Skocz do zawartości

nc+ GO zmienia się w myCANAL


nieczęstygość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Haha, tak będzie pewnie default_biggrin.png był hype na fuzje n i cyfry a oni wylecieli z ofertą zamkast łączyć zalety obu marek, tk z ofertą łącząca największe wady obu marek i z cenami typu >120 zl xD

 

Dzjsjaj to ja mam wrażenie ze ich oferta z player jest lepsza niż ich własna default_biggrin.png ograniczenie co do ilości zamiany urządzeń w ncplus go to jest beka.

Mam razem z konkubiną 8 urządzeń  - 2 komputery, ja 3 smartfony 2 tablety. Włączam ten który mi pasuje. Mam dzwonić na infolinię aby łaskawie umożliwili mi korzystać z usługi? Hehe, nie

 

 

 

Edytowane przez 5etho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.04.2020 o 05:05, 5etho napisał:

Haha, tak będzie pewnie default_biggrin.png był hype na fuzje n i cyfry a oni wylecieli z ofertą zamkast łączyć zalety obu marek, tk z ofertą łącząca największe wady obu marek i z cenami typu >120 zl xD

 

Dzjsjaj to ja mam wrażenie ze ich oferta z player jest lepsza niż ich własna default_biggrin.png ograniczenie co do ilości zamiany urządzeń w ncplus go to jest beka.

Mam razem z konkubiną 8 urządzeń  - 2 komputery, ja 3 smartfony 2 tablety. Włączam ten który mi pasuje. Mam dzwonić na infolinię aby łaskawie umożliwili mi korzystać z usługi? Hehe, nie

 

 

 


No ja bym wolał napisać "z kochanką" :D "Konkubina" to tak jest nacechowana kryminalnie  :P 

Godzinę temu, kingofsouth napisał:

Ten cały MyCanal przez niektórych , jest bardziej wyczekiwany jak majowe wybory :lol2:;)

 

Nic w tym dziwnego, to przeciez Święto Lasu że platforma, która udaje w Polsce że nie wie co to internet chce wprowadzić usługę streamingową. A to że w francuskiej wersji nic nie ma? No oczywiście że nie ma może wreszcie ludzie to zrozumieją i masowo zaczną rezygnować z PC+. Czekam cały czas aż ten koronawirus dobije jednych i drugich i będziemy jak za dawnych czasów oglądać tylko naziemną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ircios napisał:

Toż to szok. Nie widzę tam np Cinemax i kanałów rozrywkowo ćwiczebnych typu Hustler. Cała oferta jedyne 135zł.+oferta exklusiv 4k +10:-D Oczywiscie okrojona oferta w porównaniu do SAT.

 

Zależy jak na to spojrzeć - masz np. MTV Dance, MTV Hits czy VH1 Classic, których na satelicie nie uświadczysz.

Tak jak napisał @regedit32 pakiet fun&info bardzo fajny za taką kasę. Pakiet filmowy z C+, HBO + GO, Filmboxami, Ale Kino za 50 zł bez zobowiązan też jest sensowny.

Martwi brak informacji o usłudze catchup. No i ta nazwa "CANAL+ telewizja przez internet" :)). Jak rozumiem, pewnie nadal robocza...

 

edit: No i brak kanałów TVN/Discovery poza TVN24 wskazuje na to, że chyba czasy dobrej współpracy obu podmiotów się skończyły.

Bo sam TVN24 jak ostatnio pisał Press, zgodnie z decyzją Komisji Europejskiej musi być oferowany wszystkim chętnym operatorom "za rozsądną cenę" (choć z WP Pilot jakoś temat nie wychodzi): https://www.press.pl/tresc/61179,wp-i-tvn-bez-porozumienia-ws_-wlaczenia-tvn-24-do-oferty-wp-pilot.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę doszukiwanie się korzyści na siłę. Prawda jest taka, że napaleńcy cyklicznie bili pianę w tym wątku, bo jak mniemam, liczyli na w miarę pełną ofertę TV, a dostali trochę podrasowanego playera+. Zresztą, normalni ludzie od razu pisali, że tak właśnie będzie, ale gdzie tam, napaleńcy wiedzieli swoje.

Cale szczęście, że C+Sport nadają w 50 klatkach/sek. Przynajmniej tak napisali. Ipla porażka w tej kwestii.

Edytowane przez śmiechu warte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, zrobią z 1080i sygnał 1080p/50 co magicznie doda mu płynności w oczach niektórych ;).

Ciekawy jest opis do tej paczki 4K: "Treści w jakości 4K, dostępne na kanale CANAL+ są zależne od pakietu, który posiadasz. Jeśli wybrałeś pakiet SPORT, dostępne dla Ciebie treści obejmują programy sportowe. Jeśli wybrałeś pakiet FILM, dostępne dla Ciebie treści obejmują filmy i seriale.".

Do jakiej grupy wlicza się "365 obiadów Mariety Mareckiej" z Canal+ 4K? ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wiadomo, że pewnie jeszcze budować będą długo znając ich tempo ;).

Jednak cała oferta na dziś jest jak niżej:

canal1234.jpg

Są świeże kanały jak Biznes24, więc raczej o dodaniu Discovery czy Eurosportów by nie zapomnieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...