Skocz do zawartości

nc+ GO zmienia się w myCANAL


nieczęstygość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Napiszę coś co się nie spodoba jakieś tam części ludzi z forum ;)

Powino być tak :

NC+GO zostaje dla wszystkich a MyCanal z jakością 1080p oraz 4K za opłatą. Oczywiście nie będą to małe pieniądze.

Wtedy mamy pewność , że odpalając MyCanal i Canal+4K serwery wytrzymają , bo spora część nie zrozumie oferty PC+ :mrgreen:

Koniec

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie , że już na starcie mitycznej usługi MyCanal większość już nie zrozumiała oferty :D

Ta usługa powstaje nie dla nas co posiadamy dekodery i umowy z PC+ , tylko po to by przyciągnąć nowego klienta. Osoby, która nie chce mieć anteny na balkonie, tylko przez internet oglądać Canal+4K. No chyba , że ja się mylę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, kingofsouth napisał:

Ten dzial jest źle opisany, gdyz MyCanal nie zastąpi NC+GO. A napewno nie stanie się to w tym roku :)

To samo napisałem kilka tygodni temu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

visionbox.pl najprawdopodobniej się zwinął, wcześniej  TNTV też wtopiło. Eleven z podkulonym ogonem musiał odpuścić pomysł dystrybucji kanałów jedynie przez internet. Player+ bez przerwy dawał promocje typu "duo" , czyli paczka C+ plus Eleven lub HBO za 50zł, bo pewnie też cienko szło. Mało kto pamięta, że startowali od 80 zł za samą paczkę C+. Taki to jest interes na tych wszystkich krzykaczach domagających się płatnej internetowej tv. Artek już się nawet nie kryje, że myślał, że mu przerobią darmowe nc+GO na myCanal z obrazem w doskonałej jakości. Darmowe. Reszta się nie przyznaje, ale pewnie miała podobne nadzieje. Wezmę od wujka, ciotki, babki, kumpla czy kochanki i będę miał tv za friko. Ludzi gotowych niemało zapłacić jest co najwyżej garstka. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.05.2020 o 15:09, bugmenot napisał:

A co do Francji to MyCanal dalej leci w 720p. Podobnie Orange. Co ciekawe, konkurencyjny Molotov.tv, który wydawałoby się nie ma takich pieniędzy i infrastruktury jak wcześniej wspomniane "wielkie marki" idzie ładnie w 1080/5.2 Mbps (a kanały 4K lecą z bitrate 19 Mbps).

 

nie od dzisiaj wiadomo że Francuzi nie rozumieją internetu i go nie lubią, bo jest to wg nich narzędzie służące do dominacji światowej języka angielskiego, a im się wciąż wydaje że są w czasach Napoleona.

W dniu 12.05.2020 o 12:25, ircios napisał:

Sprzęt z 2019 to już dziadek. 


Zależy, @umek ci powie że SKy Q ktory jest z 2016 działa lepiej niż niejeden nowszy wynalazek, a jeśli 2019 to dziadek to co powiesz o dekoderach orenż.

W dniu 15.05.2020 o 11:00, mrjacob990 napisał:

Każdy programista potwierdzi, że nie robi się deployu na produkcję w piątki ?


Bo jak komit bez zaczekowania przejdzie do stejdżingu.....

W dniu 15.05.2020 o 13:04, śmiechu warte napisał:

Chwalił się producent urządzenia udostępniając je na targach elektroniki, tylko po to, by zainteresować czymś podobnym innych nadawców

 I sam sobie nakleił znaczek Canal+ ?

1 godzinę temu, umek napisał:

Nie,Go to usługa taka jak ncgo..to pełno prawna aplikacja na użytek domowy..a to ze miliony Polaków oglądały ncgo w domach blokując innym dostęp do usługi to już inna sprawa..

Na pytanie czy liczę na to iż obejrzę to na dużym tv...tak po to powstaje ta usługa. Tak jak MyCanal we Francji czy Now Tv w UK.


Jednakowoż Now TV wciąż w 720p chyba nadaje?

10 minut temu, lukimann napisał:

Nie każdy ma możliwość instalacji anteny satelitarnej, bo np wspólnota nie pozwala, brak balkonu itd.

Instalacja zbiorcza sat,  przez swoje ograniczenia nie pozwala w pełni wykorzystać możliwości dekodera ( pvr).

Nagrywanie w chmurze to technologia , która zostanie być może odkryta w aplikacji MyCanal i dedykowanym sprzęcie ( jako przykład usługi w Play Now).

 

Jak instalacja jest zrobiona porządnie a nie "znajomego ze szwagrem" to można :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale SkyQ to normalna usługa a my rozmawiamy o usłudze internetowej.Now Tv coś ma w 4K ale nie mam pewności dokładnie,muszę poczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, lukimann napisał:

Instalacja zbiorcza sat,  przez swoje ograniczenia nie pozwala w pełni wykorzystać możliwości dekodera ( pvr).


