemy. Oczywiscie na razie dostęp jest zablokowany. Szkolen nie ma. Szczegółów tez nie ma. Termin majowy ale po 15. Także idzcie spać.

Edytowane przez PIOOLE
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...