Skocz do zawartości

nc+ GO zmienia się w myCANAL


nieczęstygość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@frankie1905 i co ty teraz na to? :lol2:

Po 15 maja , zrobi się czerwiec a potem będzie na jesień. Oj , ta nasza kochana PC+.

 

Wybacz sam się o to prosiłeś :rofl:

W dniu 6.05.2020 o 23:41, frankie1905 napisał:

 Moje źródła z APS także potwierdzają, że start we wtorek - 12 maja.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na to, że nigdzie nie pisałem, że na 100% i wyraźnie podkreślałem, że moje info opiera się na tym, co usłyszałem w APS, i które to info może, ale nie musi się potwierdzić. Tyle w temacie. Oczywiście liczę się z tym, że cały hejt na tym forum się na mnie wyleje. Ale spokojnie, jestem gruboskórny jak polscy politycy. :P

Edytowane przez frankie1905
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się nie tłumacz , czy to było 100% czy na 50% czy na 20%.  No cóż jak to wcześniej pisałeś :

 

 

 

W dniu 5.05.2020 o 10:07, frankie1905 napisał:

Ten wątek to istota egzystencji w tej trudnej COVID-owej rzeczywistości. :)

Edit:

Kolejna prośba do @Kirk. Tym razem zamknięcie tego działu do przynajmniej przyszłego tygodnia, bo powstanie kolejnych miliard postów o niczym :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lukimann napisał:

Klienci zaciskają już pasa bo czasy idą niepewne. Im później to wejdzie tym gorzej dla PC+.

Konkurencja już zgarnęła część klientów zainteresowanych tego typu usługami.

Play ma dość fajna usługę, która się rozwija.

Liczę, że za kilkanaście miesięcy Horizon GO będzie mógł konkurować z Iplą jeśli chodzi o jakość i bitrate.

Nie jest to usługa extra dodatkowo płatna.

 

 

 

Wejście myCanal w tym roku, jest i tak już spóźnione o dobre 2-3 lata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy dla kogo spóźnione? Być może mają dane sprzedaży dotyczące Polsatowskiego IPTV i jest taka bryndza, że zwyczajnie im się nie śpieszy.  Nie oszukujmy się, mnóstwo osób przywiązanych do kabla nie zrezygnuje z kablówki, bo w pakiecie tv + Internet, dostęp do sieci o bardzo dużej prędkości dostają za czapkę gruszek.  Rezygnując z tv, cena internetu znacznie wzrośnie.  Mogę się założyć, że większość napaleńców z tego tematu nie wykupi myCanal.

Edytowane przez śmiechu warte
  • Popieram 1
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, śmiechu warte napisał:

Zależy dla kogo spóźnione? Być może mają dane sprzedaży dotyczące Polsatowskiego IPTV i jest taka bryndza, że zwyczajnie im się nie śpieszy.  Nie oszukujmy się, mnóstwo osób przywiązanych do kabla nie zrezygnuje z kablówki, bo w pakiecie tv + Internet, dostęp do sieci o bardzo dużej prędkości dostają za czapkę gruszek.  Rezygnując z tv, cena internetu znacznie wzrośnie.  Mogę się założyć, że większość napaleńców z tego tematu nie wykupi myCanal.

 

Dla obywateli Polski, którzy są dyskryminowani przez C+ ze względu na kraj zamieszkania. Jak można tego nie zrozumieć? Jak ktoś nie chce rezygnować z kablówki bo mysli ze swiatlowod daje mu jakas wartosc dodaną to sam sobie swiadectwo wystawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PIOOLE napisał:

Ja tez czekam na tę usługę mam teraz player c+ i hbo. Ale czekam na mozliwosc wykupienia tej uslugi z dekoderem canal box oraz multirom jak będzie .

Powinno coś takiego być. W regulaminie usługi, który wyciekł jest wzmianka o Canal+ BOX, czyli prawdopodobnie boxie z Android TV „nieoficjalnie” zaprezentowanym jakiś czas temu na targach we wrześniu 2019.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
1 godzinę temu, Pawop napisał:

Dziś 12 maja, no i gdzie usługa? ?

Za rok, za dwa, za 50 lat też będzie 12 maja ;)

 

Usługa pojawiła się w module sprzedaży, jednak brak szczegółów, bo brak dostępu. Pretensje tylko i wyłącznie do C+. Z wdrażaniem myCANAL idzie im jak z rebrandingiem od września 2019, niby CANAL+, a jednak nadal dostępne NC+ GO, NC+GO TV i logo NC+ w dekoderach.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, śmiechu warte napisał:

Zależy dla kogo spóźnione? Być może mają dane sprzedaży dotyczące Polsatowskiego IPTV i jest taka bryndza, że zwyczajnie im się nie śpieszy.  Nie oszukujmy się, mnóstwo osób przywiązanych do kabla nie zrezygnuje z kablówki, bo w pakiecie tv + Internet, dostęp do sieci o bardzo dużej prędkości dostają za czapkę gruszek.  Rezygnując z tv, cena internetu znacznie wzrośnie.  Mogę się założyć, że większość napaleńców z tego tematu nie wykupi myCanal.

 

Z anteny satelitarnej też raczej nikt nie zrezygnuje, bo ma stałą przyzwoitą jakość, a nie tańczącą rozdzielczość czy buforowanie, zależne od obciążenia serwerów. Poza tym opóźnienie, wahające się w tego typu usługach od 15 sekund wzwyż. Sąsiedzi wydadzą z siebie ryk związany z golem, którego zobaczysz po jakimś czasie. Opcja dla garstki ludzi,  najprawdopodobniej dlatego wdrażanie traktują po macoszemu.

Edytowane przez glaca
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadawcy sami zrezygnują z satelity na rzecz internetu, są już pierwsze przykłady: https://satkurier.pl/news/187965/koniec-platformy-kartina-satellite-z-19-2e.html

i będzie ich coraz więcej.

 

Co do opóźnienia, to w IPTV CP przykładowo wynosi ono 2-3 sekundy. Natomiast jak się odbiera sygnał z satelity (pisał ktoś swojego czasu o pięknych artefaktach słabego sygnału satelitarnego bodajże w Playerze), potem go rekompresuje i potem jeszcze ustawia kosmiczny bufor to jest jak jest.

No ale będą tacy co zobaczą "płynność" bo ustawiono przy tej okazji 1080p/50 :D.

A co do Francji to MyCanal dalej leci w 720p. Podobnie Orange. Co ciekawe, konkurencyjny Molotov.tv, który wydawałoby się nie ma takich pieniędzy i infrastruktury jak wcześniej wspomniane "wielkie marki" idzie ładnie w 1080/5.2 Mbps (a kanały 4K lecą z bitrate 19 Mbps).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas jest IPTV/OTT CP, które ma 4.5 Mbps przy HD i 8 Mbps przy "Super HD", no i ten dziwaczny Visionbox, gdzie jakość podobno jest bardzo fajna, więc C+ nie powinnien co najmniej odstawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, którzy oglądają sport mają wymagania. Sport w kiepskiej jakości, to mordęga dla oczu i wątpliwa przyjemność delektowania się samym meczem. Wiem, że jest rzesza cebulaków oglądających na pirackich  streamach czy kiepskim nc+go od kumpla czy rodziny, ale oni tym bardziej nie zapłacą 50 zł i więcej za legalny dostęp.

  • Popieram 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...