Nie zawsze nie pozwala, a przynajmniej możliwy jest upgrade we własnym zakresie. Kupiłem multiswitch Unicable Johansson oraz zasilacz do niego, a konserwator instalacji podłączył mi go i tym sposobem mam 2 wyjścia unicable w mieszkaniu, spokojnie korzystam ze wszystkich możliwości UltraBoxa. Nie kosztowało to mało, bo około 500 zł z robocizną, ale rozwiązanie będzie działało latami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BT Sport w UK ma usługę internetową która nadaje 4 kanały. Oczywiście nadają transmisje w 4K HDR oraz 1080p 50 FPS

Jeżeli chodzi o jakość:

1080p - 8Mb/s

4K - 25Mb/s

4K HDR - 30Mb/s

Widziałem u znajomego jedno spotkanie i obraz prezentuje się znakomicie?

Na koniec cena: 25 Funta miesięcznie to trochę boli na polskie realia 128 zł?

Teraz trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie? 

Czy chcemy dobrą usługę z super jakością i za nią odpowiednio zapłacimy?

Czy zostajemy przy tym co jest i płaczemy dalej? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, stanley840 napisał:

Czy chcemy dobrą usługę z super jakością i za nią odpowiednio zapłacimy?

Czy zostajemy przy tym co jest i płaczemy dalej? 

 

Dobrze wiesz , że chcemy. To znaczy ja chcę i pewnie kilka jeszcze osób z forum też.

Czas na odejście od stereotypu Polaka cebulaka ;)

No tak panowie z forum , chcemy Premium jakość to trzeba hajs wydać. Dla tych co nie mają na to ochoty zostanie NC+GO.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie ma nic wspólnego z żadnym cebulakiem a tym ile przeciętny Polak jest w stanie zapłacić..ja mam nadzieję że MyCanal będzie oferować jakąś wersję platformy PC+ ( co za walnięta nazwa) i dobrą jakość 4K

 

Nie oczekuję całej platformy..na to szans nie ma i tego nikt nie oferuje w świecie. Polska nie będzie inna..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kurgan napisał:

nie od dzisiaj wiadomo że Francuzi nie rozumieją internetu i go nie lubią, bo jest to wg nich narzędzie służące do dominacji światowej języka angielskiego, a im się wciąż wydaje że są w czasach Napoleona.

 

Tam wcześniej kolega coś chyba pomylił, MyCanal nadaje normalnie w 1080p i 4K HDR. 720p wprowadzono w marcu na kanałach nadających w 1080p, aby odciążyć internet, choć programy 4K nadal nadawały w tej jakości, lecz z obniżonym bitratem. Dziś usługa wróciła do normy i znów oferuje 1080p, 4K z normalnym bitratem itd. 

BTW takie pytanie skąd pewność co do pozostania nc+go dla starych abo? W końcu zdaje się, że usługę wzorują praktycznie 1:1 względem Francji, a pozostawienie nc+go i wprowadzenie MyCanal nawet jak PC+ spowoduje całkiem spory marketingowy chaos.

Edytowane przez DominoDoman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, umek napisał:

Ale to nie ma nic wspólnego z żadnym cebulakiem a tym ile przeciętny Polak jest w stanie zapłacić..

Dobrze wiesz , że przeciętny Kowalski chce zastępić NC+GO i w ramach tego oglądać MyCanal za darmo.

No tak to można odebrać po tym co tu jest wypisywane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, DominoDoman napisał:

W końcu zdaje się, że usługę wzorują praktycznie 1:1 względem Francji, a pozostawienie nc+go i wprowadzenie MyCanal nawet jak PC+ spowoduje całkiem spory marketingowy chaos.

No dobra, czyli według ciebie dostaniemy MyCanal i w magiczny spsoób MyCanal pojawi się na naszych dekoderach , bo tam jest NC+GO TV :lol2:

Ale [beep] się powoli robi. Oni nazwy nie zmienili od pojawienia się PC+ a teraz jeszcze nasze dekodery mają przejść lifting??
No ja tego nie widzę :rofl: To jest za duże wyzwanie dla speców z naszej platformy :lol2:

NC+GO zostanie nie będzie inaczej.

Edytowane przez kingofsouth
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Usługa miała wyglądać jak we Francji, gdzie mogą się logować do niej zarówno Abonenci francuskiej platformy CANAL+, czy nawet z Orange.

Znając nasz wspaniały polski oddział CANAL+, nc+GO pozostanie na rynku pod starym brandem i będzie dla Abonentów PC+, a myCANAL będzie w formie płatnej subskrypcji dla każdego i nieważne, czy masz już u nich tv. Janusze biznesu.

 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, kingofsouth napisał:

No dobra, czyli według ciebie dostaniemy MyCanal i w magiczny spsoób MyCanal pojawi się na naszych dekoderach , bo tam jest NC+GO TV :lol2:

Ale [beep] się powoli robi. Oni nazwy nie zmienili od pojawienia się PC+ a teraz jeszcze nasze dekodery mają przejść lifting??
No ja tego nie widzę :rofl: To jest za duże wyzwanie dla speców z naszej platformy :lol2:

NC+GO zostanie nie będzie inaczej.

Przecież wystarczy zmienić logo na stronie internetowej i będziesz miał myCanal czyli nc+GO ze zmienioną nazwą. Layout strony i jakość streama w wersji "za free" zostanie po staremu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...